Warsztat 46 - Widok
#1

Witajcie!
Nic oryginalnego nie przyszło mi do głowy, więc będzie prosto:
- jaki widok mam z okna swojego pokoju?
.....co jest na pierwszym planie, a co dalej?
- na którym piętrze znajduje się ów pokój?

Zapraszam do ćwiczeń, powodzenia.

Rozwiązanie w czwartek wieczorem - żeby nie było za długo  Oczko
Odpowiedz
#2

Na którym pietrze znajduje się pokój -10Kielichow ,wiec 10 piętro choć po głowie chodzi 5i6 może to jakiś wieżowiec.

Co widać z okna -2Monet ,Sprawiedliwość ,As Kielichow- góra ,pole,woda ,jakiś budynek hm sadu ,urzędu ale tez może stać pomnik lub latarnia .

Na pierwszym planie u mnie na karcie góra , kolumny ,plac zabaw he he może ów budynek ,kościół Głupek następnie woda ,kwiaty i jakaś statua ,a to drzewa Rotfl

Dziwne mi się tu karty pokazały Język
Odpowiedz
#3

Na którym piętrze znajduje się pokój? Sąd Boży. Najwyższe piętro albo wręcz przeciwnie, parter? Uśmiech
Co widzisz za oknem. Cesarzowa, Królowa denarów, królowa mieczy. Same babeczki Uśmiech Na pierwszym planie może właśnie jest jakieś miejsce typowo dla kobiet? Siłownia, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, drogeria, centrum handlowe Rotfl Na drugim planie na każdej z tych kart są drzewa, więc myślę, że to będzie trafna odpowiedź. Mogą być też pola (Cesarzowa), góry - ew. pagórki, wzniesienia (królowa denarów). Możesz widzieć jakąś rzekę, jezioro lub fontannę.

Pozdrawiam i czekam na wyniki Buźki
Odpowiedz
#4

Dziewczyny, dziękuję za Wasz udział Kwiatek
Zapraszam serdecznie innych chętnych.
Odpowiedz
#5

1). widok z okna 5 pucharów wkeljam obrazek : most, rzeka , bulwary (wislane?) budynki takie jak te na karcie
[Obrazek: five_of_cups.jpg]

2). króre pietro, wysoko czy nisko ? paz mieczy mysle ze wysoko dlatego ze orzeł, jastrząb czy nie wiem inny ptak obserwuja z góry . Stawiam więc na wysoka kondygnacje.
[Obrazek: princess_of_swords.jpg]

Buźki
Odpowiedz
#6

widok z okna -Umiarkowanie-widzisz chmury,w oddali drzewa Uśmiech
które piętro -Moc-8 piętro Uśmiech
Odpowiedz
#7

Zubróweczko, próbuję.
Widok z okna:
[Obrazek: -C-TrTj5cg0.jpg][Obrazek: IIylrESMCsw.jpg][Obrazek: c0BwPQvNJWo.jpg]
W pierwszej chwili pomyślałam, że to może być domek z bardzo obszernym widokiem, ale nie. To raczej centrum miasta. Dużo się dzieje, wielu się ludzi przewija. Może gdzieś na starówce, może blisko urzędu miasta, albo tam, gdzie odbywają się schadzki, randki, dawane są śluby. Stary ratusz, zamek. Piękne place pełne ludzi.
Które piętro?
[Obrazek: eCf6x6NFnhs.jpg]
Niezbyt wysoko. Najwyżej dwie kondygnacje. Możliwe, że mieszkanie nad piwnicą lub sutereną, czyli parter, pierwsze, najwyżej drugie piętro (ale to piętro drugi takie raczej na 1,5 piętra, sama nie wiem)...
Odpowiedz
#8

Dzięki za udział w warsztacie Kwiatek
Fajne karty Wam wychodziły, ale niestety żadna z Was nie trafiła ze wszystkim.
Otóż - pokój jest na pierwszym piętrze i tu Galatea zgadła Buźki
Mój widok z okna jest następujący: na pierwszym planie mam ogromną choinę i inne, równie spore drzewka. Na drugim planie jest latarnia (brawo Lila!), oraz domki jednorodzinne, a w jednym z nich, dosłownie naprzeciwko znajduje się hurtownia papierosów Rotfl
Widzę również chmury (Ayla!)i wyższe budynki mieszkalne w oddali.
Tak więc wszystkie trzy coś trafiłyście Oklaski
Nowy warsztat niech założy ta z Was, która ma jakiś ciekawy temat, zresztą mogą być przecież trzy warsztaty równolegle Uśmiech
Odpowiedz
#9

Brawo dziewczyny! Oklaski
Trzy równoległe warsztaty to brzmi ciekawie Uśmiech
Odpowiedz
#10

gratulacje dziewczyny Oklaski
ale mnie karty w bambuko robia - chociaz przy paziu mieczy zastanawiałam sie czy obserwujesz z chmur pazia czy paź obserwuje orła Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości