Czy często wasze sny się sprawdzają?
#89

Moje sny sprawdzają się w 70%.. Przeważnie są to te sny, które pamiętam niedokładnie i których widzę tylko zarys. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale już to sprawdziłam w różnych sytuacjach i rzeczywiście się to sprawdza.
Odpowiedz
#90

Od śmierci mojej mamy, moje sny głównie związane są z mamą i kontaktem ze mną i ostrzeganiem mnie. Z początkiem myślałam, że chodzi o modlitwę za jej duszę i rozmowę. Jednak po kilku sytuacjach zaczełam analizować sny z mamą. Pojawia się w moich snach, mówi do mnie, wskazuje na co i kogo uważać. Po jednym czy dwóch dniach pojawią się rzeczy czy osoby w moim życiu z "dziwnymi" stresującymi sytuacjami. Wtedy staram się unikać sytuacji. Na początku tego nie robiłam i kilka razy sparzyłam się. Oczywiście codziennie modlę się za nią i rozmawiam. Była zawsze moją ostoją i ciepłem miłości.

"Im więcej o sobie wiemy tym więcej otwiera się nowych możliwości i nowych obszarów do poznawania"
Odpowiedz
#91

Zauważyłem taką dziwną zależność. Bo moje sny się sprawdzają, ale są to praktycznie tylko sny z soboty na niedzielę i to te sny ostatnie. W niedzielę lubię dłużej pospać, więc tak z godzin 9 - 11. Nie wiem dlaczego akurat wtedy?
Odpowiedz
#92

Podobno najwcześniej sprawdzaja się sny z wtorku na środę i z piątku na sobotę.
Szkoda że nigdy numery Totka się nikomu nie wysnily.
Odpowiedz
#93

a skąd mozesz byc tego pewien?
Odpowiedz
#94

Tak mi się zdaje. Tyle mamy j asnowidzow w kraju a zaden w luksusie się nie plawi.
Odpowiedz
#95

Napisałes że numery w totka się nigdy nikomu nie wyśniły więc rozumiem że znasz wszystkich zwycięzców totka na swiecie i z każdym rozmawiałeś i poświadczył Ci że mu się one nie wyśniły.
Odpowiedz
#96

No dobrze, do końca nie wiadomo jak jest,było, ale tych co znam choćby z tv etc, jakoś się nie udajeUśmiech Nie widać u nich "bogactwa" Uśmiech
Odpowiedz
#97

postawiłam wczoraj pytanie i poprosiłam wyrocznię o odpowiedź. Ponieważ mam sny prekognickie wkładam pod poduszkę labradoryt, dziś w nocy sztuk 3...i viola.
Przyśniła mi się osoba bliska memu sercu, mężczyzna, był w swojej roli, dzwonił do mnie, rozmawialiśmy jak zawsze fajnie i miło, nagle do mojego miejsca pracy wszedł klient, mam nową pracę więc złożył zamówienie na mebel, chciał w kolorach białym i czarnym, coś jak szachownica, stary piękny mebel, który miał zostać dla niego odrestaurowany, odłożyłam więc słuchawkę, lecz mój luby był na lini, chciałam by miał możliwość uczestniczenia w moim życiu i uspokojenia go,że jest byl i będzie najważniejszym mężczyzną mojego życia, że nie przerywam rozmowy lecz ma chwile poczekać. Nagle w telefonie słyszę głos jego siostry...nie zanudzając was dalszą częścią snu...w nadziei, że skoro mamy bardzo silne samaja...to jemu przyśniło się to samo...moja odpowiedź brzmi TAK, na zadane przez niego w tym śnie pytanie.
Czy sen się spełnił ?
dla mnie tak, zawsze gdy zadaję pytanie odpowiedź na nie przychodzi w moim śnie..!!
Rebeka
Odpowiedz
#98

Mnie sny - w ogóle nie sprawdzają się ... ( i dobrze ) - Oczko
Gdyby się sprawdzały - byłbym w realnym życiu - ojcem wielu nieślubnych dzieci - Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
lub w tym gorszym przypadku - stałym pacjentem szpitala psychiatrycznego w Tworkach pod Warszawą ... - Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Mikesz
Odpowiedz
#99

Oczy mi zaszły łzami ze śmiechu. Rolling Rolling Rolling Ok
Moje sny się sprawdzają, ale tylko te, w których występują odpowiednie symbole lub określony motyw się powtarza co noc.
Odpowiedz

W tamtym roku zmarła moja babcia. Od tamtej pory śniła mi się może maksymalnie 3-4 razy. Za pierwszym razem nie zwróciłam uwagi, ale przyznam, że jak mam sen w którym ona występuje- oznacza to dla mnie ostrzeżenie, jakąś złą wiadomość ,nie koniecznie dotyczącą mojej osoby. Okazywało się już na przykład ,że 1-2 dni po takim śnie dowiadywałam że ktoś z rodziny jest w szpitalu, albo zdarzyło się coś innego, złego...nie mogę co prawda powiedzieć o spełnieniu snu bo to nie ma miejsca, ale zawsze sen z babcią oznacza dla mnie jakąś negatywną wiadomość.
Odpowiedz

Ostatnimi czasy moje sny są tylko i wyłącznie odbiciem tego, czego pragnę. Codziennie rano budzę się z ciężkim sercem, ponieważ tak bardzo chciałabym, żeby to się spełniło, a niestety rzeczywistość jest zupełnie inna Smutny
Odpowiedz

Rzadko,mialam kilka "proroczych" ale to raczej w nieistotnych sprawach natomiast jest w moim zyciu osoba za ktora delikatnie mowiac nie przepadam i za kazdym razem kiedy mi sie sni za niedlugi okres dzieje sie cos niedobrego zwiazanego z nia Smutny
Odpowiedz

Przypomniałam sobie pewną sytuację, kiedy sen przyniósł mi pewną ulgę Uśmiech Otóż jako nastolatka byłam bardzo zauroczona pewnym chłopakiem, który bardzo brzydko się wobec mnie zachował. Długo rozpaczałam, aż w końcu przyśniła mi się...jego śmierć. Na szczęście on żyje i ma się dobrze, ale był to dla mnie symbol tego, że już nigdy nie będzie go w moim życiu i bardzo dobrze się stało Uśmiech
Odpowiedz

Moje sny sie raczej nie spelniaja, ale mam jakby sny ostrzegawcze. Nauczylam sie, ze pewne sytuacje w snie zwiastuja niepiwodzenia w moim realnym zyciu. Mysle, ze kazdy ma takie sny, tylko musi sam to wylapac
Odpowiedz

Miałam tylko jeden sen który się sprawdził
Odpowiedz

Witam,
Ostatnie miesiace to czas gdzie zaczelam dokladnie analizować moje sny, pewnie tez dla tego, ze sa długie i bardzo wyraźne. Nie mam ich co noc. Jednak wiem jedno, sa za kazdym razem przestroga. Mi sny się sprawdzaja. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie sa to dobre wiesci i ze nie moge zapobiedz tym wydarzeniom. Mimo to, ze one dotycza mnie, to wystepowanie tych sytuacji w moim zyciu jest zalezne od osob trzecich. Ja ich nie widze nie wiem kto i co zrobi ze akurat wszystko sie tak potoczy. Wiem jedno, moje sny sa preludium tego co nastapi. Dlatego ostatnio spie malo, czasami boje sie zamknac oczy. Wg chinskiego horoskopu jestem z pod znaku Tygrysa a to bardzo zly czas dla tego zwierzaka. Nigdy w zyciu nie przezywalam takich dramatów osobistych jak w tym roku. W snach tez to widze.
Pozdrawiam serdecznie
Agata
Odpowiedz

Ostatnio dwa razy śniło mi się dziecko ,a mojemu chłopakowi straż pożarna.Nie mamy dzieci,ale ...akurat w tym czasie uciekł nasz pies - raz jego wycieczka zakończyła się w schronisku dla zwierząt-musieliśmy go "wykupić", a za drugim razem wrócił sam do domu.Tak więc miał być przestrogą,abyśmy bardziej pilnowali naszego pupila i sprawdził się ,niestety trochę kłopotów z nim było.
Odpowiedz

Mi sprawdziło sie może z 30 snów proroczych...miałam sen związany z pogrzebem bardzo bliskiej mi osoby i niestety ta osoba umarła 6 dni później...
Odpowiedz

Moje sny nie sprawdzają się w ogóle. Tzn. jeszcze się nie sprawdziły, nie miałam jeszcze proroczego snu, albo rzeczy się jeszcze nie ukazały, więc możliwe, że tego doświadczę za jakiś czas.
Odpowiedz

aalimak6 napisał(a):Miałam tylko jeden sen który się sprawdził

Możesz napisać co to za sen był i czy sprawdził się dosłownie, czy to tylko Twoja interpretacja była?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości