Warsztat 44 - Początki
#1

Bardzo mi miło, że zadaję kolejną warsztatową zagadkę.  Kwiatek
Wydaje mi się, że nie będzie to trudne, ale zobaczymy jak wam pokażą karty.

Sprawa wygląda tak, że wczoraj rozpoczęłam coś nowego, coś, czym wcześniej się nie zajmowałam. Pytania będą dwa:
1. Co rozpoczęłam?
2. Co (a może kto) był/o powodem rozpoczęcia tejże nowości?

Życzę wszystkim powodzenia  Buźki
Na odpowiedzi czekam do środy 19.11.14. Wtedy około godziny 20 postaram się odnieść do każdej wypowiedzi i wytypować zwycięzcę Uśmiech
Odpowiedz
#2

1. Co rozpoczęłam? 9buław, wisielec
2. Co (a może kto) był/o powodem rozpoczęcia tejże nowości? paz monet, 6 puch

Rozpoczełas cos co ma zwiazek z odpoczynkiem , w 9 buławach i wisielcu jest dystans , chec odetchniecia, przyjrzenia sie czemus z daleka. Obie karty maja w sobie dwa aspekty obserwacje lub odpoczynek, regeneracje. Podaje mozliwosci: medytacje, joga albo jakies zajecia związne z relaksem lub obserwowaniem. Ale nie moge nie napisac o "obrazie" bo w karcie 9buław i wisielec jest element uchwycenia chwili. (obraz fotografia) czemus czemu mozna sie przygladac

Rozpoczełas bo zobaczyłas lub pokazałas cos . Pazik Monet oglada , cos dostrzega z daleka, czemu sie przyglada, oglada. Pazik monet to tez zdjecia(obrazy) ale ogadanie ich , ocenianie . 6 pucharów rodzinne kliematy. Moze to byc dziecko, siostra/brat lub znajomy/przyjaciel z dziecinstwa.

wiec rozpoczełas zajecia z relaksu (cwiczenia) albo oddałas sie pasjom typu fotografia (obraz).

za namowa kogos bliskiego( dziecko, brat, siostra, znajomy, przyjaciel) mogłas byc obserwatorem.

Ufff czekam na wynik Kwiatek
Odpowiedz
#3

Dziękuję Mufinko Uśmiech
Odpowiedz
#4

6 mieczy królowa mieczy
gdybyś nie dodała,że to coś czego nie robiłaś to pewnie bym napisała że coś związanego z doszkoleniem się Uśmiech a tak muszę kombinować-kurs prawa jazdy?to też doszkolenie się Uśmiech
co było powodem-2 denary-niepewność związana z dojazdami Bezradny a może dodatkowe pieniążki
Odpowiedz
#5

Dziękuję Ayla za udział Buźki
Odpowiedz
#6

Przypominam o warsztacie, zapraszam do udziału! Uśmiech
Odpowiedz
#7

Co rozpoczęłaś: XX Sąd, 6 mieczy
nauka języków obcych


co było powodem: Król mieczy, 7 mieczy
problemy w komunikacji, sprawa na Twoją niekorzyść
Odpowiedz
#8

..Co rozpoczelas..5 Mieczy..
Kurs negocjacji, psychologii, psychoanalizy.. terapie jakas zwiazana z ciezkim przezyciem..

..Kto Cie do tego zmobilizowal..XIV Uiarkowanie
..osoba bliska Ci duchowo, ciepla i zrownowazona..Twoj mentor lub nauczyciel, przewodnik duchowy..mogla to byc tez sytuacja zwiazana z nagla smiercia lub utrata kogos bliskiego, z bolesnym rozstaniem.. Buźki
Odpowiedz
#9

1. Co rozpoczęłam?- 2 Buławy(-) As Pucharow

Rozpoczelas , joge, medytacje lub diete.


2. Co (a może kto) był/o powodem rozpoczęcia tejże nowości?- Sąd

Ktos z rodziny , kolezanka, ktora namowila, ewentualnie uleglas sugestii reklamy, poczytalas na ten temat w necie
Odpowiedz
#10

Dziękuję dziewczyny, czekam jeszcze do jutra na odpowiedzi innych forumowiczów. Uśmiech
Odpowiedz
#11

Co rozpoczęłaś-As Bulaw który mówi rzeczywiście o początku działan -być może wskazuje na aktywność fizyczna ,na karcie mam owoce i kota moze wiązać sie z jakąś dieta i oczyszczenie organizmu , kot -z projektowaniem,wspinaczka ,jazda konna Oczko wróżeniem. As - może byc poczęciem dziecka ,zmiana w wyglądzie ,romans ,kurs tańca .

Przyczyna -10Kielichow -rodzina ,znajomi lub niespełnione marzenia,które chcesz urzeczywistnić. Oczko
Odpowiedz
#12

Myślę, że nie będzie więcej chętnych, więc kończę warsztat.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli w nim uczestniczyć Uśmiech

Z tym moim rozpoczynaniem było tak, że było to bieganie Uśmiech Wcześniej jakoś nigdy się za to nie zabrałam. Powodem była chęć towarzyszenia narzeczonemu, po to, żeby go zmotywować i zachęcić.

Niestety nikt nie zgadł dokładnie, o co chodziło, ale wiele z was było blisko Uśmiech Myślę, że Lila podała najtrafniejszą i najbliższą prawdzie odpowiedź
Lila napisał(a):Co rozpoczęłaś-As Bulaw który mówi rzeczywiście o początku działan -być może wskazuje na aktywność fizyczna ,na karcie mam owoce i kota moze wiązać sie z jakąś dieta i oczyszczenie organizmu , kot -z projektowaniem,wspinaczka ,jazda konna Oczko wróżeniem. As - może byc poczęciem dziecka ,zmiana w wyglądzie ,romans ,kurs tańca .

Przyczyna -10Kielichow -rodzina ,znajomi lub niespełnione marzenia,które chcesz urzeczywistnić. Oczko
Bieganie, a więc jest to aktywność fizyczna. Narzeczony, a więc właściwie rodzina (przynajmniej tak go traktuję).
poranna_cisza napisał(a):..Kto Cie do tego zmobilizowal..XIV Uiarkowanie
..osoba bliska Ci duchowo, ciepla i zrownowazona..Twoj mentor lub nauczyciel, przewodnik duchowy.. Buźki
Chciałabym móc tak powiedzieć o moim facecie, ale niestety ten opis to zupełne jego przeciwieństwo Rotfl Ale troszkę się uśmiałam myśląc tak o nim Uśmiech

Wszystkim wielkie dzięki za mój pierwszy (mam nadzieję, że nie ostatni) warsztat Kwiatek Kwiatek
Lila, wielkie brawa i gratulacje dla Ciebie Oklaski Buźki
Czekam na Twój kolejny warsztat z niecierpliwością Uśmiech
Odpowiedz
#13

Liluś Skarbie
do dzieła....może teraz zdążę.....
Odpowiedz
#14

Slicznie dziekuje za warsztat . Mialam cwiczenia fizyczne na poczatku i wykasowalam niepotrzebnie Uśmiech

Gratuluje zwyciezczyni!
Odpowiedz
#15

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Słodkości dla Lili i pozostałych uczestników Warsztatu... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#16

Cudnie Lilus dawaj cos szybciutko Hura Kwiatek

Krysiu wiesz co dobre Mniam
Odpowiedz
#17

Super Lilu, gratulacje Oklaski Buziak
Odpowiedz
#18

To niespodzianka ,dziękuje Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości