Prośba o radę - czy to podpięcie energetyczne?
#1

Czesc wszystkim,

Prosze o pomoc i o porade. Od miesiaca otaczaja mnie dziwne zjawiska, czego nie dotkne i w jakimkolwiek miejscu nie jestem cos psuje. W domu w którym wynajmuje pokój w ciągu miesiąca zepsuło mi się parę rzeczy - mp3 sluchalam muzyki - nagle jakies zaklocenia i padła, słuchawki, e-papieros, ladowarka od komorki zaczela szwankowac.Oprocz tego wywalilo cala instalacje elektryczna, gdy zaświeciłam światło w kuchni, pękła cała żarówka i nie prosto bylo naprawic ta instalacje. Zepsula mi sie tez, ladowarka od laptopa, która się spaliła i wywaliła korki, przez to zepsul mi sie takze laptop ( to w ciagu 2 dni), dodatkowo odkad jestem w rodzinnym domu rozchorowałam się. Boje sie uzywac czegokolwiek, bo zaraz takie urzadzenie sie psuje. Od miesiaca slabo tez sypiam i mam problemy w obecnej pracy, do tego stopnia ze mam poczatkowe zalamanie nerwowe. Najciekawszym jest to, ze gdy odezwie sie do mnie jakis mezczyzna ( w sumie 2 ), to urzadzenia wokol mnie sie psuja, po jakims czasie. Nie wiem czy to jakies ostrzezenie od aniołów, że Ci mężczyźni są niewłaściwi ( jeden jest w zwiazku, a drugi jest 10 lat starszy ode mnie), czy też ktoś się do mnie podpiął, pobiera ode mnie pozytywną energie i przez to wszystko wokol psuje.

Prosze o rade co powinnam zrobic i jak uniknac tych negatywnych zjawisk.
Odpowiedz
#2

Witaj!
Przez ostatnie miesiące zmagałam się z podpięciem energetycznym, czyli właściwie z rzuconym na mnie (jak się okazało nieświadomie) urokiem. U mnie przejawiało się to raczej fizycznie i emocjonalnie, nie miałam problemów z psuciem sprzętów i nawet o czymś takim nie słyszałam. Ale widzę, że masz również problemy ze snem. Mi dzięki pomocy życzliwych osób udało się dojść do sedna problemu (przyjaciel szczegółowo rozłożył mi karty na tą sytuację) oraz go złagodzić (tu pomogła Loreley i jej Reiki). Ponadto sama zaczęłam podejmować próby wzmocnienia moich czakr, aby nie ulatywała z nich energia, a przybywało jej.
Radzę Ci postąpić po kolei tak jak ja - dowiedzieć się w czym tak na prawdę jest problem (możesz poprosić tu na forum kogoś, aby zapytał karty o Twój problem), a później postarać się podjąć jakieś kroki zaradcze. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy to śmiało możesz pytać Uśmiech
Odpowiedz
#3

Dziekuje za rade. Moze ktos jeszcze wypowie sie w tym temacie, czy ktos mial podobny przypadek do mojego?
Odpowiedz
#4

Warto spróbować Reiki, zrobić oczyszczanie wnętrza za pomocą np. żywiołów i oczyścić sobie aurę np. wahadłem. Dobre jest atlantyckie lub z kryształu górskiego. Można zrobić rytuał oczyszczenia domu solą i wykąpać sie w soli, okadzić ziołami np. białą szałwią lub bylicą. Można spróbować przelewania wosku i szeptów. Czasem sprzęty sie psują, gdy majstruje sie przy portrecie numerologicznym np. dopisuje liczby do numeru domu. Zdarza się o też gdy Feng Szui nie odpowiada. Na tym sie za dobrze nie znam...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości