Warsztat 51 - Hobby
#1

Nie bardzo wiem co to ma byc za zagadka ... ale ok moze byc ciekawie Uśmiech
Zadam takie pytanie ..na świeta przyleciała do nas moja Córka (dorosła studentka) ,

co robiłysmy razem - cos co bardzo lubimy i od jakiegos czasu jest naszym hobby.?

Rozwiązanie w niedziele wieczorem Uśmiech ok 20-21
Odpowiedz
#2

III Cesarzowa

Wydaję mi się że coś w kuchni, możliwe że lubicie razem gotować, sprzątać... Uśmiech
Odpowiedz
#3

dzięki Moniś Buźki miło mi ,że wziełas udział
czekam na innych uczestników , zapraszam Kwiatek
Odpowiedz
#4

Cesarzowa + rycerz buław znowu ta Cesarzowa!

Myślę, że to "babskie ploty o facetach" Język
Kojarzy mi się również ze wspólnym dbaniem o urodę i wygląd - to może być próbowanie kosmetyków, wizyty u fryzjera, kosmetyczki, wspólne zajęcia sportowe np. joga, aerobik - zwłaszcza w aspekcie tego rycerza, który wskazuje na ruch.
Trzecia możliwość odwiedzanie jakiś pięknych miejsc np. zwiedzanie zabytków, ale też pojechanie razem na działkę - Cesarzowa posiada działkę i jako rycerz buław się tam wyrusza. Aczkolwiek działka o tej porze roku... Odwiedzanie pięknych miejsc może też być palcem po mapie czyli np. przeglądanie ofert biur podróży, albo planowanie podróży, albo oglądanie zdjęć miejsc, w które by się chciało pojechać, albo się już było.
Odpowiedz
#5

Luca1990 napisał(a):Cesarzowa + rycerz buław znowu ta Cesarzowa!

Myślę, że to "babskie ploty o facetach" Język
Kojarzy mi się również ze wspólnym dbaniem o urodę i wygląd - to może być próbowanie kosmetyków, wizyty u fryzjera, kosmetyczki, wspólne zajęcia sportowe np. joga, aerobik - zwłaszcza w aspekcie tego rycerza, który wskazuje na ruch.
Trzecia możliwość odwiedzanie jakiś pięknych miejsc np. zwiedzanie zabytków, ale też pojechanie razem na działkę - Cesarzowa posiada działkę i jako rycerz buław się tam wyrusza. Aczkolwiek działka o tej porze roku... Odwiedzanie pięknych miejsc może też być palcem po mapie czyi np. przeglądanie ofert biur podróży, albo planowanie podróży, albo oglądanie zdjęć miejsc, w które by się chciało pojechać.

O widzisz Łukasz jak nam się trafiło Figielek
Odpowiedz
#6

Widocznie coś jest na rzeczy! Cesarzowa to też po prostu kobieta. Tutaj chodzi nawet o dwie Rotfl
Odpowiedz
#7

Zobaczymy jak to wyjdzie Język
Odpowiedz
#8

dzięki Luca ... no no ciekawie sie robi tak jak przypuszczałam Ok
jestem ciekawa co inni napisza i jakie beda karty
Odpowiedz
#9

No dobra to i ja pozgaduję Oczko Mi wyszła 6 Mieczy oraz 5 buław Oczko

No i powiedz kochana co ja mam z tym zrobić? hahha Myślę, iż oprócz tego że dużo rozmawiałyście i córka pomagała Ci w obowiązkach domowych 6 Mieczy mówi mi tutaj o waszym potencjale artystycznym czy wręcz wybuchu twórczym. 5 natomiast pokazuje zdrową rywalizację, aktywność fizyczną, coś się działo, byłyście w ruchu, stawiałabym na TANIEC lub jakiś sport, aerobic a może joga? lub jakaś inna forma aktywności artystyczno-fizycznej. Z drugiej strony mogłyście też grać w jakąś grę???
Tyle ode mnie Oczko

Buziaki Rotfl


Odpowiedz
#10

dziękuje Beatko ... no inne karty niz Cesarzowa Tak
nie moge nic wiecej napisac , zapraszam Kochani do udziału bo robi sie bardzo ciekawie a odpowiedz moze byc równie zaskakujaca az mnie język swierzbi by juz cos napisac ale nie moge Stres
Odpowiedz
#11

Aż nie mogę się doczekać Rotfl
Odpowiedz
#12

Jesli odp. jest zaskakujaca to znaczy ze nikt jeszcze nie trafil ... Rotfl


Odpowiedz
#13

Rotfl ha ha
Odpowiedz
#14

Mufinko Buźki

Ja mam Asa buław, 5 mieczy i 10 denarów.
Myślę, że to może mieć związek z jakąś aktywnością fizyczną, zresztą nie tylko ja na takie wnioski widzę weszłam Rotfl Tenis, squash, a może granie na jakiejś konsoli? Kojarzy mi się też pieczenie ciast lub gotowanie, według jakiejś specjalnej zasady lub diety. Może to być też spacerowanie lub nordic walking.

Pozdrawiam! Uśmiech
Odpowiedz
#15

dziękuje Filifionko ... super, że wzięłas udział Uśmiech
Odpowiedz
#16

W ostatnich dwóch warsztatach jakoś mi się nie udało, za szybko mi przeleciały Język Teraz dobrze, że miałam trochę czasu to mogłam zajrzeć w te moje wiedźmowe karty Rotfl
Odpowiedz
#17

4Mieczy Sprawiedliwosc I 5 monet pomine kwestie prawne lub urzedowe oraz finansowe o ktorych mogla byc mowa I przejde do rzeczy Oczko moglyscie wspolnie robic jakies ozdoby, stroiki przesadzac kwiatki, obcinac lub farbowac wlosy jak rowniez upiekszac sie. Hm piec casta,ciasteczka, relaxowac sie przed TV lub grac w gry,rozwiazywac krzyzowki lub stawiac karty. Uśmiech
Odpowiedz
#18

dziekuje Liluś Buźki
Odpowiedz
#19

divinetarot napisał(a):Jesli odp. jest zaskakujaca to znaczy ze nikt jeszcze nie trafil ... Rotfl

albo chodzi o jogę w kuchni podczas gotowania Rotfl
Odpowiedz
#20

Luca Rotfl
Odpowiedz
#21

mufinka napisał(a):Luca Rotfl

Powiem szczerze, że byłoby to zaskoczeniem Rotfl ale oczywiście ciężko oczyścić umysł przy zapachu pieczonego kurczaka albo ciasta, zwłaszcza jeśli dodano przyprawy korzenne buhahaha
Odpowiedz
#22

czyli wiemy co lubi Luca Oczko kurczaczka ...taki moze byc ?
[Obrazek: teriyaki-chicken.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości