Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#1

Chciałam zaproponowac osobom, które znają sie na astrologii warsztat -zagdake .
Warsztat polegałby na tym, ze jedna osoba zadaje zagadke wklejając komsogram znanej tylko sobie osoby (moze byc z rodziny) podaje jedynie płec.
Uczestnicy na podst kosmogramu staraja sie jak najwiecej napisac o charakterze tej osoby, zdolnosciach, zawodzie itp

Kto chętny , ile osob wzięłoby udział ? Kwiatek
#2

Swietny pomysl I z checia bym wziela udzial ale jestem na poczatku drogi w tej dziedzinie.Jednak z mila checia poczytam Wasze opinie.
#3

Jednak potrzebne jest grono kilku choc osób , ktore maja wiedze . Osoba zadajaca wkleja kosmogram ale ze wzgledów oczywistych nie moze brac udziału w tej zagdce gdyz zna odpowiedz. Osoba, ktora wygra prowadzi nastepne warsztaty. Nie wiem ile jest tutaj osób zajmujacych sie astrologia dlatego pytam bo to jednak forum tarotowe . Zobaczymy ile osób sie zgłosi Uśmiech Wystarczyyłby 4 osoby - bo jedna zadaje a 3 opisują i juz byłoby OK.
#4

Ja jestem za, juz kilkakrotnie na forach jednak probowalam prowadzic takie warsztaty (podajac kosmogramy slawnych osob) i jako z zainteresowaniem bylo slabo Uśmiech
Proboj Lilka, tylko poprzez praktyke mozna sie tego nauczyc Uśmiech
#5

No to juz byłyby 3 osoby moze jeszcze ktos dołączy Kwiatek .
Kosmogramy sławnych to moze nie gdyz wpisujac date ur w google wyskoczy nam ta osoba. To musialby byc ktos nie znany ale tak aby mozna było to zweryfikowac.
Np jesli ja zadaje pytanie to podaje date ur siostry, mamy, cioci wklejam jej kosmogram . Musi to byc mniej wiecej osoba w srednim wieku lub ktos starszy kto jest juz uksztatowany zawodowo, ulozony rodzinnie - to jest jakis proces czasowy a młodej osoby nie da sie zweryfikowac jesli jest dopiero na poczatku swojej drogi zyciowej.
Kazdy wie kim byla babcia, ile miala dzieci, mężów, czym zajmowała sie zawodowo .. na tej zasadzie .
#6

Mysmy zamazywaly date Oczko Wrzucalysmy same koleczko, mozna bylo potem zgadnac kto to Uśmiech
Ja nie mam nikogo z potwierdzona data urodzin, jesli chodzi o osoby starsze, moge tylko pisac Uśmiech
#7

Ale po kółeczku mozna te dane odzyskac , patrzysz gdzie jest słonce (dzien ur , miesiac), uran, neptun i Jowisz wskaze mniej wiecej rok i juz wiesz wszystko, nawet godzine Uśmiech Rotfl

To nic nie da zamazywanie dat , ktos kto naprawde umie czytac kosmogram od razu wie jaka to data Luzik . Sztuka jest napisac cos o osbie jakiej sie nie zna , nie publicznej bo osoby znane maja juz w sieci wszelakie analizy.
Dlatego uczciwie jest podanie osoby bliskiej jednemu z uczestników bo takiej analizy nie znajdziesz nigdzie i po wspisaniu daty nie wyczytasz kim był, co robila i ilu miała mezów Uśmiech
#8

Może zamiast warsztatów ćwiczcie na konkretnym kosmogramie osób, które tu na forum poproszą o taką analizę, wcześniej założą swój watek z kosmogramem...
Myślę, ze w ten sposób będzie więcej chętnych i do założenia takiego watku i Waszej, znających się na tym, interpretacji, jak i od razu weryfikacji zakładającego taki watek...
A jak ktoś nie będzie umiał sam sobie zrobić swój kosmogram, podając datę, możecie to dla niego zrobić i dokonać interpretacji...
widzę, ze Hyacynt był dzisiaj na forum, i na pewno w swoim wolnym czasie pomoże w interpretacji...

co Wy na to...
choć jedno nie wyklucza drugiego... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#9

madrugada napisał(a):Ja nie mam nikogo z potwierdzona data urodzin, jesli chodzi o osoby starsze, moge tylko pisac Uśmiech

nie masz babci, mamy,taty, cioci , ktra ma wiecej niz 40 lat i wiesz z cała ewnoscia jaki ma zawód, ile ma dzieci ??? Każdy ma taka osobe w rodzinie Tak
Osoba w wieku 45-50 jest juz dobrym przykładem gdyz wiemy juz ile bedzie miala dzieci , rodzic juz raczej nie bedzie, ma jakies ukonczone szkoly , miala badz tworzy zwiazek to wszystko widac w kosmogramie.
#10

krystyna napisał(a):Może zamiast warsztatów ćwiczcie na konkretnym kosmogramie osób, które tu na forum poproszą o taką analizę, wcześniej założą swój watek z kosmogramem...
Myślę, ze w ten sposób będzie więcej chętnych i do założenia takiego watku i Waszej, znających się na tym, interpretacji, jak i od razu weryfikacji zakładającego taki watek...
A jak ktoś nie będzie umiał sam sobie zrobić swój kosmogram, podając datę, możecie to dla niego zrobić i dokonać interpretacji...
co Wy na to...
widzę, ze Hyacynt był dzisiaj na forum, i na pewno w swoim wolnym czasie pomoże w interpretacji...

Nie da sie Krysiu bo prosza osoby mlodsze a te moga nie miec zwiazkow, mezow, zon, dzieci i jak to zweryfikowac? Nie jest problemem osoba a chętni bardziej do tego warsztatu. Nie chodzi o czytanie horoskopu dla osoby ktora jest ciekawa kim bedzie tylko odczytanie wlasciwe kosmogramy osoby, która jest juz uksztłtwana i zawodowo i rodzinnie . Jak to wypali to wtedy wiadomo, czty mozna robic takie prognzy dla osob proszacych zeby to nie byl strzal kula w płot i zabawa. na takim warsztacie mozna sprawdzic trafnosc o to chodzi i zweryfikowac na ile trafnie osoba została opisna .
#11

Gdybym nie był z astrologii ciemny jak Noc to byście miały czwartego do brydża.
#12

Jak niektorzy wiedza czasami wpadam tu w odwiedziny ...Widze ze brakuje 4-tej osoby do tematu wiec moge sie zatrudnic w charakterze " 4-tego do brydza".. Uśmiech

Co wy na to ??? - ale czasami moze troche potrwac zanim sie pojawie....wiec z gory prosze o cierpliwosc...OK?? Ok

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
#13

na razie sa 3 chętne mające wiedze i 2 kibicow

troche mało i chodzi o to by ktos byl a nie tylko pokazal sie raz w miesiacu bo warsztat stanie w miejscu a nie o to chodzi.
Fajnie jakby taka zagadka byla zadana podobnie jak warsztaty z tarotem co kilka dni i byl tzw "ruch w interesie" Oczko
#14

Rozumiem .

W takim razie pozostane "kibicem" bez wiedzy ale z checiami do sekundowania Oczko ....Wrzucilem horoskop znanej mi bardzo blisko osoby , ktora moze Wam posluzyc za "tester" ...Weryfikacja bedzie w nadchodzacy weekend..Obiecuje...No to do roboty...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
#15

mufinka napisał(a):
madrugada napisał(a):Ja nie mam nikogo z potwierdzona data urodzin, jesli chodzi o osoby starsze, moge tylko pisac Uśmiech

nie masz babci, mamy,taty, cioci , ktra ma wiecej niz 40 lat i wiesz z cała ewnoscia jaki ma zawód, ile ma dzieci ??? Każdy ma taka osobe w rodzinie Tak
Osoba w wieku 45-50 jest juz dobrym przykładem gdyz wiemy juz ile bedzie miala dzieci , rodzic juz raczej nie bedzie, ma jakies ukonczone szkoly , miala badz tworzy zwiazek to wszystko widac w kosmogramie.


Jakbym miala to bym mowila - wszyscy odeszli, powaga. Moja rodzina nie byla za duza, a i tak wszyscy odeszli zbyt wczesnie. Mam tylko rodzenstwo, czy znajomych a oni maja kolo 30 lat wiec nie o takich Tobie chodzi chyba Uśmiech
Tata zyje, ale on swoich urodzin godziny raczej nie pamieta Oczko

Ja raz na kilka dni od razu mowie, ze nie wiem czy dam rade Uśmiech Kosmogram jest bardziej czasochlonny niz polozenie tarota na krotkie pytanie, wiec z doswiadczenia wiem, ze sie to bardziej ciagnie. Poza tym jesli celem warsztatow ma byc nauka, powinnysmy dyskutowac kazde wieksze aspekty, aby osoby podgladajace poprzez czytanie mogly sie czegos nauczyc. To napewno nie zajmie kilka dni.

Jeszcze dodam z doswiadczenia, gdyz juz takie warsztaty prowadzilam, ze osoby poczatkujace zniechecaja sie jesli z interpretacja sie "biegnie" wiec jak da mnie nie ma pospiechu, celem powinna byc nauka i wymiania wiedzy Uśmiech

Powiedziala Waga z stellum w Wadze w 9 domu Oczko
#16

A to drugi horoskop starszej osoby ..Do wyboru , do koloru... Myśli

Sluze weryfikacja w czasie dowolnie wybranym I ustalonym przez "qworum" na tym forum.... Oczko - powiedzial Baran co ma z rogow taran... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
#17

Hyacyncie to nie fair wiesz, wrzucasz kosmogram choc nikt nie ustalil kto prowadzi warsztaty prawda, ile osob wezmie udział ?
Załozyłam wątek a Ty sobie wchodzisz i robisz cos po swojemu , kazdy ma prawo zalozyc swoj watek .
Jesli chcesz byc tylko kibicem to założ swoj wątek ja mialam pomysł nie co inny . Teraz sobie wrzucisz kosmogram i znikniesz na kolejne miesiace.
Nie o to chodzi.
Zalozylam wartszat po to by kilka osob aktywnych na forum ale majacych podstawy astrologii wzięło udział na okreslonych zasadach , nie szukałam osoby chetnej na ktorej mozna pocwiczyc a chetnych do cwiczen Oczko

A kto ustalil Hyacyncie ze Ty prowadzisz 1 wrsztat ? Dlaczego burzysz czyjs pomysl ?
#18

Hyacynt..myślę, że mufinka wyjaśni ten podział, na mających wiedze, i nie mających wiedzy...

Twój wkład w ten dział jest nieoceniony...a wiedzę masz przeogromną... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#19

Nie znam Hyacynta i nie oceniam jego wiedzy bo widze Go na forum 1x , moze bywa ale nie jest aktywny sytematycznie. Nie pojmuje jak mozna wejsc w czyjs watek i zmieniac jego warunki. Przeciez kazdy moze zalozyc swoj , tak samo jak z kartami. Ja nie wchodze i nie zmieniam zasad czyichs watkow .
Pytalam kto wzialby udzial w takich warsztatach i na razie zgłosila sie Mandraguda , wiem ze sa tez inne osoby i czekalam az sie zglosza jako uczestnicy , wtedy ustalimy kto pierwszy zadaje pytanie a Hyacynt wszedl zostawil kosmogram i tyle i zniknie na kolejne miesiace
#20

krystyna napisał(a):Hyacynt..myślę, że mufinka wyjaśni ten podział, na mających wiedze, i nie mających wiedzy...
Krysiu po pierwsze nie załozlylam watku pod tytułem "robie kosmogramy czekam na chetnych" tylko podobnie jak "warsztaty z tarotem" czekam na chetnych aktywnych a nie chetnych do wrzucania zagadek. Uwazam , ze wziac udzial moga tez osoby poczatkujace podpierajac sie wiedza z internetu czy z ksiazek - sama tak zaczynlam wiec wiem ze mozliwe. Chodzi o to by oosby te wzajenie braly udzial w warsztacie a nie tylko jednorazowo weszly i wrzucily zagadke - zasady takie same jak w tarotowych zagadkach . Jesli Masz z Hyacynetm inny pomysl na innego rodzaju zagadki czy wyknywanie kosmogramow to prosze zalozcie osobny wątek.
Ja nie wchodze i nie zmieniam zasad "wrozb z jednej karty" "czy wrozb z 3 kart" bo mi one nie leżą.
#21

Mufinko, zanim napiszemy o kims opinię zalecam poczytać, co dana osoba wniosła, wnosi w rozwój tego działu...to po pierwsze...
po drugie...
Jest już kosmogram, nawet dwa, które możecie/możesz wykorzystać do interpretacji...a Hyacynt...na pewno zweryfikuje...
Jeśli jednak nie chcesz wykorzystać kosmogramy Hyacynta...nikt Ci tego nie narzuca...
wiec nie wiem o co chodzi...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#22

Najpierw ustalmy konkretnie jak mialby taki warsztat wygladac, jego zasady Uśmiech Gdyz widze, ze kazdy ma inne pomysly.
A Hiacynta wczesniej czytalam w Astrologii, i moze dlatego, ze malo sie tutaj dzieje, to i jego bylo malo Uśmiech

Im wiecej osob tym lepiej. Ja osobiscie jestem zwolenniczka, aby sie nie zamykac w gronie rodzinnym czy znajomych. Horoskopy osob znanych sa rowniez ciekawe. Nie podobalby mi sie te pomysl takiej zgadywanki, tylko raczej wolalabym omawianie konkretnych kosmogramow, i polaczen, aby osoby ktore maja mniejsze doswiadcenie mogly sie czegos nauczyc czytajac. Ja tez z checia sie naucze czegos os osob bardziej doswiadczonych ode mnie.

Uwazam tez ze mozna uzywac rowniez kosmogramow osob mlodszych. Moze i nie do konca wszystko mozna wyczytac, jak liczba dzieci, ale osoby w wieku lat 30 maja juz uksztaltowany charakter i moga powrocic z informacja zwrotna.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości