Portret partnerski
#23

Tak właśnie myślałam, że może on przez ten bardzo fajny seks nie będzie chciał zrezygnować. Seks był naprawdę nieziemski, trochę perwersyjny, bardzo mocny jak na pierwsze zbliżenie. Może to przez Diabła u niego w środkach? Bo w sumie ten wspólny Diabeł z poz 2 nie realizuje się jeszcze, bo jesteśmy ciagle w wieży z 1. Ten Papież na poz3 i sąd na poz.5 dają mi jakąś nadzieję... Co do realizacji Diabła jako podwójnej karty, to myślałam, ze negatywnie realizują się tylko karty w samej doniczce, te jakie są w misji i środkach już nie mają wpływu na realizację samej donicy.
A u Ciebie po tej wieży na 1 było coś dalej, czy to się skończyło zanim dobrze zaczęło? Jeśli mogę zapytać oczywiście.
Nie wiem już sama co myśleć. Chciałabym pociągnąć tę relację, bo naprawdę było do wczoraj REWELACYJNIE...
Odpowiedz
#24

W przypadku partrerskich, w negatywie realizuja sie te, ktore sa we wspolnej doniczce i w doniczce tylko jednego z partnerow. Jesli masz powtarzajace sie karty w obu doniczkach i do tego we wspolnym to sa one realizowane z wiekszym pozytywem.

U was na plus jest cesarzowa i mag. Bo macie je oboje w innych puntach, wiec one sie beda mocniej realizowac. W negatywie macie Rydwan, Diabla i Wieze.

Moim zdaniem napewno od razu do XX nie przejdziecie, bo tutaj jest ten diabel nieszczesny, i to odw.
Odpowiedz
#25

czy moglabys tez zweryfikowac poprzedni portret? Bo jak rozumiem, to to jest nowa znajomosc, a tamta sie juz zakonczyla?
Odpowiedz
#26

madrugada napisał(a):W przypadku partrerskich, w negatywie realizuja sie te, ktore sa we wspolnej doniczce i w doniczce tylko jednego z partnerow. Jesli masz powtarzajace sie karty w obu doniczkach i do tego we wspolnym to sa one realizowane z wiekszym pozytywem.

U was na plus jest cesarzowa i mag. Bo macie je oboje w innych puntach, wiec one sie beda mocniej realizowac. W negatywie macie Rydwan, Diabla i Wieze.

Moim zdaniem napewno od razu do XX nie przejdziecie, bo tutaj jest ten diabel nieszczesny, i to odw.

Czyli dać sobie spokój...? Szczerze
Odpowiedz
#27

Ja wiem, dlaczego nie, ale moze narazie bez wiekszych oczekiwan? Wiesz diabel to troszke takie gierki, mozesz go zdobyc, bo tam masz na tej drugiej pozycji po Twojej stronie ciesarzowa. Tylko mam wrazenie, ze daleko tutaj Wam bedzie do romantycznych uniesien, raczej wlasnie pokazuje to relacje na jej rozwoju mocno skupiona na przyciaganiu.

Skoro seks jest nieziemski, czemu nie? Tylko z duza iloscia dystansu i zdecydowanie nie obiecywac sobie puki co za wiele.
Odpowiedz
#28

Chętnie bym go zdobyła... Ale boję się odezwać do niego pierwsza Smutny
Co Ty byś zrobiła na moim miejscu?
Generalnie zastanawiam się czy to koniec, czy początek zwiazku - ta wieża
Odpowiedz
#29

Napewno znajomosc, moim zdaniem, nie jest zakonczona. Bo wieza jest na pierwszej pozycji, a nie na ostatniej. Jakbys miala kolejnosc Glupiec (poznanie), Diabel (seks), wieza (rozpad) to moglby to wskazywac na zakoczenie relacji. Tutaj ona jest na poczatku.

Mam tylko watpliwosci w odczycie tego diabla, bo jesli on jest odw to moze wskazywac na wychodzenie z tej relacji a nie na zwiekszanie przyciagania jak w pozycji prostej.

Moim zdaniem czekac i nie przywiazywac sie za bardzo. Mysle, ze los znow was na siebie nakieruje a wtedy go uwiesc. On musi sie ruszyc. A z tym wisielcem u niego w odw. to moze zajac chwile...

PS misje smierc + srodki diabel - ma takie same jak hitler Oczko
Odpowiedz
#30

ten diabeł jest tu kluczem czy on to pociągnie,prawda? ehhhh....
Odpowiedz
#31

Pozycja druga, u ciebie jest cesarzowa, u niego odw wisielec, to raczej od ciebie zalezy Uśmiech

no tylko ze cesarzowa nei dziala jak np. rydwan ze pisze wiadomsc, walczy czy pokazuje zainteresowanie Oczko
Ona lezy, pachnie, dziala po kobiecemu Uśmiech
Odpowiedz
#32

Moja kobiecość na niego bardzo działa...
Więc czekać aż się odezwie i wtedy go uwodzić... tak?
Odpowiedz
#33

Wlasnie idac do pracy myslalam sobie na ten temat. A was lacza jakeis relacje typu ktos wyzej i podwladny? Albo w ogole z praca zwiazane?

Wlasnie to ze ty czekasz i dzialasz na niego, a on jest w wisielcu, nie rusza sie, powoduje sytuacje pokazana odw diablem, czyli myslenie i przyciaganie jest, ale z kart skladowych nie widac dzialania...

Ja dopiero raczkuje w tych portretach, tak na marginesie Uśmiech
Odpowiedz
#34

Nie, nie łączy nas praca z żaden sposób.
Nie mogę się przecież odezwać do niego niestety Smutny
Potwornie zdołowana jestem... na maxa...
Odpowiedz
#35

No nie mozesz sie odezwac, on nie bedzie sie odzywal bo ma wisielca. Wiec bedzie sytuacja pokazana odw. diablem.
Pytalam sie bo nie wiem jak rozumiec IV + I => V
Cesarz i Mag pasowal mi do relacji typu nauczyciel - student.
Odpowiedz
#36

Właśnie mi napisał, że na pewno zrywa, że ja szukam innego faceta i tyle.
Odpowiedz
#37

Rozumiem. Czyli kaplan po prostu jasno wyjasnia o co chodzi, i jest szczery.
XX -> VII + XIII -> ty tutaj darzylas do tego mocniej a on z pozycji smierci ucial, chodz w zasadzie odrodzenie wydawalo mi sie dobra wrozba.
No wlasnie widzisz, tpp nie pokazuje w ogole czasu trwania relacji, tylko jej przebieg. Stad jako metoda prognostyczna moze tylko pomagac w zrozumieniu co nas laczy.
Ja z tym jego portretem bym sie nie zdziwila jakby on mial problemy ogolnie z relacjami.
Odpowiedz
#38

madrugada napisał(a):Rozumiem. Czyli kaplan po prostu jasno wyjasnia o co chodzi, i jest szczery.
XX -> VII + XIII -> ty tutaj darzylas do tego mocniej a on z pozycji smierci ucial, chodz w zasadzie odrodzenie wydawalo mi sie dobra wrozba.
No wlasnie widzisz, tpp nie pokazuje w ogole czasu trwania relacji, tylko jej przebieg. Stad jako metoda prognostyczna moze tylko pomagac w zrozumieniu co nas laczy.
Ja z tym jego portretem bym sie nie zdziwila jakby on mial problemy ogolnie z relacjami.
czyli koniec.... Smutny
Odpowiedz
#39

Oj tam, oj tam, powiedz sobie tak: na ile go tak naprawde znasz poza tym ze w lozku super bylo? Moze on tak naprawde niewart zachodu?
powiem tobie ze to i tak dobrze.
Ja mam taka relacje, ktora nadal trwa i do konca nic nie wiadomo, a tam sa dwa diabelki na II i III pozycji (Proste, nie jak u Ciebie odwrocone) i facet nie jest w stanie powiedziec, to koniec, ale tez nie jest w stanie sie zdeklarowac Oczko
Wiec nie jest tak zle, przynajmniej wiesz na czym stoisz..
Odpowiedz
#40

Ale nie ukrywam, że w mojej obecnej sytuacji, chciałabym żeby to jakoś się jeszcze ułożyło.
Ale uciął znajomość totalnie. Napisałam (wiem, głupia) smsa rano, że nie rozumiem dlaczego tak postąpił... Ale oczywiście zero odpowiedzi.
Odpowiedz
#41

No i niepotrzebnie napisalas...

Wczoraj ogladalam sobie portrety znanych par, oraz znajomych. J. Deep z Winona, bardzo znana i kochajaca sie para, mieli dwie wieze. jesli nie ma jej na koncu rozkladu moim zdaniem, na ile sie zorientowalam po porownywaniu tych portretow, to rozlamu miedz Wami nie powinno byc. Wieza pokazuje takie gwaltowne zakochanie, tylko ja nadal mysle ze u ciebie bardziej znacznie niz u jego.

Ale nie pisz juz do niego Oczko Co ma byc to bedzie a pisaniem sprowadzasz relacje do 5 monet...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości