Prośba o interpretacje
#1

Czy mogłabym prosić o interpretacje numerologiczną 21.08.1991?
Dodam ,że liczba ekspresji wynosi 5/14/86, realizacji 3/12/48, duszy 2/11/38.
Bardzo prosiłabym o interpretację , pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2

Interesuję się numerologią od roku, czytałam wiele interpretacji, ale w końcu doszłam do wniosku, że zamieszczę taki post tu na forum, gdyż zauważyłam, że wielu użytkowników bardzo ciekawie interpretuję piramidy i posiada większą wiedzę, niż ta, którą posiadam ja i może dowiem się czegoś więcejUśmiech Ogólnie interesuję mnie układ tych liczb jako całości jak na siebie wpływają wzajemnie na charakter i los życiowe, jak zinterpretowały by to osoby, które mają większe doświadczenie w tym temacie Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj Natalia
co prawda ja zajmuję się Nowoczesną Numerologią wg. Pentagramu Chordeckiego, system kompletnie odmienny od tego, co czytasz w tym dziale,
ale udzielę Ci kilku wskazówek , które widzę w Twoim Portrecie Numerologicznym.
Generalnie nie robię analiz numerologicznych na forum , ale czuję że w tym przypadku powinnam coś "skrobnąć " Oczko

- bądź wierna swoim celom, domykaj sprawy, pomimo, iż otoczenie moze się burzyć, i odciągać Cię o tych celów - nie rezygnuj z nich na 5 min przed końcem mety
- jesteś bardzo inteligentną i zarazem piękną kobietą, także nie dziwi mnie Twoje powodzenie w miłości , ale Góra dała CI również kod powodzenia finansowego
- około 30 roku życia wyspecjalizuj się w czymś, bądź w czymś najlepsza wówczas kod powodzenia finansowego na stałe zamanifestuje się w Twoim życiu
- kolejny aspekt, to wysoka inteligencja, bycie pionierem daje Ci niezrozumienie ze strony otoczenia oraz błędy komunikacyjne, które wynikają z Twojego podejścia do ludzi tzn uznajesz za oczywiste, że skoro daną rzecz Ty rozumiesz, to dokładnie tak samo rozumieją ją inni Oczko - a tak nie jest ..
- nie ufaj kobietą, bo one po prostu przez zazdrość będą Ci szkodzić
- obecnie jesteś w okresie, gdy łatwo Tobą manipulować - zwróć na to uwagę Oczko
- do ok. 33 roku życia masz super kod wchodzenia w bogatsze towarzystwo, będziesz również spotykać pomocnych ludzi
- posiadasz aspekt tzw. karmy przejętej - w momencie gdy umrze ktoś z Twojej rodziny , zapal 7 fioletowych świec , by stać się niewidoczną dla jego karmy
- w życiu już bardzo dorosłym , tak po 50 roku życia , nie daj się okraść przez bliskie sobie osoby, to może być po prostu wyzysk przez własne dzieci
- co do związków, to możesz spotykać panów już zajętych, którzy mają amnezje co do swoich obecnych związkówOczko
- do ok. 30 roku życia zapomnij o robieniu przysług dla kogoś , bo będzie to się obracać przeciwko Tobie
- posiadasz wiele dróg, możliwości i wiele talentów
- masz zamiłowanie do ładnych i drogich rzeczy i marek...
- popełniasz wciaż te same błędy - zatem ucz się na swoich błędach by przerwać to koło
- masz duże zdolności do organizacji przestrzeni, lubisz przestawiać meble Oczko , ale i świetnie potrafisz zorganizować sobie czas
- zainteresowania matematyczno-medyczne ; aspekt uzdrawiania ludzi
- poświęcasz się rodzicom, rodzeństwu - jest tu aspekt podcinania skrzydeł, dlatego rób specjalizację i wykorzystaj te dobre wibracje , bo z mistrzowskiej 11, którą masz w II rzędzie, i która pozwoli Ci na mistrzostwo i bycie medialnym , bardzo łatwo możesz stać się przysłowiową "kurą domową" ( 11 zamieni się w szarą eminencję 2-ki, )
- zdrowotnie w przyszłosci zwróć uwagę na hormony( tarczyca), aspekty laryngologiczne ( skłonność do angin), i nie daj się depresji ( skłoność do jej ukrywania) , bóle migrenowe
- a tak ogólnie przestań pielęgnować lęki, analizować zarzucać się wyrzutami sumienia tylko działać, działać, działać Uśmiech i nie oddawaj tak łatwo awansów, na rzecz innych - bo to one Tobie się należą

to tak w wielkim skrócie , ale starałam się wyłapać te najważniejsze aspekty Uśmiech
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!
Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#4

Dziękuje bardzo, bardzo ciekawe, widzę,że wiele muszę się jeszcze nauczyćUśmiech Bardzo dziękuję za poświęcony dla mnie czas, naprawdę bardzo dziękuję, jest mi niezmiernie miło,że odpowiedziałaś na mój post Uśmiech Kwiatek Oczko Musze przyznać, że wszystko co opisałaś dotyczące teraźniejszości mogę już potwierdzić. Problemy zdrowotne zgodne w 100%, bardzo trafne, opisałaś to,czego nie wyczytałam nigdzie indziej szczerze mówiąc, także interpretacja dla mnie bardzo przydatna. Gdyby ktoś chciałby jeszcze coś dodać od siebie będę bardzo wdzięczna Uśmiech Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Oczko
Odpowiedz
#5

Dziękuję za weryfikacje Kwiatek

Masz fajną numerologię , możesz dużo osiągnać w życiu - wykorzystaj to i nie daj się zbijać z pantałyku przez otoczenie,
bo masz szansę daleko zajść Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witam ponownie Uśmiech Pisze ponieważ mam pewną obawę patrząc na swoja numerologię. Jeżeli drugi punkt zwrotny to 5, a trzeci 7 z podliczbą 16 w wyzwaniu między innymi takie liczby jak 5 , 13 ,14,15 to oznacza, że nie powinnam wcześnie zawierać związku małżeńskiego lub też wcale? Czytałam troche na ten temat i przeraża mnie to szczerze mowiąc. W pierwszym punkcie zwrotnym mialam 11 i w minusie 4(13) , 5 i rzeczywiscie dało mi to bardzo bolesne rozstanie, a teraz przyciągam do siebie partnerów , ktorzy mają coś z psychiką , albo chceliby mnie wykorzystać i na tym sie kończy. Jednak 2 cykl 3 (21) ma być szczęśliwy, więc czy ktoś posiada wiedzę w tym temacie czy to co przeczytałam to głupoty? Czy punkt zwrotny 7 wskazuje zawsze na rozwód? Bardzo proszę o odpowiedz Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości