Warsztat 51 - Hobby
#23

Pewnie, że może być Uśmiech
Jeszcze do tego ładnie podany.
3 podudzia to tak akurat ^^
Odpowiedz
#24

19 słońce
Robiłyście coś twórczego typu przerabianie starych przedmiotów. Dawanie starym przedmiotom drugiego życia. Wpadło mi do głowy także garncarstwo Rotfl
Co by to nie było to karta pokazuję ile radości ta pasja Wam dała, a dodatkowo to z tej pasji jest chyba także pieniążek Oczko
Odpowiedz
#25

Kochani ... muszę zakończyć warsztat szybciej czyli dzisiaj w godz wieczornych a jutro moge zagladac tylko z telefonu i nie wiem czy bede miała na 100% taka możliwość .

Zapraszam, podam w związku z tym odpowiedz dzisiaj o 20 Kwiatek
Odpowiedz
#26

Tanyu ... świetnie, że przyłączyłaś się do warsztatu Buźki

odpowiedz podam dzisiaj w okolicach godz 20.
Odpowiedz
#27

Czekam z niecierpliwością Cwaniak Buźki
Odpowiedz
#28

8 Mieczy(-)

Zdobnictwo, technika decoupage, wyszywacie, szyjecie cos.
Odpowiedz
#29

Lady też mi te decoupage przez myśl przeszło Rotfl Musi coś w tym być Oczko ew. może też być robienie koszyków z papierowej wikliny Uśmiech
Odpowiedz
#30

dziękuje Wszystkim za udział Kwiatek

Odpowiedż brzmi:
Córka przyleciała do nas na 5 dni. Za kazdym razem jak jest u mnie robimy to samo . Mamy mape zaznaczone na niej restauracje .
Czytamy opinie o kazdej , im bardziej dziwna i egzotyczna tym bardziej nas ciekawi i intryguje.
Stawiamy na kuchnie z różnych stron świata .
Wybrałśmy tym razem japońską, włoską i francuską.
Kazda wybiera inne danie , deser i na końcu drink.
Robimy zdjęcia samego lokalu, potraw i nas samych. Spedzamy swietnie czas, oceniamy dania, klimat , wystrój.
Później wracamy na naszą mape i wystawiamy oceny każdej restauarcji.

Czemu Cesarzowa ... mysle, ze dlatego, ze byłyśmy obsługiwane , dbano o nas jak o gości, było wygodnie , smacznie .
Ostatnia knajpa, która nas powaliła i zrobiła wrażenie była to francuska w stylu glamour.
Karty aktywności bo wiązały sie z wyobrem i tym, ze restauracje ze soba konkurują

Wygrała FILIFIONKA Oklaski Kwiatek gdyz napisała , ze chodzi o gotowanie i była najbliżej bo dodała, ze posługujemy sie specjalna zasadą , dietą ( i tu mamy swoja zasade kuchnie różnych krajów i mape)
drugie miejsce MONIKA i LILKA Oklaski Kwiatek Oklaski Kwiatek

Cytat:Filifionka » piątek 02 sty 2015, 14:43

Ja mam Asa buław, 5 mieczy i 10 denarów.
Myślę, że to może mieć związek z jakąś aktywnością fizyczną, zresztą nie tylko ja na takie wnioski widzę weszłam Rotfl Tenis, squash, a może granie na jakiejś konsoli? Kojarzy mi się też pieczenie ciast lub gotowanie, według jakiejś specjalnej zasady lub diety. Może to być też spacerowanie lub nordic walking.
Pieknie Filifionko masz super intuicje brawo !!! Napisałaś gotowanie , pieczenie więc trafiłas w klimat
Aktywnośc bo odwiedziłyśmy wiele knajpek. No i ZASADY lub DIETY

Cytat:autor: MonikaAbya » czwartek 01 sty 2015, 17:13
III Cesarzowa
Wydaję mi się że coś w kuchni, możliwe że lubicie razem gotować, sprzątać... Uśmiech
Moniko pięknie brawo - ma to związek z kuchnią , chodziło o gotowanie ale i komsumowanie Uśmiech
Jestem pod wrażeniem ... czytam Twoje posty i masz talent i niesamowita intuicje.


Cytat: Lila » piątek 02 sty 2015, 19:06
4Mieczy Sprawiedliwosc I 5 monet pomine kwestie prawne lub urzedowe oraz finansowe o ktorych mogla byc mowa I przejde do rzeczy Oczko moglyscie wspolnie robic jakies ozdoby, stroiki przesadzac kwiatki, obcinac lub farbowac wlosy jak rowniez upiekszac sie. Hm piec casta,ciasteczka, relaxowac sie przed TV lub grac w gry,rozwiazywac krzyzowki lub stawiac karty. Uśmiech
Lilka napisałas tez o pieczeniu , ciastach to cały czas te klimaty...brawo!!!

Cytat:autor: Luca1990 » czwartek 01 sty 2015, 17:54
Cesarzowa + rycerz buław znowu ta Cesarzowa!
Myślę, że to "babskie ploty o facetach" Język
Kojarzy mi się również ze wspólnym dbaniem o urodę i wygląd - to może być próbowanie kosmetyków, wizyty u fryzjera, kosmetyczki, wspólne zajęcia sportowe np. joga, aerobik - zwłaszcza w aspekcie tego rycerza, który wskazuje na ruch.
Trzecia możliwość odwiedzanie jakiś pięknych miejsc np. zwiedzanie zabytków, ale też pojechanie razem na działkę - Cesarzowa posiada działkę i jako rycerz buław się tam wyrusza. Aczkolwiek działka o tej porze roku... Odwiedzanie pięknych miejsc może też być palcem po mapie czyli np. przeglądanie ofert biur podróży, albo planowanie podróży, albo oglądanie zdjęć miejsc, w które by się chciało pojechać, albo się już było.
odwiedzanie pieknych miejsc Uśmiech tak Luca wszystkie rwstauracje były niesamowite a szczególnie jedna.
O kosmetykach, kosmetyczkach, fryzjerach, o cwiczeniach rozmawiamy non stop jak to kobiety, podróże tez jak najbardziej - trafiles i tu przy okazji
TERAZ WIESZ CZEMU WKLEIŁAM FOTKE Z KURCZACZKIEM - było to celowe chciałam jakos naprowadzić bo dobrze kombinowałeś Uśmiech

Cytat:divinetarot » piątek 02 sty 2015, 00:39
No dobra to i ja pozgaduję Oczko Mi wyszła 6 Mieczy oraz 5 buław Oczko
No i powiedz kochana co ja mam z tym zrobić? hahha Myślę, iż oprócz tego że dużo rozmawiałyście i córka pomagała Ci w obowiązkach domowych 6 Mieczy mówi mi tutaj o waszym potencjale artystycznym czy wręcz wybuchu twórczym. 5 natomiast pokazuje zdrową rywalizację, aktywność fizyczną, coś się działo, byłyście w ruchu, stawiałabym na TANIEC lub jakiś sport, aerobic a może joga? lub jakaś inna forma aktywności artystyczno-fizycznej. Z drugiej strony mogłyście też grać w jakąś grę???
przyznaje , ze miałabym ten sam problem widzac takie karty i jak napisałas co masz z tym zrobic to az chciałam cos napisac ale nie mogłam.
Rywalizacja to chyba chodziło o wybór restauracji one ze soba rywalizuja , były to restauracje stosunkowo blisko siebie polożone
Tez super wyszło bo i tu jest ziarno prawdy na co trudno wpaść.

Cytat:Tanya » sobota 03 sty 2015, 16:37
19 słońce
Robiłyście coś twórczego typu przerabianie starych przedmiotów. Dawanie starym przedmiotom drugiego życia. Wpadło mi do głowy także garncarstwo Rotfl
Co by to nie było to karta pokazuję ile radości ta pasja Wam dała, a dodatkowo to z tej pasji jest chyba także pieniążek Oczko
Tanyu ..mnóstwo radości i pozytwnej energii w tym było i świetnie spedzonego czasu co nam sie zdarza tylko kilka razy w roku z powodu odległosci.
Tanyu miałas super karte pokazująca atmosfere między nami,

Cytat: Lady of Dreams » sobota 03 sty 2015, 18:21
8 Mieczy(-)
Zdobnictwo, technika decoupage, wyszywacie, szyjecie cos.
Kiedyś pisałam na forum , że zajmuje się decoupage ale to było bardzo krótko za namową siostry , jakos nie mam cierpliwości do tego .


Dziękuje za udział i gratuluje FILIFIONCE !
Odpowiedz
#31

Gratuluję Filifionko Uśmiech

Czekam z niecierpliwością na twój warsztat...Uśmiech

Dziękuję mufinko, bardzo interesujący warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#32

Ciekawy warsztat. Dziekuje.

Gratulacje dla zwycięzczyni!
Odpowiedz
#33

Zaskakujaca odpowiedz hihi
W zyciu bym na to nie wpadła Oczko probowalam znalesc cos pasujacego w tej karcie co miałam i kompletnie nic nie dalo sie dopasowac. Powiem Ci mufinko ze jak napisalas ze wylosowalam karte pokazujaca atmosfere miedzy wami to zaczelam sie zastanawiac i to nie pierwsza taka wrozba ostatnio... Smutny Ewidentnie pokazuja mi przedewszystkim uczucia panujace wokol a nie odpowiedzi na pytania. Bede zmuszona chyba z powrotem zaczac uzywac starych kart bo te mam dopiero od jakis 2 tygodni. Smutny
Dziekuje mufinko ze dzieki Tobie i tej wrozbie moglam rozgryźć tę sprawe Buźki
Odpowiedz
#34

Wiedzialam ze gdzies kursowalyscie Rotfl hahah ale gdyby pojawil mi sie np. Paz Kielichow no to bym wiedziala ze latacie po knajpach RotflDD
Buziaki


Odpowiedz
#35

Ojej, jak miło Uśmiech Dziękuję Mufinko za bardzo ciekawy warsztat Buźki
Najpóźniej jutro do południa zamieszczę kolejny Uśmiech
Odpowiedz
#36

Dziękuję mufinko za wspaniały warsztat Buźki

Gratulacje dla Filifionki Kwiatek
Odpowiedz
#37

Filifionko, gratulacje!!!
Odpowiedz
#38

Gratulacje Filifionko Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości