okropne robale
#1

Witam.
Mialam straszny sen.Przygotowalam posilek z reklamowki wyciagnelam mieso chyba piers drobiowa,chcialam cos jeszcze znalezc w tej reklamowce gdy ja otworzylam byl tam woreczek pelen czarnych mrowek. Odsunelam go a pod nim byl drugi pelen bialych wijacych sie robakow (nie byly to glisty anie te miesne) zaczelam krzyczec a moj byly maz wsadzil tam reke a potem mnie gonil,jak mnie zlapal to rzucił na lozko i sciskajac mi szczeke chcial wsadzic mi robaki do ust. W tym snie byla tez moja zmarla mama ktora potem sie przygladala jak ja placze. Dodam ze w rzeczywistości bardzo się brzydze pelzajacych robali,nawet powiedzialabym ze mam jakas fobie. Prosze o interpretacje,nirmalnie orzeszlabym do codziennosci ale bardzo mocno ten sen siedzi w mojej glowie i dziwnie sie boje....
Odpowiedz
#2

Sylwio mozeliwe ze ktos bliski bedzie cos Ci zarzucal, mial do Ciebie o cos pretensje, o jakies slowa , wypowiedz. Mozliwe ze dojdzie do klotni, wymiany nieprzyjemnej zdan a to co zostanie powiedziane moze napawac sie odraza, odrzucac Cie od tej osoby
Odpowiedz
#3

Dziekuje Ci za interpretacje. Od rozwodu ciagle ktos cos mi zarzuca, ciągle sa kłótnie. Najwiecej miesza byla tesciowa a awantury robi byly maz. Myslalam ze gorzej juz nie bedzie ale widocznie najgorsze mnie czeka. Moja mama zawsze ostrzega mnie we snach przed klopotami dlatego balam sie tego snu i te robale ktore kojarza sie z gnilizna ....brrr
Odpowiedz
#4

Sylwio moze jakos przygotuj sie na przykrosci jak juz wiesz albo poros o rade kart jak masz sie zachowac wobec meza, tesciowej itd..
Odpowiedz
#5

Faktycznie masz racje. Juz wiele razy karty pomogly mi pokonac rozne przeciwności i nie raz wskazaly mi droge. Nie wiem dlaczego sama na to nie wpadlam. Dziekuje Ci Oczko Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#6

Ale kto wpadl na to jak nie Ty? Liar Uśmiech
Odpowiedz
#7

ale Ty moja droga mi to podsunelas Oczko
Odpowiedz
#8

To zakladaj Kochanie a Krystynki sie podpytaj gdzie byloby najlepiej zalozyc taki watek Uśmiech
Odpowiedz
#9

nie rozumiem teraz... ja mam zalozyc watek?
Odpowiedz
#10

Tak, zaloz sama watek w Darmowych Wrozbach
Odpowiedz
#11

Dzieki za podpowiedz ale ja sie na tym nie znam. Piszac ze nie raz pytalam o wskazowki kart mialam na mysli ze radzilam sie wrozek...sama nie potrafie chociaz nie ukrywam ze interesuje mnie tarot i dziwnie sie czuje trzymajac klasczne karty w rekach ale chyba nie mam tego czegos albo tego nie rozumiem Smutny
Odpowiedz
#12

Potrafisz ulozyc przeciez pytanie na swoje watpliwosci.. Zamiesc jej w watku Darmowe Wrozby. To moze byc prosba o rade, o to co powinnas robic, jak sie zachowac wobec kogos itd...
Odpowiedz
#13

a przepraszam zle Cie zrozumialam, cos ciezko dzis mysle.
Chcialam zapytac u Ciebie w Twoim kaciku wrozb ale z tego co doczytalam to jeszcze nie odpowiadasz na pytania a szkoda bo bardzo odobaja mi sie Twoje odpowiedzi Smutny zapytalam Lile
Odpowiedz
#14

Uśmiech Ok
Odpowiedz
#15

Dzieki Kwiatek
Samo pisanie z Toba podnioslo mnie na duchu Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości