Warsztat 49 - Spotkanie
#1

Niedawno miałem umówione spotkanie ze znajomymi. Jedna z koleżanek nie mogła przyjść. Jaki miała powód?

Rozwiązanie w sobotę wieczorem.

Serdecznie zapraszam Uśmiech
Odpowiedz
#2

Zacieram rączki i szybko biorę się za karty Uśmiech

Dlaczego koleżanka nie mogła przyjść?

1. 6 buław. Nie przyszła, bo gdzieś jechała (dostała propozycję jakiegoś wyjazdu lub spotkania, na które musiała pojechać). Być może przyjechał/wrócił ktoś, kogo dawno nie widziała (znajomy lub ktoś z rodziny) i chciała z nim spędzić czas.
2. 2 mieczy. Zachorowała lub po prostu nie była w nastroju.
3. Król denarów. Szef poprosił ją, aby przyszła do pracy dodatkowo lub z kimś się zamieniła. Może też być, że musiała wykonać jakąś pracę domową i stąd zabrakło jej czasu na spotkanie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia! Uśmiech
Odpowiedz
#3

XVI Wieża(-), XIII Śmierć(-), XVII Gwiazda

[Obrazek: 17%20TOWER%20XVI_g11i4.jpg]
[Obrazek: death_tarot.jpg]
[Obrazek: c280540b87435e93910d18d9dd811aca.jpg]
Same negatywne karty wyskoczyły...

XVI Wieża- Możliwe że miała wypadek, lub nie mogła przyjść na spotkanie bo była z kimś umówiona...
XIII Śmierć - Mogła zachorować.
XVII Gwiazda - Lub poprostu nie miała ochoty na spotkanie np. Wolała odpocząć.

Na dodatek sumowałam wszystkie karty.III Cesarzowa

III Cesarzowa - Mogła być zajęta, tak jak wykazało w karcie XVI Wieża

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#4

..dlaczego kolezanka nie przyszla..?
Rycerz bulaw...hmmm...dostala nagla wiadomosc i musiala wyjechac lub przyjechal do niej w odwiedziny ktos bliski sercu i odwolala spotkanie...
Odpowiedz
#5

V kapłan, 10 kielichów, 5 denarów

sprawy związane z domem, rodziną, bliską osobą. coś niespodziewanego ale też nie przyjemnego. nie wiem czemu mi pogżeb na myśl przychodzi Bezradny
Odpowiedz
#6

Moje pierwsze warsztaty na forum ..... Stres

Cesarz / 5 buław / 5 mieczy

5 mieczy wskazuje na zrezygnowanie z planów. Pracodawca zlecił jej uczestnictwo w jakimś służbowym spotkaniu, negocjacjach, trudnej rozmowie, w której była niezbędna.

Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz
#7

6 mieczy, paź mieczy, 3 kielichów

Nagły wyjazd, opieka nad dzieckiem/zwierzęciem/osobą chorą lub konkurencyjna spotkanie/impreza, gdzie nie mogła odmówić.
Odpowiedz
#8

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi.
Pozostałym przypominam, że jeszcze dziś i jutro jest czas, także zapraszam również innych do spróbowania sił Uśmiech

Odpowiedź dam około godz 21/22 w sobotę.
Odpowiedz
#9

XX Sąd - myślę że miała jakieś sprawy rodzinne.
Odpowiedz
#10

10 Bulaw, Smierc, Kolo fortuny

Choroba gardla, silne zapalenie i powiekszenie migdalkow lub zapalenie gornych drog oddechowych....

Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#11

Masław napisał(a):XX Sąd - myślę że miała jakieś sprawy rodzinne.

Ja popieram Janka Uśmiech Dodałabym ze jest to powiązane z dziećmi bo wyszło mi Słońce Oczko lub druga wersja - kolezanka miala randkę, byc moze z kims kogo dawno nie widziała? Uśmiech) Myśli


Odpowiedz
#12

jaki miała powód = królowa puch, koło fortuny, sąd

pierwsza moja mysl ... ze sorry dostała okres i zle sie czuła (krolowa puch i koło - cos z góry niezależne od niej) a połaczenie koła z sądem to to cos co wraca regularnie
ogólnie zle sie czuła sumą tutaj jest moc , ogólnie puchary odpowiadaja za uczcuia i samopoczucie
mam świadomośc , ze moglam palnac taka głupote , że az strach Rotfl
poniewaz królowa pucharowa to jeszcze moze musiala sie kims zaopiekowac albo przygotowac do czegos na nastepny dzien , dama pucharowa to albo nauczcielka, albo pielegniarka albo mama, opiekunka Uśmiech
Odpowiedz
#13

7 Buław, 3 puchary, As Pucharów, Mag
Miała co świętować i było to dla niej bardzo ważnie wydarzenie. Zaręczyła się, lub okazało się że jest w ciąży.
Odpowiedz
#14

mufinka napisał(a):jaki miała powód = królowa puch, koło fortuny, sąd

pierwsza moja mysl ... ze sorry dostała okres i zle sie czuła (krolowa puch i koło - cos z góry niezależne od niej) a połaczenie koła z sądem to to cos co wraca regularnie
ogólnie zle sie czuła sumą tutaj jest moc , ogólnie puchary odpowiadaja za uczcuia i samopoczucie
mam świadomośc , ze moglam palnac taka głupote , że az strach Rotfl
poniewaz królowa pucharowa to jeszcze moze musiala sie kims zaopiekowac albo przygotowac do czegos na nastepny dzien , dama pucharowa to albo nauczcielka, albo pielegniarka albo mama, opiekunka Uśmiech

No jak trafisz z tym okresem TO BĘDZIESZ WIELKA! Rotfl


Odpowiedz
#15

hehe Rotfl
Pucharowa ma tez słabą glowe do alkohou :obscene-drinkingbuddies:
Odpowiedz
#16

mufinka napisał(a):hehe Rotfl
Pucharowa ma tez słabą glowe do alkohou :obscene-drinkingbuddies:

Mufinak, jestes skarbinica wiedzy! Buziak
Odpowiedz
#17

Goisu ale to tylko moje przypuszczenia na zasadzie głosno myśle Buźki
Odpowiedz
#18

Witam wszystkich i dziękuję za udział w warsztacie.

Dlaczego koleżanka nie mogła przyjść? Otóż miała niewielki wypadek, czego efektem był silny ból pleców i trudności z chodzeniem. Na szczęście okazało się, że to nic poważnego i z kręgosłupem wszystko ok - ale na spotkanie nie mogła przyjść.

MonikaAbya wyszły ci super karty, zwłaszcza pierwsza (Wieża). Twoja odpowiedź była najbliższa prawdy. Gratuluję! Uśmiech

Odpowiedzi Filifionki i Mufinki dotyczące zachorowania lub złego samopoczucia były również bliskie Uśmiech
Odpowiedz
#19

Galatea napisał(a):7 Buław, 3 puchary, As Pucharów, Mag
Miała co świętować i było to dla niej bardzo ważnie wydarzenie. Zaręczyła się, lub okazało się że jest w ciąży.

Jest zaręczona, ale już od jakiegoś czasu Uśmiech
Odpowiedz
#20

brawo Monika Uśmiech Oklaski
u mnie koło pokazlo cos niezaleznego = zdarzenie losowe, po połozeniu kart pomyslałam ze to jakis wypadek ale brakowało mi rydwanu wiec ta opcje wykluczyłam
Odpowiedz
#21

Tak Koło Fortuny jako wypadek losowy Uśmiech
Nie wiem czemu Sąd Ostateczny tak wypadał i to kilku osobom. Może dlatego, ze wypadek był w domu... jak to wypadki 9/10 wypadków zdarza się w domu.
Odpowiedz
#22

No to żeśmy się spisali, nie ma co hahah


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości