Gdzie zaginela psia obroza ? - horoskop cwiczenie
#1

Dzisiaj po poludniu po obiedzie wybieralem sie z psem na spacer. Niestety po uplywie wielu minut poszukiwan nie moglem odnalezc obrozy mojego psa. W koncu zrozpaczony ubralem psu kolczatke (choc tego nie lubi i poszedlem na spacer...).

Po powrocie doszedlem do wniosku ze uzyje horoskopu horarnego aby ja odnalezc i po uplywie kilku minut odnalazlem ja ku zdziwieniu wszystkich domownikow..zony, corki, babci pomimo iz oni wszyscy spedzili ok 10 minut na poszukiwaniach w calym domu...

Gdzie ona byla ? Pozostawiam Wam horoskop z odpowiedzia na nim ukryta... Cwaniak Weryfikacja po swietach...

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Hyacyncie, napewno bede probowala w weekend wiec zaczekaj z rozwiazaniem prosze Uśmiech
Odpowiedz
#3

Moge poczekac dluzej z rozwiazaniem...nie ma sprawy...chodzi o to, aby probowac....To tak jak z tarotem...zawsze kiedys trzeba od czegos zaczac...Zachecam do podejmowania prob, bo tylko wtedy nauka nie idze w las , ale w nas... Tak

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#4

Dobrze, wiec proboje Uśmiech Poniewaz dla mnie to nadal super nowa sprawa, wspieralam sie internetem.

Co do rozpatrywania domow, to mamy tak:

Dom I wiec Ciebie, pytajacego,
Dom II jak przeczytalam to rzeczy zagubione
Rzecz sie tyczy obrozy psa ... dom V to dzieci, moze i wiec tez nasi podopieczni?

Zarowno w przypadku pierwszego i drugiego domu mamy Merkurego, ktory jesli dobrze widze znajduje sie w domu 8mym w koziorozcu. Takze Slonce znajduje sie w tym samym domu. Dom 8my kojazy sie z regeneracja, to takze zasoby innych ludzi (inne znaczenia mi tutaj jakos nie pasuja).

Element domu, dla mnie najbardziej sie kojazacy z domem 8mym to lozko. Nie wiem jak do tego dopasowac koziorozca, jednak zywiol ziemi, czy tez jakies zorganizowanie mi sie tutaj kojazy, wiec moze byla ona w jakims pudelku? Inne rozwiazanie, to ze koziorozec porzadkuje, a dom 8my zwiazany jest w jakims stopniu z posiadaniem, a takze ze skorpionem, kojazy mi sie z jakas komorka w ktorej trzymacie rzeczy, jesli macie takowa.

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie Uśmiech
Odpowiedz
#5

madrugada napisał(a):Co do rozpatrywania domow, to mamy tak:

Dom I wiec Ciebie, pytajacego,
Dom II jak przeczytalam to rzeczy zagubione
Rzecz sie tyczy obrozy psa ... dom V to dzieci, moze i wiec tez nasi podopieczni?

Zarowno w przypadku pierwszego i drugiego domu mamy Merkurego, ktory jesli dobrze widze znajduje sie w domu 8mym w koziorozcu. Takze Slonce znajduje sie w tym samym domu. Dom 8my kojazy sie z regeneracja, to takze zasoby innych ludzi (inne znaczenia mi tutaj jakos nie pasuja).

Element domu, dla mnie najbardziej sie kojazacy z domem 8mym to lozko. Nie wiem jak do tego dopasowac koziorozca, jednak zywiol ziemi, czy tez jakies zorganizowanie mi sie tutaj kojazy, wiec moze byla ona w jakims pudelku? Inne rozwiazanie, to ze koziorozec porzadkuje, a dom 8my zwiazany jest w jakims stopniu z posiadaniem, a takze ze skorpionem, kojazy mi sie z jakas komorka w ktorej trzymacie rzeczy, jesli macie takowa.

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Dobrze kombinujesz, ale obroza psa nalezy do psa , a nie do mnie....Zwierzeta male sa przyporzadkowane do jednego z domow horoskopowych...Podpowiedz: chodzi o dom VI - ten dom odpowiada za male zwierzeta domowe, a wiec i psy...zatem sledztwo nalezy zaczac od nowa... Oczko - Zamiescilem podpowiedz, jesli chodzi o weryfikacje , kto jest podmiotem horoskopu... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#6

Aaa widzisz, myslalam ze jak i dzieci to dom V Oczko

Dobra, wiec dom VI to Saturn, i jest w koncowce skorpiona, i w domu VI. Dom VI kojazy mi sie z lazienka (znak panny) albo ogolnie z higiena czy to osobista czy sprzataniem mieszkania. Zwiazany jest tez z czynnosciami wykonywanymi regularnie, zwyczajami. Wszystko to prowadzi do lazienki lub jesli doma mcie wiekszy, moze macie pralnie albo taki pokoj "gospodarczy".
Znow mamy tutaj znak skorpiona, ktory kaze zajzec gdzies glebokom wydobyc obroze, na wierzchu to ona nie lezala... Ale skad je wydobyliscie? Moze z kosza na brudy? Saturn to tez to co starzejace sie - i skora. moze jakis skorzany pojemnik?
Odpowiedz
#7

Przyjrzyj sie dokladnie podpowiedzi...

Pytanie 1:
Gdzie horoskop mowi o tym ze chodzi o psa ? Tzn. ktora planeta bedzie wskazywala na psa , a ktora planeta opisuje psa ?

Pytanie 2:

Ktory dom horoskopowy mowi o rzeczach nalezacych do psa ?

Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#8

Uffff powiem Tobie ze malo kumam. Z tych zaznaczonych rzeczy widze, ze glownie ksiezyc jest podkreslony - ale nie za bardzo wiem jak to odniesc do Twojego pytania... Tam widze ze ma koniunkcje do Wenus oraz do Syriusza (co lezy w gwiazdozbiorze wielkiego psa nota bene)

Dom 8 mowi o rzeczach nalezacych do psa, jako o domu rzeczy cudzych?
Odpowiedz
#9

Jeszcze widze, ze podkresliles jakosci i zywioly. Kardynalne to poczatek, zas powietrze to wiadomo. Wiec jakbym miala to odniesc do miejsca to przedpokoj czy przedsionek...
Odpowiedz
#10

madrugada napisał(a):Uffff powiem Tobie ze malo kumam. Z tych zaznaczonych rzeczy widze, ze glownie ksiezyc jest podkreslony - ale nie za bardzo wiem jak to odniesc do Twojego pytania... Tam widze ze ma koniunkcje do Wenus oraz do Syriusza (co lezy w gwiazdozbiorze wielkiego psa nota bene)

Dom 8 mowi o rzeczach nalezacych do psa, jako o domu rzeczy cudzych?

1/ Wlasnie!....Tutaj za przewodnika pierwszego do podpowiedzi zawsze patrzymy na Ksiezyc ! Poniewaz Ksiezyc podpowiada bo jest emocjonalnie zwiazany z wlascicielem....Chodzi o ustalenie kluczowego domu, z ktorego dalej prowadzimy sledztwo...Ksiezyc ma koniunkcje paraleli deklinacyjnej z Gwiazda Syriusza (jak sama swietnie wskazalas chodzi o gwiazdozbior Wielkiego Psa...Moj pies nie jest wielki , ale dosyc duzy, taki z tych wiekszych ,srednich...I jest to suczka Rotfl ).

2/Ksiezyc wskazuje tez na Wenus , ktora naturalnie wlada Waga - zatem Saturn opisuje psa a wlasciwie jego rutynowy porzadek dnia czyli spacer...Saturn to rutyna, porzadek i regulaminy, a wiec codzienny spacer jest psia rutyna.

3/ Wenus jako wladczyni Wagi opisuje psa w sensie samej obrozy - to taka "bizuteria" lub funkcjonalna ozdoba psa....No i jest to suczka, jesli chodzi o plec

Ale sam dom opisujacy obroze to dom 2 od domu 6 - czyli w tym horoskopie dom 7...Czy wiesz dlaczego ? Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#11

Wiem = chyba Uśmiech

Bo Saturn opisuje Psa, jest w domu VI, a wiec dla niego dom VI to dom I normalny, wiec II od niego to bedzie dom posiadania?
Odpowiedz
#12

madrugada napisał(a):Wiem = chyba Uśmiech

Bo Saturn opisuje Psa, jest w domu VI, a wiec dla niego dom VI to dom I normalny, wiec II od niego to bedzie dom posiadania?

No wlasnie!!! Dom 7 jest domem 2 od 6-tego....Ustawiasz ASC na dom 6 i liczysz od nowa...To sie nazywa zasada domow derywacyjnych i jest zasada fundamentalna w ustalaniu wlasciwego domu horoskopowego.
Jest to jedna z najwazniejszych zasad astrologii zarowno horarnej jak i natywnej - warto to zapamietac... Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#13

Dobra, czyli idac tym szlakiem patrzymy sie na Jowisza, ktory wobec tego jest w domu 4tym, ale 11tym z Psiego punktu widzenia...Tworzy tylko jeden aspekt do Marsa w domu 10(5). I teraz mam sie po domach pieskich czy ludzkich patrzec? Oczko

Jowisz mowi wskazuje na wszelkiego rodzaju przyjemnosci, takze to planeta rozwoju a tutaj we Lwie, kojazy mi sie z zabawa, na co tez wskazuje os domow 5-11 (Z psiego punktu widzenia). Wiec jakos moze w bawialni czy pokoju dzieciecym?

sorry, ze tak zgaduje ciagle, ale do pewnosci w tych sprawach mi daleko Uśmiech
Odpowiedz
#14

madrugada napisał(a):I teraz mam sie po domach pieskich czy ludzkich patrzec? Oczko

Rotfl Wspaniale jest to porownanie.... Rotfl Dom VII jest w Strzelcu i almutenem jest Jowisz - zatem lokalizacja obrozy jest tam gdzie jest Jowisz - w domu IV ludzkiego horoskopu...Bo pies i wszystkie jego rzeczy sa we wladaniu czlowieka...wiec patrzysz na dom ludzki... Rotfl

Usmialem sie do bolu...

Obroza jest koloru czerwonego , ma dosyc duza dlugosc jesli chodzi o obwod , wiec jak na psi rozmiar to jest z tych wiekszych , Jowiszowych jesli chodzi o porownania...

Gdyby chodzilo o innego czlowieka , a nie o psa wtedy patrzysz na horoskop tak jabys byla w domu tego 2-giego czlowieka...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#15

No tak, ale jak doszedles do tego gdzie ta obroza jest Uśmiech
Odpowiedz
#16

No to juz wyjasniam do konca:

Doszlismy do tego , ze chodzi nam o dom IV tego horoskopu - bo tam jest obroza. Jedna z naczelnych zasad astrologii horarnej mowi nam o tym , iz jesli sygnifikator rzeczy zagubionej jest w domu katowym, czyli w domach I, X, VII lub IV , wtedy jest ta rzecz w domu czlowieka, bardzo blisko niego.

Poniewaz jest to dom katowy , zatem wiem ze obroza jest w moim domu mieszkalnym. Jowisz to benefik , wiec wiem ze ja znajde. Traktuje teraz horoskop jako moj caly dom i dziele go na 12 czesci odpowiadajacych stronom swiata, gdzie:

ASC = Wschod = Dom I
DSC = Zachod = Dom VII
IC = Polnoc = Dom IV
MC = Poludnie = Dom X

Pozostale domy to kierunki posrednie od wymienionych. Jowisz jest w domu IV w Lwie. Nalezy odnalezc pomieszczenie odpowiadajace charakterystyce domu IV - Bedzie ono po polnocnej stronie domu, jest to z reguly piwnica , lub najnizsza kondygnacja.Moj dom nie ma piwnicy, wiec chodzi o pomieszczenie na parterze po polnocnej stronie domu.Lew i znak ognia mowi o pomieszczeniach cieplych, lub grzejnikach znajdujacych sie w domu, albo kominki albo podobne rzeczy...Najblizsze temu opisowi jest moje pomieszczenie gospodarcze gdzie jest piec grzewczy, pralka, suszarka itp. rzeczy.
Poniewaz jak sama slusznie zauwazylas najsilniej zaznaczony jest element kardynalny w znaku powietrza, wiec chodzi o pomieszczenie gdzie jest cieplo , sucho i obroza musi znajdowac sie niedaleko wejscia do tego pomieszczenia.

Odpowiedz: Obroze znalazlem pod butami niedaleko progu wejsciowego do pomieszczenia gospodarczego na parterze domu , w polnocnej czesci domu.

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#17

Ha! wiec troszke dobrze pisalam o tych pomieszczeniach gospodarczych, tylko zupelnie niewlasciwa droga do tego dochodzilam Oczko

Dziekuje za fajne cwiczonko Uśmiech

PS> Intuicja mi mowila o butach ale odrzucilam z braku dowodow Oczko
Odpowiedz
#18

madrugada napisał(a):Ha! wiec troszke dobrze pisalam o tych pomieszczeniach gospodarczych, tylko zupelnie niewlasciwa droga do tego dochodzilam Oczko

Dziekuje za fajne cwiczonko Uśmiech

PS> Intuicja mi mowila o butach ale odrzucilam z braku dowodow Oczko

Dowod posredni to Waga sygnifikujaca element kardynalny powietrza - ten znak to znak odziezy i znak projektantow odziezy , znak designerski , ciuchow i ozdob do noszenia...Buty sa z pewnoscia elementem odziezy dosyc rzucajacym sie w oczy...Sherlock Holmes na tropie... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#19

Jeszcze jeden element swiadczacy o tym jak uwaznie trzeba przygladac sie horoskopom horarnym. Jest to tzw. Antis (ang. antiscia) czyli punkt "lustrzany" w horoskopie danej planety gdzie osia dzielna horoskopu jest os przesilen Slonca w Raku i Koziorozcu.

Ksiezyc bezposrednio wskazuje na szczyt domu VII , czyli obroze, a wiec i jej lokalizacje poprzez sygnifikatora tego domu Jowisza !! - zauwazylem to dopiero po uwaznym przeanalizowaniu punktow lustrzanych - to jest dopiero majstersztyk astrologiczny..!!

W zalaczniku sa podane punkty Antis dla wszystkich planet:

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#20

Ufff za to kochamy astrologie Uśmiech
Odpowiedz
#21

madrugada napisał(a):Ufff za to kochamy astrologie Uśmiech

No wlasnie!! Nie wiem czy tez zwrocilas uwage na to , ze domem III (krotkich podrozy , a wiec i spacerow) rzadzi Ksiezyc .. Rotfl ..To taki "drobny" szczegol dopelniajacy obrazu tego horoskopu...

Wniosek : Zawsze nalezy uwaznie rozpatrywac polozenie ksiezyca, jego domifikacje i aspekty oraz wszystko co sie z nim wiaze bo to on jest Twoim sprzymierzencem w rozszyfrowywaniu horoskopow horarnych.Dlategotez astrologia horarna nazywa sie astrologia KSIEZYCA

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#22

Az tak dokladnie sie nie przygladalam, gdyz spalam 2 godziny dzis, a tutaj jeszcze kilka godzin w pracy, wiec nalezy sie oszczedzac Oczko
Ale faktycznie, z tego co widze, to co spojzenie to nowy element ukladanki pasuje Uśmiech

Probowalam kolejne pytanie wymyslec, ale to chyba nie na moje dzisiejsze sily i mozliwosci Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości