Warsztat 52 - Dziedzina zawodowa
#1

Witajcie  Kwiatek
Mufinko dziękuję za poprzedni warsztat, w którym udało mi się wygrać  Hura
Mam nadzieję, że pytanie nie będzie za trudne, ale nie mam innego pomysłu Uśmiech Moi rodzice oboje są wykształceni w zakresie jednej dziedziny. Co to za dziedzina/czym się zawodowo zajmują? Chodzi mi o ogólną odpowiedź, nie o nazwę stanowiska, jedynie gałąź gospodarki, w której funkcjonują Uśmiech

Na odpowiedzi czekam do czwartku do godziny 20 Uśmiech
Pozdrawiam i życzę powodzenia  Buźki
Odpowiedz
#2

9 kielichów, Śmierć, 7 kielichów

Wykonują jakiś zawód, gdzie pomagają innym. Pracują w służbie zdrowia lub oświacie, być może są terapeutami.
Odpowiedz
#3

9 Mieczy 10 Mieczy(-)

Pracuja w oświacie. Są nauczycielami. Moga tez miec kontakt ze smiercia co wskazywaloby na sluzbe zdrowia.
Odpowiedz
#4

Kaplanka-zawod zwiazany z nauczaniem, badaniami ,doradzaniem moga byc lekarzami, farmaceutami, nauczycielami, psychologami, pracowac w bibliotece, znac sie na ziolach ale tez rolnictwo, ekologia ,ogrodnictwo no i oczywiscie wrozba rs two. To tyle na temat tej karty Oczko
Odpowiedz
#5

Filifionko Twój warsztat jest równie ciekawy więc spróbuje Uśmiech

na pytanie o zawód i wykształcenie Twoich Rodziców mam : 7 monet, as monet , diabeł

pierwsze co mi przyszło do gowy to cos co ma zwiazek z żywnością , ogrodem , sadem moga to byc kierunki typu gospodarka zielenia, ogrodnictwo ale i zwyczajnie jakas szkoła rolnicza o kierunkach technologia żywnosci, zootechnika ( z uwagi na zwierzęta - Diabeł) pojawiła sie karta Diabła więc wszelkie kierunki weterynarii. Praca uzależniona od plonów.
Z uwagi na 7monet i asa monet moze to byc tez ekonomia ale powinna byc silnej zaznaczona a tu w fazie szansy na zyski.

Buźki
Odpowiedz
#6

A mi wyszly : Slonce + Mag
Podsumujmy wiec Mag to zawod zwiazany glownie z przekazywaniem informacji, Mag pracuje 'gardlem', jest swietnie przygotowany i ma dar wymowy, Slonce to eksponowane stanowisko, czyli Mag nam sie eksponuje szerszej publicznosci. Wg. mnie Twoi rodzice moga byc lekarzami, w tym rodzinny oraz pediatra wchodzi w gre, gdyz Slonce uosabia rowniez dzieci lub wykladowcami na uczelni badz w szkole.
Stawialabym rowniez na prawnikow - mowa i wladza lub udzielanie sie w polityce. Uśmiech

Pozdrawiam
Beata


Odpowiedz
#7

Musze powiedzieć, że jestem zaskoczona, że właściwie wszystkie mamy takie same odczucia. Mnie zdziwiły moje karty, jak przeczytałam pytanie to pomyślałam o ekonomii i branży budowlanej, związanej z hodowlą, ogrodnictwem, w tę stronę, jak Mufince wyszło. A tu proszę, jednak nauczyciele/lekarze. Bardo mnie ciekawi, jak to naprawdę wygląda Uśmiech
Odpowiedz
#8

No tak ja dodam iz po przyjzeniu sie mojej karcie moga byc szefcami lub krawcami .
Odpowiedz
#9

Dziękuję wam wszystkim za udział Uśmiech
I zapraszam kolejne osoby Buźki
Odpowiedz
#10

No Lilka jak ja sie przyjrze to równie ciekawie mi wychodzi bo 7 monet i as monet jesli patrzymy na karte to plony zbóż nawet lub plony z ogrodów a przy diable to nawet przemysł spirytusowy Rotfl z żyta robi sie alkohol tez czy wina z owoców , moze byc nawet sanepid.
Filfionka gdzies wspominała o rodzicach w ćwiczeniach ale nie chciałam sie tym sugerowac wiem, ze sama jest nauczycielką.
Odpowiedz
#11

O toc ciekawe bo nie weidzialam ze jest nauczycielka ale przeciez rodzice nimi nie musza byc Oczko
Odpowiedz
#12

jasne, ze nie muszą tez prawda Uśmiech sama jestem ciekawa jaka bedzie odpowiedz .
Zapytałam rownolegle nawet kim jest mama a kim tata i karty mam takie : śmierc (mama) królowa mieczy (tata)
i na karcie smierci znowu mam jakies pola , liście , ziemie ale moze wykonywac zdjecie RTG (na karcie szkielet) Rotfl
tata mnie zaskoczył - bo królowa mieczy pokazał mi tłumacza języków, kogoś kto posługuje sie językami obcymi -ale to takie luzne skojarzenia, zreszta jak pytam sie o mezczyzne a pokazuje sie kobieca karta to tym bardziej mam zagwostke
wkleje karty moze Filifionka po zakonczeniu podpowie gdzie jest na karcie ten szczegół

[Obrazek: death.jpg] [Obrazek: queen_of_swords.jpg]
Odpowiedz
#13

He he biologi ucza alba fizyki Oczko
Odpowiedz
#14

no pasuje Uśmiech i to bardzo Ok
Odpowiedz
#15

tata moze byc od języków w tym tez polonista np.
Odpowiedz
#16

Widzicie, a ja o chemii myślałam na podstawie moich kart Uśmiech
Odpowiedz
#17

Na początku chciałam właśnie zapytać o mój zawód, ale przypomniało mi się, że kiedyś w ćwiczeniach pisałam i byłoby za łatwo.. Uśmiech
Odpowiedz
#18

Seph jesli mam byc szczera to patrzac na twoje karty tak samo pomyslałam Tak ale tez ze ma to zwiazek z przetwarzaniem , obróbką żywnosci lub cos z alkoholem
az 2 karty i 9puch i 7puch a miedzy nimi 13
Odpowiedz
#19

Filifionko to masz ubaw ... fajnie jest czytac takie odpowiedzi Ok
Odpowiedz
#20

Mufinko masz rację, przetwarzanie żywności też mogłoby wchodzić w grę Uśmiech jednak bardziej widzę tu pracę z ludźmi, dla ludzi.
Odpowiedz
#21

mufinka napisał(a):Filifionko to masz ubaw ... fajnie jest czytac takie odpowiedzi Ok
U Ciebie też były ciekawe, zawsze inwencja twórcza i interpretacyjna u naszych wróżących nie zawodzi Rotfl I dlatego tak u nas fajnie i wesoło!
Odpowiedz
#22

Filifionka napisał(a):Witajcie Kwiatek
(...) Moi rodzice oboje są wykształceni w zakresie jednej dziedziny. Co to za dziedzina/czym się zawodowo zajmują? Chodzi mi o ogólną odpowiedź, nie o nazwę stanowiska, jedynie gałąź gospodarki, w której funkcjonują Uśmiech

Na odpowiedzi czekam do czwartku do godziny 20 Uśmiech
Pozdrawiam i życzę powodzenia Buźki

Rydwan + paź mieczy

To połączenie kart czuję jako podróżowanie za wiedzą, informacjami. Czyżby dziennikarstwo? Możliwa też lingwistyka, języki obce - są tłumaczami, kimś kto umożliwia kontakt dwóm stronom. Tak jak Rydwan łączy świadomość i podświadomość, które "mówią" różnymi językami.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości