TPP partnerski Agnieszka 551
#1

Witaj Janku,
Chciałabym poprosić Ciebie o Tarotowy Portret partnerski......Agnieszka 08.01.1979...Mariusz 26.07.1974
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Agnieszko w początkowym okresie związku widać rozstanie (XII Wisielec) – z tego co pamiętam to coś tam było takiego. Mogło to być związane z rodziną…nie wiem czy Twoją czy Twojego partnera. Spotkaliście się bo Ty szukałaś mężczyzny który się Tobą zaopiekuje a On bo szukał osoby która nie będzie go osądzać powierzchownie. Wiem że wróciliście do siebie …wynika to z wyjaśnienia sobie pewnych spraw i sprawiedliwym spojrzeniu na sprawy. Trzeba Wam siły wewnętrznej aby pielęgnować wasz związek i ta siła jest także potrzebna aby powiedzieć gdzie jest granica gdyby ktoś chciał ingerować w Wasz związek. Widać fajne perspektywy na przyszłość tylko potrzebna jest Wasza praca nad tym.
Harmonię osiągacie przez troskę o siebie i przebywanie w waszym przytulnym gniazdku Oczko
Waszą misją jest tworzenie prawidłowych relacji z innymi…może rodzinami. Macie do tego zdolność wywierania dobrego wpływu na otoczenie i taką swoistą opiekę sił wyższych.
Oceniacie siebie jako szczęśliwą parę a innym miło się przebywa w Waszym towarzystwie. Oceniają Was jako ludzi z którymi jest zawsze miło o czymś porozmawiać.

Tyle mojej interpretacji. Powodzenia Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości