Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Safira dobrze prawisz Rotfl

właśnie, zwykły kontakt. bo nikt nikogo do niczego nie powinien zmuszać. nie rób drugiemu co Tobie niemiłe.

zgadzam się. bo każdy z nas ma wolą wolę. a jeśli dwie osoby mają być razem to i tak będą, choćby nie wiem co.

"W każdym rytuale liczy się intencja, jeśli jest dobra i nie krzywdzi nikogo - rytuał zadziała" - bardzo mi przykro, lecz i te zaklęcia z naprawdę złymi intencjami działają lub mogą zadziałać.

"a jeśli dwie osoby mają być razem to i tak będą" - a jeśli inne osoby pomiędzy nich wchodzą i to w sposób dotkliwy to co wtedy?

"Że ten, który Was nie chce jest takim samym magikiem jak Wy albo jeszcze lepszym. Wtedy se możecie palić te świeczki do usr... śmierci." - zgadzam się z tym, że czary tu mogą się anulować, bądź wywoływać inne efekty.

"czy ktoś ją wypróbował ? zadziałała ? chciałabym spróbować" - rób albo nie rób jak powiedział mistrz Yoda, jednakże nigdy nie próbuj. Nie ma prób są tylko działania.

"Białe świece są takie uniwersalne," - w niniejszym zaklęciu (bo to faktycznie jest zaklęcie, a nie wróżba) w moim odczuciu białe świece symbolizują oczyszczenie emocjonalne pomiędzy partnerami, a nie samo w sobie wywołanie miłości, namiętności. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli pomiędzy partnerami/kochankami jest dużo smutku i przykrości to ciężko jest im emanować w stosunku do siebie pożądaniem i namiętnością.

"Czy zdjęcia mogą być wydrukowane z komputera" - tak mogą. Musi być na nich wizerunek tejże osoby. Dodam od siebie, że ma to na celu m.in. stymulacje umysłu danej osoby by skupiała się na konkretnym celu rytuału, osobie. Widzenie zdjęcia danej osoby ułatwia ukierunkowanie energii w ich kierunku itp.

"To już chyba nie będzie biała magia...tylko czarna...." - chyba, czy na pewno? Bo jeśli chyba to nie powinno się takich opinii wydawać. Brak pewności co do swych opinii również może zaszkodzić i nie tylko sobie samemu, lecz i osobom trzecim. Granica pomiędzy tzw. "czarną" a "białą magią" jest bardzo płynna i co dla jednego jest "czarne" dla innego "będzie" białe. Nie powinno się oceniać tego typu czarów nie znając motywów osoby chcącej daną osobę przywołać do kontaktu (odnoszę się do tematu), gdyż okoliczności danej sprawy faktycznie mogą ją uprawniać do zastosowania danych środków. Prawda jest taka, że sama w sobie Magia nie jest ani dobra ani zła, to my ją taką czynimy, co oznacza, że w/w zaklęcie wcale nie musi należeć do kat. tzw. "czarnej" magii.

Czy to zaklęcie można zastosować na kobiecie? Jeśli tak, jakie ew. trzeba elementy zmienić, czy może pozostaje wszystko takie same z zastrzeżeniem zdjęcia, na którym ma być kobieta?

Czy orientujecie się jak wtedy w trakcie rytuału płynie energia?

WitamOczko

zrobiłam prawie wszystko tak jak było napisane w zaklęciu tylko podczas jego odprawiania nie wypowiedziałam że MA NIE DOSTRZEGAĆ INNYCH KOBIET TYLKO MNIE ( to specjalnie ominęłam ) . efekt super, odezwał się zaraz na drugi dzień tylko że to zaklęcie chyba podziałało na Niego zbyt mocno bo teraz się opędzić od Niego nie mogę żeby już nie napisać że boję się wychodzić z domu żeby Go nie spotkać. z czystym sercem mogę przyznać że popełniłam błąd rzucając to zaklęcie. bardzo Go kocham, wiem że jest mi On pisany i będziemy razem ale ja już mam Go dosyć! Jak ma ktoś super skuteczne zaklęcie na odczynienie tego uroku to błagam niech je napisze tylko żeby teraz nie podziałało odwrotnie ;(

i jeszcze jedna taka rzecz, podczas odczyniania tego zaklęcia poczułam mocne uderzenie gorąca do tego stopnia że aż mi się słabo zrobiło i strasznie osłabłam.

niunia21c napisał(a):Zapal świecę i kadzidło. Połóż na stole zdjęcia swoje i jego (jej). Medytuj przez chwilę w ciszy i wyobrażaj sobie jego (jej) powrót do ciebie. Zwróć się w myślach do Anioła Stróża i poproś o wsparcie. Następnie złóż obydwa zdjęcia twarzami do siebie i przewiąż czerwoną wstążką oraz swoim włosem. Jeśli masz jakiś fragment jego (jej) bielizny, zawiń w nią zdjęcia i włóż pod poduszkę, na której śpisz. Zasypiając, wyobrażaj sobie jego (jej) powrót do domu, jego (jej) czułość i miłość. Zdjęcia powinny leżeć pod poduszką przez 9 nocy, a ty przez 9 wieczorów rób wyciszające medytacje, połączone z wyobrażeniem spełniającego się życzenia.

Czy ktoś ją wypróbował i czy działa ? Czy zdjęcia mogą być wydrukowane z komputera ? Czy świeca ma być biała a kadzidło np cynamonowe bo tylko takie posiadam Uśmiech

U mnie nie sprawdziło się, bo nie wrócił do mnie....za to ja teraz nie mogę o nim zapomnieć

Czysto teoretycznie

Biorę foto obcej " osoby " wypowiadam zaklęcie i ... ? Owa osoba mnie nie odnajduje , nie zna ... Co się wtedy dzieje ? Obraca się przeciwko mnie zapewne ?

I see you, my shadow catches up with me

A ja jestem niedowiarek. Jak palenie świec i mieszanie cukru w szklance może wpłynąć na czyjąś wolę? Oczko Zresztą sami widzicie, że ta wasza magia raz działa raz nie. A nie jest może tak, że ten ktoś i tak by się odezwał, a wy przypisujecie to działaniu magii? Jest taki jeden chłopak, który bardzo chciałby się ze mną spotkać. Wiem, że gdyby wypalał nawet 10 świec codziennie przez miesiąc to i tak nie odezwałabym się do niego, za nic w świecie. Uśmiech

Marisela

Zależy mi żeby on się odezwał, nie mam kontaktu ale chyba jest w związku. Czy też mogę wykonać ten rytuał? To jest bezpieczne?Pozdrawiam serdecznie.

Jeżeli jest w związku, to po co się w taki układ pakować?

Karolineczki nie było tutaj od listopada, więc raczej nie pomoże.
Jak dla mnie zaklęcie niezbyt precyzyjne, co Ci da, że on będzie płonął? Rotfl
Głośność nie ma znaczenia, można nawet pomyśleć tylko...
Ale rozwagi trzeba, dużo rozwagi...

A nie jest tak, iż zaklęcie, nawet w najlepszej wierze, jest wpływaniem na czyjąś wolę; i choćby z tego powodu opowiadanie o miłości to dorabianie filozofii do obrzędu czy zaklęcia? ja rozumiem pobudki i nawet je popieram.

Chcemy podporządkować elementy obiektywne własnej woli.

Jak ktoś komuś jest pisany, to nie potrzeba żadnych zaklęćOczko

Jeżeli jest w nowym zwiazku ,to daruj sobie palenie swiec ,znajdz sobie nowego chłopaka

Wiecie co w piątek wykonałam ten rytuał z białą świeczką i białym obrusem. Wszystko zrobiłam tak jak powinno się tylko lekko zmodyfikowałam zaklęcie. Powiem Wam, że już w sobotę były rezultaty, to trochę nie za szybko? Nie mniej jednak bardzo mnie to cieszy, ponieważ spędziłam z chłopakiem miły wieczór i on był jakiś inny.

znałam to zaklecie kiedys
miałam pare lat temu sytaucje , ze musiałam wyjechac pilnie do siostry bo im tuz przed urlopem opiekunka do zwerzat odmówiła a wyjazd był opłacony daleko
dla całej ich sporej Rodzinki
i o to pokłóciłam sie z wtedy Niemężem Oczko
chcialam pomóc siostrze a zaszkodziłąm swojemu zwiazkowi bedac juz u siostry przypomnaiło mi sie, ze moze zrobic ten rytuał na zgode
wszystko przygotowałam , swiece, obrusik ale nie mialm zdjecia , tylko takie w telefonie
ucieszona pomyslałam, ze wydrukuje drukarka zdjecie Oczko
jak na złosc drukarka odmówiła wspołpracy zatrzymujac sie w połowie drukowania zdjecia Rotfl
no i mój plan padł ... zrezygnowana pszłam wczesniej spac z myslami , ze to koniec przeciez kilka dni juz milczy
jak mozna miec nie do konca sprawna drukarke w domu Oczko skandal Oczko
w nocy dostałam ładnego smska od ukochanego i rano byłam juz zadowolona , ze jednak wyszło samo a nie z pomoca zaklecia Uśmiech

Coś w tym cukrze być musi, bo znajoma "szamanka" do pralki do ostatniego płukania skarpet męża (pracującego w delegacji) zawsze dorzuca łyżeczkę cukru z myślą, by był jej wierny i ją kochał. Uśmiech
Z kolei, kiedy mąż za bardzo imprezuje wkłada jego zdjęcie pod doniczkę z kwiatkiem, ten zawsze spokojnie wraca na łono rodziny Oczko (doniczka skojarzyła mi się z tą szklanką). Nom, cóż widocznie trzeba sobie jakoś radzić, jak racjonalne argumenty nie działają odrobina magii nie zaszkodzi dla dobra wspólnego znaczy rodziny Kotek
Ja jak już będę miała tego męża to wiadomo cukier do skarpetek, zdjęcie pod doniczkę, (oczywiście żartuję) Hura

Co do tego rytuału zdania moich znajomych są różne - jednym wychodzi, drugim nie. Osobiśćie uważam, że to ma związek z hmm eterem? tak to nazywacie?...Jak nam pisany, to tak..jak nie, to nie Uśmiech

pewne rzeczy są poza naszym zasięgiem. i to nawet lepiej.

u mnie zaklęcie podziałało w 1oo% wykonałam je używając do tego wydruku zdjęcia z kompa, ile tak trwa to zaklęcie? jak jest jego moc? po jednym razie "odezwania" powinien dać mi spokój?
troszkę to chaotyczne może, ale sprawa wygląda tak, że ta osoba kontaktuje się ze mną teraz stosunkowo często, ale jest to na zasadzie krótkich i oschłych informacji, za którymi nic nie idzie więcej nie licząc mojego rozchwiania emocjonalnego
o dziwo mimo iż mówię tej osobie, że za dużo kosztuje mnie utrzymywanie kontaktu z nią (bo ja love, a on raczej nie) i wolę, chciałabym się od tego uwolnić on bagatelizuje to
czy to może być wina tego zaklęcia czy facet po prostu chce mieć otwartą furtkę i zachować byle jaki kontakt?

chciałam po prostu wiedzieć czy to ma sens czy nie stąd prośba o wróżbę,
czekając na nią zachowanie tej osoby pokazało bez wróżby, że nie mam co liczyć na jakąś deklarację
poziom zrezygnowania osiągnął maxa w tą niedzielę, nie trwa to od wczoraj stąd rozczarowanie u mnie jest tym większe
nic na siłę odchoruję to jakoś , "te czary... mary..." interpretuje jako mało ważne w takim razie
thx za odpowiedź sory za uzewnętrznianie się, jakiś mega spadek formy przez to mam to dlatego
myślę że odchorowanie dotyczy bardziej mojej osoby
teraz mi wstyd, że w ogóle się w to bawiłam
wszechświat dał mi do zrozumienia ze on nie dla mnie, też się zastanawiam nad mocą tego czaru, bo po wykonaniu go życie zaczęło mnie kopać(konieczność nagłej zmiany mieszkania, problemy finansowe oraz problemy zdrowotne - czekający mnie zabieg i sama złamałam sobie nos ;])oczywiście mogę sobie tylko wkręcać, że to tego wina, a nie zwykły peszek O_o
no ale coby to nie było mam nauczkę i daruje sobie zabawę w te rzeczy - strach mi nie pozwala Uśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości