Warsztat 47 - Zakup
#1

Może i ja się skuszę na zagadkę Oczko
Nie dawno kupiłam sobie coś, co było zachwalane, lecz nie jestem zadowolona z tej rzeczy.
Co to jest?
Rozwiązanie w piątek.
Powodzenia Kwiatek
Odpowiedz
#2

Sophia, świetnie, że dałaś kolejny warsztat!
Co sobie kupiłaś? Umiarkowanie, Gwiazda, 3 denarów
Może coś związanego z wodą: hydromasaż, jacuzzi, może czajnik, jakieś naczynia, coś, co było zrobione na zamówienie?
Odpowiedz
#3

dziękuję Żubróko Kwiatek może ktoś jeszcze się skusi? Uśmiech
Odpowiedz
#4

Moc (-), 10 denarów (-), Królowa denarów (-)

Jest to rzecz elektryczna...pralka, kuchenka lub jacuzzi .
Odpowiedz
#5

Słońce, królowa buław, 7 pentakli

Stawiałabym na jakiś kosmetyk lub coś służącego do pielęgnacji, relaksacji, być może do masażu. Przedmiot do użytku tylko i wyłącznie dla Ciebie, poprawiający samopoczucie lub jakość życia.
Odpowiedz
#6

dzięki Dziewczyny Uśmiech
Odpowiedz
#7

co kupiła Sophia i jest niezadowolona?

rycerz monet, król mieczy, 8 monet

moja odpowiedz to cos jest dobrej marki budzacej zaufanie (ryc mo) uznane jako solidne i powinno słuzyc na długo na wykonanie wielu prac
Rycerz monet to pomocnik wiec ten przedmiot bardzo pomaga poniewaz jest Krol Mieczy to tnie lub goli i wykonuje to masowo wiec jakby kilka prac w krotkim czasie 8 monet .

Stawiam na Depilator lub robot tnaco-seikajacy, ewentualnie noże kuchenne przysza mi do głowy suszarka i prostownica ale na podst kart dziewczyn szczególnie umiarkowania.
Kwiatek
Odpowiedz
#8

Witam Cię Sophio na Twoje pytanie co sobie kupiłaś wyszły mi karty Głupiec - Król buław - 10 mieczy, a więc myślę że to może być jakaś maseczka, coś na odmłodzenie coś co dodaje większego wigoru, power, bądź kabina z hydromasażem.

pozdrawiam Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#9

Witaj Sophio!
Co sobie kupiłaś? paź kielichów, XIX Słońce, 2 buław. Myślę, że mógł być to jakiś produkt związany z dziećmi - może do pielęgnacji ciała, zabawka. Mógł to być również poradnik. Lub amulet, coś, co miało przynosić dany efekt.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#10

Co kupila?- Krol Pucharow(-)

Sprzet elektryczny, byc moze moze do kuchni lub do pielegnacji urody. To cos nowego na rynku, jakas nowinka

Do czego sluzy? -8 Pucharow(-)

Ten sprzet pracuje, mial byc wykorzystywany czesto, byc moze w kuchni. Ta rzecz moze byc zlodziejem czasu, wiec mozliwe ze to jakis odbiornik, telewizor, komputer lub cos co jest zwiazane z Twoja pasja, zainteresowaniami, na ktore przeznaczasz lwia czesc czasu
Odpowiedz
#11

dziękuję za odpowiedzi Kwiatek nie spodziewałam się takiego zainteresowania Zawstydzony jutro podam rozwiązanie Uśmiech chętnych jeszcze zapraszam do wzięcia udziału
Odpowiedz
#12

2Mieczy Kaplan 10 Monet rzecz miala byc wygodna I praktyczna a okazala sie przereklamowana.
Co to jest? Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to okulary do nauki tzw.Sita , sprzet elektroniczny , air robot do czyszczenia, fotel masujacy , plyty do medytacji , ksiazki.
Odpowiedz
#13

najbliżej była Seph. Gratulacje Kochana! Kwiatek

Otóż kupiłam sobie tuż do rzęs i okazał się beznadziejny Dobani a pani zachwalała go pod niebiosa
Odpowiedz
#14

Gratulacje Seph Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#15

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Gratulacje dla Seph i innych uczestników Warsztatu... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#16

Gratulacje Seph Kwiatek
Odpowiedz
#17

Gratulacje! Buźki
Odpowiedz
#18

Oklaski Seph

wiecie czym jestem zaskoczona , zapytałam co to jest wyskoczyła mi karta 6mi
a na karcie mam cos takiego co przypomina "małe włoski, kepki" dlatego uznłam ze to depilator a tu chodzilo o inne wloski rzesy Szok
Poszukam karte i wkelje bo uznalam wtedy ze on zostawia kepki czyli nie depiluje tak dokładnie a to były rzesy Rotfl
Odpowiedz
#19

mufinka czekamy na kartę Kwiatek
Odpowiedz
#20

Sophiu chcialabym wkleic, posluguje sie ta talia poniżej , odszukanie jednej karty 6mieczy wiaze sie z losowaniem kart aby sie odkryły.
Nie moge na nia trafic jak trafie to wkleje . Jak na złosc wszystkie sie okrywaja tylko nie ta .
podaje link do talii
http://www.futurepointindia.com/predicti...om=sub_nav

Kwiatek
Odpowiedz
#21

no mi też się nie chce te 6 mieczy pokazać. widocznie czeka na odkrycie przez kogoś innego Oczko
Odpowiedz
#22

Mi pojawiło się 7 Pucharów.....ale to ostatnio mi się pokazuje....
stwierdzam że programy komputerowe/tarot online niczym się nie różni od realnych kart.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości