Moje sny
#1

Dzień Dobry ! : ) : ) Z góry bardzo przepraszam za nie zbyt mile słowa ktorych będę musiała uzyc : * Otóż dzisiejszej nocy przyśniło mi się ze siedziałam na kibelku i wyproznialam się ale tego było bardzo bardzo duzo az leciał dym , było duzo dymu i bardzo smierdzialo ... Po przebudzeniu byłam pewna ze to dobry sen bo kupa chyba przynosi szczescie : ))))). Przepraszam za słowa .
Odpowiedz
#2

Dzien Dobry ! ; ) proszę o interpretacje snu : ) Sniło mi sie ze patrzyłam przez okno na palacy się samochod ,czułam wielki strach że wybuch podpalonego samochodu zniszczy moj blok i nagle nastapił wybuch ! ogromna chmura ognia i dymu uniosła sie wysoko poo czym znikła . juz ktorys raz sni mi sie sen o wybuchu ognia.
Odpowiedz
#3

Witam ! Uśmiech dzis w nocy przysnil mi sie sen , w sumie tylko kawalek snu ... przysnil mi sie Pan Jezus niosacy krzyz. nic wiecej nie pamietam .. prosze o interpretacje
Odpowiedz
#4

Witaj, to zapowiedz ciezkiej drogi, cierpienia, wezmiesz cos na barki z czym bedzie Ci ciezko.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Moim zdaniem sen oznacza ze masz jakieś obawy o to ze czyjeś decyzje mogą w jakiś mniej lub bardziej bezpośredni sposób wpłynąć na twoje własne plany czy stan w którym się znajdujesz i niekoniecznie chcesz coś zmieniać. Samochód to zawsze symbol kierowania życiem, nagły wybuch oznaczać może ze ktoś coś w tym aspekcie gwałtownie chce zmienić lub może zmienić..a Ty patrsac ma to ze swojej perspektywy (dom) boisz die ze ten wybuch moze cie dosięgnąć Język
Odpowiedz
#6

Dzień dobry ! Tej nocy przysnila mi się Matka Boska na drzewie po przebudzeniu Tak fajnie się poczulam . proszę o interpretacje
Odpowiedz
#7

Witam BuźkiBuźkiBuźki wczorajszej nocy przysnilo mi się ze gdy byłam u mojej mamy w domu pojawiła się ogromna pajęczyna W środku niej cos się pojawilo początkowo myslalam ze to pająk ale okazało się ze to był malutki kret uwięziony w sieci ... Ten kret ciągle się na mnie rzucał gry zł mnie i drapal a ja nie mogłam się od niego uwolnić . Dziś przyśnił mi się czarny pająk który zamienił się w cos dziwnego i brzuch zrobił mu się bardzo duży i miał czerwony kolor . proszę o. Interpretacje BuźkiBuźkiBuźki
Odpowiedz
#8

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=91">viewforum.php?f=91</a><!-- l -->
zajrzyj tutaj...symbole...
Poszperaj w necie....i może aktywnie włączysz się sama do wyjaśnienia snu...a my tez na tym skorzystamy...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Dziękuje Uśmiech może skorzystam jak będę miała czas UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz
#10

Dobry wieczór BuźkiBuźki dzisiejszej nocy przysnily mi się wiszące przy suficie w łazience puste sznurki na pranie.. Proszę o interpretacje Buźki
Odpowiedz
#11

Jakas sprawa czeka na wyjasnienie, oczyszczenie, wypranie. Na razie jest zawieszona, przemilczana...Chodzi o cos z przeszlosci, czego odczuwasz stratę..
Odpowiedz
#12

Wiesz o co moze chodzic? Domyslasz sie?
Odpowiedz
#13

Tak myślę ze wiem o co może chodzić
Odpowiedz
#14

Dobry Wieczór dziś przyśnił mi
się cukier rozsypany na podłodze co to może oznaczać?
Odpowiedz
#15

Witam.
Snila mi sie dziś cebula ,dużo cebuli W worku
Chyba była czyjaś bo chciałam ja ukraść do obiadu Oczko co to oznacza ?
Odpowiedz
#16

krystyna napisał(a):http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=91
zajrzyj tutaj...symbole...
Poszperaj w necie....i może aktywnie włączysz się sama do wyjaśnienia snu...a my tez na tym skorzystamy...

bo zaczniemy Ci tak odpowiadać, jak Ty nam.... Oczko

lovee napisał(a):Dziękuje Uśmiech może skorzystam jak będę miała czas UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#17

Dobry wieczórOczko dziś snily mi się Średniowieczne mury,bloki Które stały w moim mieście pośród nowoczesnych blokow i gilotyna do której moja siostra i koleżanką wlozyly głowy , siostra w ostatniej chwili zdążyła ja wyjąć . proszę o interpretacje
Odpowiedz
#18

love...moja uwaga wciąż aktualna...zachęcam do aktywności na forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości