Warsztat 48 - Utrudnienia
#1

Co takiego ostatnio skutecznie utrudnia mi życie? Jest to problem błahy, acz uciążliwy i niestety samodzielnie nie jestem w stanie się z tym zmierzyć.
Zapraszam do udziału, rozwiązanie w niedzielę.  Kwiatek
Odpowiedz
#2

Fajnie, że mamy nowy warsztat. Dzięki Seph Uśmiech
Cóż takiego Cię męczy? Rycerz buław, paź kielichów, 3 mieczy. Czy to nie jest coś związanego z Twoim partnerem, a może synem? Mogą być to jakieś sprzeczki albo nierozwiązany problem, który wisi nad wami. Jakoś ciężko mi określić co to może być dokładnie... Może nadmierny luz, zbyt lekceważące podejście do jakichś spraw. Może to być też ktoś, kogo poznałaś na imprezie... I wydaje mu się za dużo Uśmiech
Odpowiedz
#3

Mag,As Kielichow ,Paz Kielichow hm Myśli byc moze latarnia za oknem, alergia ,katar ,problemy z gardlem ,uchem ,wlosami bezsenność ,kapiąca woda z dachu lub jakies szmery ,sny prorocze.
Moze uciazliwi sasiedzi Oczko
Odpowiedz
#4

IX Pustelnik, 4 buławy
jakaś przepalona żarówka, zepsuty kontakt, przedłużacz
Odpowiedz
#5

8 buław - coś złącznością, dostawaniem informacji
3 buław - coś niekoniecznie związanego z domem; też działanie, kreatywność
rydwan - coś związanego z pojazdem; też wiadomości

1) zepsute radio w aucie, albo poważniej - zepsuta jakaś inna część i auto jest w warsztacie przez co musisz na nie poczekać
2) inna opcja z racji, że są 3 karty działania - niemożność dokończenia jakiejś sprawy w pracy
3) jakaś przesyłka kurierska, która nie może dotrzeć, czekasz na kuriera a tu nic, albo się nie odzywa, albo nie możesz się z nim dogadać kiedy ma dostarczyć przesyłkę
Odpowiedz
#6

% Monet, VI Kochankowie, Rycerz Bulaw..

Pierwsze skojarzenie bylo, ze mieszkasz blisko kosciola i dzwony koscielne ( roraty) budza Cie wczesnie rano.. Rotfl
..mozliwy problem z samochodem, lecz ktos odpowiedzialny za jego naprawe zwleka i czujesz sie bezsilna..mozliwy tez problem z karta bankomatowa lub inna karta platnicza..a takze problem z piecem, kominem, z jakims zrodlem ciepla w Twoim domu..
..jakies gniazdo ptasie pod dachen, w kominie, ptaki - golabie w poblizu lub inne skrzydlate.. Hura
Odpowiedz
#7

co utrudnia zycie Seph ?
Krol Puch , 2 mieczy , (7puch albo 8 puch) nie pamietam ostaniej karty nie zapisalam rozkładu ale puchary

To wyglada jakby Tobie ktos zakłócał zycie , spokój, skupienie mysli. Poniewaz sa to puchary to moze to byc sasiadujaca restauracja i balety do rana, hotel, szpital (sygnał karetki), posterunek Policji albo pijany sąsiad, sklep monopolowy , gabinet lekarski w tym budynku albo obok .... w najgłupszym wypadku chrapiacy facet lub wstajacy w nocy . Ktos wraca z imprezy późno? Nie wiem co sie tak uparłam na zakłocanie ciszy nocnej .
Odpowiedz
#8

Dziękuję i zapraszam do udziału kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#9

Królowa buław, Królowa pucharów(-), 10 denarów


Problemy z sąsiadami, możliwe że robią częste imprezy i słuchają głośnej muzyki Muza
Albo nie możesz znieść hałasu ulicy...
Odpowiedz
#10

Dzięki Moniko Uśmiech
Zapraszam kolejne osoby.
Odpowiedz
#11

Wieża, Rycerz Mieczy, 5 Buław.
Stawiam, że jednak akcja dzieje się w domu. Sąsiedzi robią remont przed świętami i słychać stukania, szurania. Ogólnie jest zbyt głośno.
Odpowiedz
#12

Wieza 9 Monet

Cos uległo uszkodzeniu, zepsuciu i nie mozesz samodzielnie tego naprawic. Moze to miec zwiazek z urzadzeniem na prąd. Szum wody, przecieki. Smieciarka z rana
Odpowiedz
#13

As pucharów - Królowa monet - 7 mieczy

A zatem może to być kapiąca woda z kranu - rurociągu lub pęknięcie rury, jakiś remont u kogoś z sąsiadów, zmiana lokatorów - przeprowadzka.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#14

Dzięki dziewczyny Kwiatek
Odpowiedz
#15

Rozwiązanie podam dzisiaj, tak jak zaznaczyłam to w pierwszym poście Uśmiech
Odpowiedz
#16

Trafialiście z najróżniejszymi problemami, z jakimi się aktualnie zmagam (choroba, chrapiący facet, ciężka atmosfera w domu, głośny lokal w pobliżu) Rotfl

Najbliżej byli Sophia, Luca i Lady. Mam uszkodzony komputer, co skutkuje ograniczonym kontaktem ze światem i niemożnością dokończenia prac. Sophia i Lady ładnie wskazały na związek z prądem, ale Łukasz najdokładniej trafił w problemem.

Gratulacje Luca1990!!! Oklaski Oklaski Oklaski

Dziękuję wszystkim za udział Buźki
Odpowiedz
#17

Trochę trudny Oczko ale i ciekawy...Uśmiech

Gratulacje Luca1990 Kwiatek czekamy niecierpliwością na twój warsztat Uśmiech

Dziękuję za warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#18

Gratulacje Luca!

Dziekuje za ciekawy warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#19

..grarulacje Lukaszu! super warsztat, dziekuje Seph.. Buziak
Odpowiedz
#20

To ja Wam dziękuję Buziak
Za świetną frekwencję i Wasze odczyty kart Kwiatek
Odpowiedz
#21

Strasznie się cieszę.

Rozumiem, że mam teraz założyć nowy temat 'warsztat 49'?
Odpowiedz
#22

Pojawi się niedługo Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości