Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

marianna000 napisał(a):Rety niczego nie oczekuje. Kierowałam mój post TYLKO DO OSÓB KTÓRE SKORZYSTALY Z ZAKLECIA. Jeżeli jesteście przeciwko temu zaklęci to po co tu wchodzicie i komentujcie zwłaszcza, ze nie znacie sytuacji ani nic nie wiecie ani o mnie ani o nim.
Nie piszcie do mnie takich rzeczy, proszę o konkretną odpowiedz od osób których ten wątek dotyczy a nie tych które są przeciwko ale i tak lubia narzucać swój tok myślenie , swoje zdanie. Bez urazy. Pozdrawiam


Ja zrobiłam. Zaraz po rozstaniu byłam bardzo zdesperowana i chciałam zrobić wszystko aby on do mnie wrócił. Wtedy byłam przekonana, ze to najlepsze co mogę zrobić. Rezultat? Jeszcze mocniej zdałam sobie sprawę, ze byłam tylko zabawka, która szybko się znudziła. Dobrze i niedobrze bo z jednej strony wzmozyly się ból i cierpienie ale z drugiej strony tozadzialalo jak kubel zimnej wody. W końcu się ocknelam i zaczęłam żyć swoim życiem i być szczęśliwa sama ze sobą. Dzisiaj już bym tego zaklęcia nie zrobiła.
A każdy kontakt z byłym- bo faktycznie czasami go mamy- to ciągle rozdrapywanie lekko zagojonej już rany.
Więc tak jak Ci pisałam, uważaj czego sobie życzysz bo to się może spełnić :/

Uśmiech Stosuję magię ot tak dawna , chyba od zawsze
Tylko , że nie powinno się wpływać na czyjąś wolę. ..z magią różnie bywa , nic na siłę
Czasem trzeba pozwolić działać czasowi

czy ten rytuał można wykonywać codziennie dla jego wzmocnienia, czy tez trzeba odczekac?

Marisela napisał(a):Zapal biala swiece , przykryj stol bialym obrusem. Wez zdjecie osoby , na ktorej Ci zalezy zeby wrocila do Ciebie i poloz go na stole. Nastepnie wez szklanke i napelnij ja woda z kranu do polowy i postaw na zdjeciu. Wsyp do szklanki lyzke stolowa cukru i ciagle mieszajac az do calkowitego rozpuszczenia cukru wypowiedz kilka razy zaklecie:
NIECH NIE DOSTRZEGA INNYCH KOBIET TYLKO MNIE .NIECH ZA MNA TESKNI ,NIECH SIE DO MNIE ODEZWIE.
Po zakonczeniu, najpierw wylej wode do zlewu, potem zgas swiece i odloz zdjecie tam gdzie bylo.
CZAS DZIALANIA ZAKLECIA : w ciagu dwoch tygodni dana osoba odezwie sie.
Zaklecie jest bardzo skuteczne,sprawdzone przeze mnie i inne osoby .
Zrobiłam to wczoraj a już wczoraj wieczorem dostałam dziwna wiadomość od niego ale moje pytanie jest: jak często moge ten rytuał powtórzyć?
Ja zrobiłam. Dziś ten ze świecą. Obu się udał chociaż ten

Hej to teraz ja mam zagwostke
Potrzebuję zaklęcia na swojego szefa aby przestał terroryzowac moja osobę w pracy , aby skończyły się wrzaski krzyki i wyzwiska
Istnieje coś takiego ?
Help pliss
Z góry dziękuję

Kotek

Witam. Przebrnelam przez cały wątek... Jak wikszosc szukam pomocy w kwestii sercowej... Po dwóch latach wyprowadził się mój partner. Od tego czasu minęło prawie trzy miesiące... W pewnym momencie myślałam,ze wszystko się dobrze skończy ale teraz nic już nie wiem...bardzo chciałabym go oodzyskac ale nic za wszelką cenę. Chciałbym dowiedzieć się jak mogę sprawdzić jak teraz wygląda nasza sytuacja i czy mogę coś jeszcze z tym zrobić? Błagam pomóżcie mi!Smutny

Hej. Piesze tutaj bo nie mam z kim o tym porozmawiać żeby mnie nie uznali za jakąś wariatkę. W lipcu rozstałam się z chłopakiem było bardzo źle między nami on nie chciał mieć ze mną żadnego kontaktu po miesiącu zdesperowana ostro wpadłam na pomysł odprawienia rytuału znalazłam i zrobiłam ich kilka (piątek) więc w tym szkopuł, że nie wiem który podziałał ale na pewno TAK SIĘ STAŁO na drugi dzień dzwonił do mnie do 3 rano jak oszalały jak zobaczyłam około 30 nieodebranych połączeń to szczerze ale się strasznie PRZERAZIŁAM wręcz, w niedziele rano stał już u mnie pod drzwiami pod jakimś pretekstem a wieczorem ,,przypadkiem" znalazł się sam na tym samym festynie co ja, suma sumarum wróciliśmy do siebie i spędziliśmy PIĘKNY wrzesień razem, później było raz lepiej raz gorzej, różnie jak to w związku. Ale 3 tyg.temu się znów to rozsypało po prostu stwierdzi, że NIE możemy być razem ale bardzo mnie kocha i pragnie. Nie mam już siły, nie mogę jeść, mam nerwice, ciągle płacze z trudem mogę wysiedzieć w pracy każdy dzień to jest walka, nie piszę nie dzwonię nie chce się narzucać bo wiem to z autopsji, że przynosi to odwrotny skutek co przychodzi mi z ogromnym trudem bo Tęsknota jest WIELKA xD Dziś postanowiłam znów odprawić rytuał gdzieś z daleka od ludzi ale jakoś nie wiem czemu BOJE się tego robić, ciemno będzie i bardzo zimno ale musze to moja ostatnia nadzieja xD Zobaczymy ... Modle się za wszystkie dziewczyny które teraz muszą przechodzić to samo co ja, współczuję - JESTEM Z WAMI :`(

Robiłam kilka rytuałow, ale obczytałam się, że podobno ten z tymi przedmiotami jest bardzo mocny i też mam takie wrażenie : -gromnica-różowa świeca-zdjęcie osoby pożądanej -zapałki-nożyczki -czerwona kredka-czarny długopis -biały cukier xD Właśnie wróciłam z odprawiania ale nie wiem czy to zadziała 2 raz na tą samą osobę zobaczymy Smutny No i ten ze szklanką wody może dzięki niemu nie wrócił ale się odzywał cokolwiek przynajmniej sam jestem tego pewna bo sprawdziłam to kilka razy i raczej to za ogromne przypadki by były xD Ty zrobiłaś rytuał wczoraj czego nie rozumiem bo rytuały miłosne odprawia się w piątki, ja czekałam dziś już taką niecierpliwością, aż w końcu będzie ciemno xD

Ja wlasnie dzis chce zrobic ten ale nie mam gromnicy bo nie mieszkam w polsce i nie mam dostępu do takich rzeczy
Nie wiedziałam że trzeba w piątki robić :o
Ale po tym wczorajszym miałam takie koszmary.. bo śnił mi się cała noc np ze byliśmy na plaży a on mnie olewa i patrzył się za innymi itp ogółem to rano jak się obudziłam to aż płakać mi się chcialo

Ja miałam coś gorszego budziłam się w nocy i czułam czyjąś obecność chciałam bardzo się ruszyć ale nie mogłam byłam taka jak by mnie sparaliżowało i czułam takie zimno, kilka razy tak było jak mnie puszczało to zapalałam lampkę od razu i tak spałam dlatego dziś się bardzo bałam to zrobić znów, ale ja tak bardzo kocham, że zrobiłabym chyba dosłownie wszystko xD Zagłębiałam się w lekturę i wyczytałam, że nie wolno używać zapałek bo to jest czarna magia, główka jest z siarki co przywołuje właśnie szatana xD :/ Wiem brzmi strasznie, pierwszy raz to gdziekolwiek ujawniam xD

Dobrze ze powiedziałaś!
Ale myślisz ze wyjdzie mi i tak jeśli będę używać białej świeczki?

Boniu próbuj co masz do stracenia ! Jest 23:24 masz nie wiele czasu bo do 00:00 jest coś takiego, że księżyc daje a po 00:00 odprawia się rytuały na zabranie czegoś czy tam pozbycie się, tyle się obczytałam, że nie wiem już czy wszytko dobrze pamiętam tak xD

Zrobiłam. Oby coś dalo

Zrobiłam tą różową świeczkę z runami miałam taki różany ogrzewacz i wyrylam na nim runy i inicjały i na knocie pojawiły się takie dziwne wygląda jakby knot miał po obu stronach nerki wygląda to jak fasolki czy to jakiś znak

Jutro i ja wyprobuje... Albo w poniedzialek,jak nie znajde jutro swieczki...
A ja mam takie pytania.W związku z tym, że jakiś czas temu wróżka powiedziała mi, że ja z moim byłym facetem tak jakby jesteśmy stworzeni dla siebie, że być może drugi raz w życiu tak mocno się nie zakochamy. I ja i on. Ja póki co nie mówię, że chciałabym , żeby wrócił, ale żeby się odezwał... Nie chce rzucać na niego jakiś zaklęć na powrót, ale zależy mi na tym, żeby móc wyjaśnić sprawy z przeszłości. Tamta wróżka powiedziała mi wtedy, że musimy mieć kontakt,ale w rzeczywistości i nie przez jakieś portale społecznościowe. Niestety ja to wszystko źle rozegrałam i teraz stoje w miejscu, a kontakt nam się urwał. Widuje jego rodzine, znajomych,a jego ani razu od długiego już czasu. I jestem bardzo zagubiona.Bo może nawet chciałabym iść do przodu, zacząć coś innego w życiu,ale moja przeszłość mi nie pozwala.Więc postanowiłam spróbować... I mam pytanie jeśli chodzi o obrus. Musi być jednolity, biały? Zero wzorków, haftów? Musi być materiałowy? Bo nie ukrywam, że nie mam takiego obrusu i będę musiała specjalnie kupić.

Ja sądzę, że tu żadne "zaklęcia i rytuały" - nie pomogą ... - Nie
Dziewczyny, dajcie spokój, życie i człowiek jest silniejszy od wszelakich "haftów, obrusów gładkich czy mniej gładkich" i innych bezsensownych "magicznych" ceregieli ... - Bezradny
To nic nie da ... - Nie
Żyjcie realnym życiem i patrzecie w przód - w Wasze możliwości i nowe zdarzenia - Ok

Mikesz

Popieram, jestem zdania, że żadną magią nie można przyciągnąć kogoś kto nas po prostu nie chce. Niektórym chyba trudno się pogodzić z tym, że ktoś nie chce z nimi być, a przecież ma do tego prawo. Przecież nikogo nie można przykuć kajdankami do kaloryfera, kazać siebie kochać i uzyskać prawdziwe uczucie oraz stworzyć wartościową i zdrową relację. Może czasami warto zastanowić się nad samym sobą i swoimi emocjami oraz postępowaniem wobec drugiego człowieka. Owszem moim zdaniem każdy człowiek zasługuje na miłość i nigdy nie jest tak żeby ktoś go tym uczuciem nie obdarzył, ale nie wszyscy są zobowiązani go kochać, może warto poczekać na drugą połówkę i trafić na nią ją na "legalu". Ostatecznie to też magia... Oczko

Oczywiscie macie racje. Ja absolutnie nie chcialam zmuszac kogokolwiek do milosci. Nie,nie. Bo sama mam totalny metlik w glowie. Na poczatku tak, zrobilabym wszystko,zeby wrocil, ale nie teraz. Bardziej w glowie siedzi mi sam fakt,ze rozstalismy sie,poniewaz ktos bardzo manipulowal moim bylym partnerem i nadal to robi, nie mielismy okazji czegokolwiek wyjasnic, zeby relacja miedzy nami byla w miare zdrowa. I to mnie bardzo boli. I wiem,ze zamiast jakis sztuczek,powinnam pojawic sie tam gdzie on czesto bywa, chocby na silowni, ale mam cykora.UśmiechI chcialabym po prostu,zeby sie odezwal do mnie,ale absolutnie nie mam w glowie tego,zeby jakas magia zmusic go do powrotu. Poki co tylko gdybam, nic nie zrobilam i pewnie nic nie zrobie w zwiazku z tym.

Generalnie problem jest taki,ze same uczucia to czasami za malo, kiedy inni ludzie probuja za wszelka cene skomplikowac Wasze zycie.:/ I tak bylo w naszym przypadku...Ale moze juz jest za pozno. Ja nie chcialam rzucac jakis zaklec, zeby go zmusic do powrotu do mnie, ale po prostu chcialabym miec szanse wyjasnienia z nim pewnych spraw, a wiem, ze moge nie dostac takiej szansy,bo obok niego wciaz jest ta osoba, ktora doprowadzila do tego wszystkiego. Wiec pomyslalam,ze moze to jest wyjscie? Ale chcialam tylko,zeby sie odezwal,a to roznie moze podzialac. Do uczuc nikogo nigdy zmuszac nie chcialam. Sama bym sie z tym zle czula, majac w glowie fakt,ze mezczyzna,z ktorym jestem jest ze mna byc moze z powodu jakiegos zaklecia.Uśmiech

Ale co Cię on obchodzi, on już ma swoje życie, czy on chce cokolwiek wyjaśniać, wyraźnie nie chce kontaktu z Tobą, a Ty się zadręczasz i tracisz kolejne minuty z własnego życia na coś co nie jest tego warte, chyba że nie zależy Ci na chwilach, które tracisz bezpowrotnie na coś bezzsensownego, moim zdaniem. Nie ma sensu rozdrapywać stare rany, lepiej dać się zabliźnić i zacząć na nowo, być może jutro przyniesie coś czego się nie spodziewamy. Ale do tego potrzebna jest zmiana samego siebie. Chyba warto zacząć myśleć o sobie bo tylko na to masz wpływ, a nie o innych, na których postawy i poglądy wpływu nie masz...

Porzucam rytualy Joanna ma racj bedzie chcial sam sie odezwie a ja przez niego popadam w paranoje ktorej zaden facet nie jest wart jestem piekna zabawna i kochajaca skoro on tego nie docenia nie jest mnie wart i szkoda marnowac zycie na alkohilika i cpuna


Rei 1992 :

I OK ! - Ok
Tak trzymaj ... - Tak
Jeszcze tyle nowego i świeżego życia przed Tobą ... - :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor:

Mikesz

Dzień dobry jestem nowa na forum i właściwie nie znam się na czarach. Chciałabym żeby chłopak który mi się podoba odpisał na wiadomość, nie znamy się na żywo . I on tez mnie nie zna. Nie chciałabym wykonywać żadnych milosnch czarów bo wydaję mi się to złe, chciałabym żeby po prostu odpisal na wiadomość. Wiem że to głupie ale chciałabym żeby mi odpisał. Czy ktoś zna jakieś bezpiecznie zaklecie? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, Pozdrawiam

On i ja mieszkamy bardzo daleko od siebie i po prostu chciałam jakoś się skontaktować. Gdybys my mieszkali blisko siebie oczywiście mój urokosobisty prawdopodobnie by podziałał (:

Do Kwiat Wiśni :
Odpuść sobie i nic nie " nie czaruj".
To taka dobra rada starszego człowieka.
Mikesz
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości