Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Witam odszedł ode mnie mężczyzna Jakie zaklęcie jest najlepsze ?

Żadne.
Odszedł to odszeł.
Nic nie na siłę.
Daj spokój i patrz w przód na nowe zdarzania i spotkania , które będą w życiu przed Tobą ( Rydwan p.p ).

Mikesz

Uśmiech Uśmiech No dziękuję Fakt Uśmiech Uśmiech czasem ludzie z rozpaczy po prostu się gubią Uśmiech

Wydawało mi się, że wątek jest o zaklęciach a nie dobrych radach typu daj sobie spokój, kurcze wszędzie tylu mądrych ludzi , jeśli ktoś wchodzi na taki wątek to znaczy, że jest tak zdesperowany, że szuka już innych form pomocy sobie, a może trzymajmy się wątku i dzielmy się problemami, doświadczeniami itd. związanymi z wątkiem a na takie rady utwórzmy oddzielny bo się robi bałagan xD Smutny

OK. Zrospaczona 1, masz rację ... - Myśli ... sorry - Pociesza
Niech wypowiedzą się Ci, co znają się na magii.
Ja tylko napisałem opinię na ten temat ( na ten problem ) ze strony osoby zajmującej się Tarotem.

Mikesz

zrospaczona1 napisał(a):Wydawało mi się, że wątek jest o zaklęciach a nie dobrych radach typu daj sobie spokój, kurcze wszędzie tylu mądrych ludzi , jeśli ktoś wchodzi na taki wątek to znaczy, że jest tak zdesperowany, że szuka już innych form pomocy sobie, a może trzymajmy się wątku i dzielmy się problemami, doświadczeniami itd. związanymi z wątkiem a na takie rady utwórzmy oddzielny bo się robi bałagan xD Smutny
Nikt Ci nie zabroni "uprawiać czary". Są specjalne książki, zaklęcia. Pamiętaj jednak, że magia to niebezpieczna dziedzina zwłaszcza dla osób niedoświadczonych.
Gdybyś próbowała prostych zaklęć, i dotyczących tylko Twojej osoby, to ryzykujesz, ale nikomu krzywdy nie zrobisz, ew sobie. Czarami, rytuałami można się chronić na przykład swoją energię czy osobę przed ingerencją nieżyczliwych nam osób. To magia biała, ochronna, bezpieczna.
Magia która ingeruje w wolę kogoś innego, miłosne zaklęcia, by wrócił, zakochał się są rodzajem wymuszenia konkretnego zachowania na drugiej osobie.
Biała magia i czarna różnią się tylko jednym, nie rodzajem obrzędu, przedmiotami, ale intencjami osoby czarującej. Pamiętaj o tym, zanim zaczniesz "czarować".

To nie jest tak jak wygląda. Chlopak mnie Kocha bynajmniej tak pisał mojej mamie i zresztą to widać bo pisze do mnie zdarzy mu się nawet zadzwonić, jest o mnie bardzo zazdrosny, dwa tyg.temu przyjechał chciał przytulać mówił ze wszystko się ułoży, widać, że stęskniony ale na drugi dzień się mu odmieniło znów, że nie możemy być razem. Ja go nie zdradziłam ani on mnie, nie mógł ze mną wytrzymać mojej zazdrości przez którą ciągle się kłóciliśmy i teraz za nic nie chce mi uwierzyć i dać szansy, że ja zrobie wszystko żeby się zmienić i już nie popełniać takich błędów . Nie oceniajcie mnie tak krytycznie bo to nie jest taka oczywista sytuacja standardowa jak się może wydawać :`(

To może lepiej popracować nad sobą i związkiem niż czarować. Może spróbować w racjonalny sposób zaczarować samą siebie i odczarować złe nawyki. Chorobliwa zazdrość, brak zaufania zniszczy każdą relację...

Jak by mi tylko dal taka mozliwosc to ja juz racjonalnie popracuje nad wszystkim nad czym tylko bedzie trzeba ale sie zablokowal ahhhhhxd Jest tu jakakolwiek osoba to sie cos zna na tych czarach bo zwariuje juz chyba no nie moge ah

zarospaczona1 jak chłopak zobaczy że się zmienilas to sam do Ciebie wróci. A takie zachowanie jak teraz może odebrać za natrętne. Jeżeli jesteście sobie przeznaczeni to i tak będziecie ze sobą Uśmiech czasami życie stawia nas przed wydawać by sie mogło okrutnymi sytuacjami. Ale to tylko dlatego żeby naprowadzic nas na właściwą drogę.

A moja rada jako kobieta: nie walcz o faceta. Szanuj siebie bo nikt innego tego za Ciebie nie zrobi.

Usidlanie cudzej woli czarami nie uważam za dobre, lepiej pracować nad sposobami niemagicznego rozwiązywania swoich problemów.

Przeczytaj sobie temat postu pod ktorym sie wypowiadasz I zadaj sobie pytanie czy rozumiesz temat Uśmiech Bo grono dziewczyn ktore tu zajrza takie wiadomosci beda wkurzac delikatnie mowiac ze szkoda czasu na czytanie tego xd Niech kazdy robi co uwaza a radzi to swoim bliskim xd Oczko Jedni czaruja, drudzy siedza u psychologa inni popelniaja samobojstwo czy cos innego, takie zycie xd

Dobra pogadalismy sobie .... Jesli nikt sie tu nie zna albo tak strasznie pilnuje by nie sprzedac swojej wiedzy to to forum nie ma sensu xd Ja swoje doswiadczenia napisalam I czekam ze ktos rownie zaangazowany napisze lub sie podzieli xd

Może lepiej przeczytaj temat i się zastanów "Czy jestem na tyle dojrzała, żeby to robić?"
Bo potem masa głupiutkich dziewczynek żałuje, że magia usidlała czyjąś wolę i nie umie tego odkręcić, bo się już odwidziało.
Skoro ludzie znający się na rzeczy coś mówią to mają ku temu powód.

Słuchaj Zafiny i innych wróżek czy wróżów z czarami nie ma żartów. Co będzie jak ci się odwizi nie będziesz go już chciała bo ci się, że tak powiem znudzi. Będzie on do ciebie przyklejony powiedzmy jak mucha do lepu za pomocą twych czarów i co. Nie chcę źle mówić, ani straszyć ale to się może skończyć tragicznie dla ciebie.

Jak bym nie byla pewna to bym nie robila, za duzo poswiecilam I zaryzykowalam dla tej znajomosci, ja bym za niego wyszla chodzby dzis bez mrugniecia okiem :/ Dziekuje za wrozbe naprawde jestem wdzieczna. Tylko to troche glupie gdy ja kocham, widzialam go dzis widac ze kocha a nie mozna prosto dosc do porozumienia, oczyswiste ze ja bym chciala po ludzku sie dogadac I nie bawic w takie rzeczy xd Przepraszam tych co urazilam poprostu chcialam skupic sie ma watku z ludzmi co tez to przezywaja by nie czuc sie osamotniona xd

zrospaczona1 napisał(a):Jak bym nie byla pewna to bym nie robila, za duzo poswiecilam I zaryzykowalam dla tej znajomosci, ja bym za niego wyszla chodzby dzis bez mrugniecia okiem :/ Dziekuje za wrozbe naprawde jestem wdzieczna. Tylko to troche glupie gdy ja kocham, widzialam go dzis widac ze kocha a nie mozna prosto dosc do porozumienia, oczyswiste ze ja bym chciala po ludzku sie dogadac I nie bawic w takie rzeczy xd Przepraszam tych co urazilam poprostu chcialam skupic sie ma watku z ludzmi co tez to przezywaja by nie czuc sie osamotniona xd

Niczego nie możesz być pewna. Piszesz, że byś nie zrobiła czegoś, gdybyś nie była pewna... A jesteś pewna jak się pisze "zrozpaczona"??? Taki sobie nick nadałaś i zrobiłaś baboła jak się patrzy. Przecież jesteś pewna tego, co robisz. Tego, co piszesz też jesteś pewna> Świetna prezentacja. Zachęca do pomocy.

No , ale chyba wlasnie zrobilas mu krzywde bo z tego co piszesz to przez 12 lat latal za toba wiec to pewnie znaczy ze nie mogl byc z nikim innym bo myslal o Tobie. A ty troche sie nim zabawilas bo zrobilas ten czar, a pozniej go odrzucilas. Juz nie wspomne o tym ze biala nagia to zawsze magia Uśmiech slyszalam tez ze takie zabawy koncza sie kara i np jest sie nieszczesliwym w milosci. Sama kiedys palilam swieczk na milosc, ale w pore sie opamietalam

Moja odpowiedz dotyczyla tego postu zapomnialam zacytowac
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=3314&sk=a&start=44#p27028">viewtopic.php?f=17&t=3314&sk=a&start=44#p27028</a><!-- l -->
nagarek napisał(a):Haha, Lila jest the best Rotfl
Ja jedno w życiu zaklęcie zastosowałam (ze świeczką)
w wieku 18 lat, czyli dawno, dawno temu :mrgreen:
Chłopak był przystojny i niedostępny, patrzył na wszystkich
z góry (albo mnie się tak wydawało). A mnie się podobał,
kurrrrde i chciałam od niego dostać buzi :mrgreen:
Zrobiłam hokus pokus i na drugi dzień on mi w taki DOKŁADNIE
sposób powiedział cześć Shock Zakochany na amen, nawet
mi się parę lat później oświadczył. Ten czar był jednak widocznie
bardzo silny, bo facet nie dawał mi spokoju nawet, gdy wyszłam
za mąż za innego (przez 12 lat mu ten czar nie mógł przejść Język ) i mimo,
że ja jednak się w nim nie zakochałam (tylko mi się podobał)
i wcale przed nim tego nie ukrywałam.
Często zastanawiam się czy wtedy zadziałało zaklęcie czy też
i tak bym mu się spodobała. Kto to wie...
Ale najważniejsze jest wg mnie to, by nikogo nie krzywdzić
oraz mam wrażenie, że w naszym życiu spełnia się to,
w co wierzymy.

Zamówiłam u kogoś spetanie dusz.. ale wątpię że zadziała. Ktoś coś?

Użytkowniczka @nagarek kilkakrotnie wspomina o prostym zaklęciu ze świeczką, że znalazła je wmagazynie "Wróżka", ale nie zdradza szczegołów co to za zaklęcie. Skoro tak skuteczne to podziel się proszę instrukcją wykonania Uśmiech Jestem bardzo ciekawa i chętnie wykorzystam ten rytuał by na nowo zdobyć ukochanego który wciąż nie wie czego chce.

Elajza, jesli "sam nie wie czego chce" to kazde zaklecie wiaze sie z manipulacja wola osoby zaangazowanej - czy naprawde tego chcesz? Ludzie potrzebuja czasami czasu do okreslenia sie czego chca w zyciu, i ten czas nalezy im na to dac, na tym polega prawdziwa milosc w przeciwientwie do do checi "posiadania" drugiej osoby. A czasami, to ze nie wiedza czego chca, oznacza po prostu, ze nie chca Ciebie. Tym bardziej czy chcesz byc z osoba, ktora tak naprawde, w ogole Ciebie nie chce, a jedynie dziala jak chce pod wplywem zaklecia nan rzuconego?

Wszystkim wypowiadajacym sie w tym watku w ostatnim czasie osobom polecam zastanowienie sie i poczytanie na temat tego co to jest prawdziwa milosc, bo widze, ze ta swiadomosc umiera ...

madrugada ten mężczyzna wielokrotnie podkreślał że ciągnie go do mnie ale nie wie czego chce bo nie jest gotowy na to by zaoferować mi dziś taki związek na jaki zasługuję, dodał jednak że bardzo pragnie bym to ja okazała się tą jedyną. Od wielu lat to on zachowuje się tak jakby oczekiwał czegoś więcej a potem się wycofuje i znowu wraca tłumacząc że nie potrafi inaczej i że nie chce mnie stracić. A ja już wariuję od tej huśtawki bo jestem pewna swoich uczuć tylko wiem że on gdzieś błądzi

AnkaSralka i Elajza. Dziewczyny, żadnego człowieka nie idzie zmusić do miłości. Pomyślcie czy Wam było by przyjemnie gdyby chłopak jakiś uprawiał na Was czary i próbował zmusić tym do bycia razem. Spętanie dusz, zaklęcia ze świeczką... piszecie jak dzieci a macie chyba 18 lat.
Wierzcie mi, nic nie wskóracie, zamieszacie tylko energetycznie wokół siebie. Wyrządzicie sobie tylko szkodę.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości