Warsztat 52 - Dziedzina zawodowa
#23

Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie Kwiatek i ciekawe interpretacje i odpowiedzi!
Na prawdę ciekawie się to czytało Uśmiech


Sephinroth napisał(a):Musze powiedzieć, że jestem zaskoczona, że właściwie wszystkie mamy takie same odczucia. Mnie zdziwiły moje karty, jak przeczytałam pytanie to pomyślałam o ekonomii i branży budowlanej, związanej z hodowlą, ogrodnictwem, w tę stronę, jak Mufince wyszło. A tu proszę, jednak nauczyciele/lekarze. Bardo mnie ciekawi, jak to naprawdę wygląda Uśmiech
Seph, muszę wyrazić swój podziw, bo dotarłaś do czegoś, co jest głębiej... Mój tata ma firmę, a więc jest w pewnym sensie ekonomistą (Uśmiech)która zajmuje się produkcją i montażem ogrodzeń, jednak nie jest to jego główne zajęcie, że tak powiem, tylko dodatkowe, prawie jak "hobby"... Uśmiech
Sephinroth napisał(a):Mufinko masz rację, przetwarzanie żywności też mogłoby wchodzić w grę Uśmiech jednak bardziej widzę tu pracę z ludźmi, dla ludzi.
Byłaś na dobrym tropie, bo właściwie to, co robią jest dla kogoś.

Ale...
Wykształcenie jest dla moich rodziców wspólną pasją i czymś, czym zajmują się zawodowo od wielu, wielu lat... Co prawda nie pracują razem, ale dokładnie w tej samej branży...

mufinka napisał(a):pierwsze co mi przyszło do gowy to cos co ma zwiazek z żywnością , moga to byc kierunki typu (...) technologia żywnosci,
mufinka napisał(a):Seph jesli mam byc szczera to patrzac na twoje karty tak samo pomyslałam Tak ale tez ze ma to zwiazek z przetwarzaniem , obróbką żywnosci lub cos z alkoholem
az 2 karty i 9puch i 7puch a miedzy nimi 13

Bezkonkurencyjnie wygrywa Mufinka! Technikum żywienia to dokładnie szkoła, którą ukończyli! Tata jest szefem kuchni na statku (stąd Mufinko może królowa, która Ci wyszła w pytaniu o mojego tatę), a mama pracuje w hotelowej kuchni. Jestem pod wielkim wrażeniem trafności Twojej odpowiedzi! Oklaski

Gratuluję wszystkim, którzy uczestniczyli Oklaski
Buziaki Buźki
Odpowiedz
#24

Filifionko, tylko te moje domysły bardzo intuicyjne były, karty zinterpretowałam zupełnie inaczej. Będę musiała przyjrzeć się jeszcze raz. Dzięki za warsztat Buźki

I oczywiście wielkie brawa dla Mufinki Oklaski Oklaski Oklaski Kwiatek
Odpowiedz
#25

Głupek myslałam, ze plote bzdury totalne no ale takie miałam karty i nic innego mi nie przychodziło do głowy
Super warsztat Filifionko !!!
Buźki
Odpowiedz
#26

No to moje karty zupelnie nietrafione.

Slicznie dziekuje za warsztat i gratulacje dla zwycięzczyni!
Odpowiedz
#27

Hej, witam Wszystkich.

Chcę zapytać, czy do takich warsztatów można się czasem przyłączyć? Czy tutaj sprawdzają swoje umiejętności tylko Osoby z doświadczeniem i te, które znają się naprawdę na rzeczy? pytam, ponieważ jestem w tym dość zielona ale myślę, że każda weryfikacja (nawet dla tych zupełnie zielonych, uczących się) jest wartościowa.
Proszę o odpowiedź, bo nie chciałabym zakłócać Waszego rytmu.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#28

Lele mozesz wziac udzial w kazdych cwiczeniach i serdecznie Cie zapraszamy.
Odpowiedz
#29

Oooo, jak miło.
Dziękuję zatem naprawdę bardzo. Chętnie się przyłączę kiedyś.
Natomiast chcę zaznaczyć, że może być bardzo wesoło Uśmiech
Liczę na wyrozumiałość i jeszcze raz dziękuję Buźki
Odpowiedz
#30

Lele .... juz jest kolejny Warsztat 53 więć przyłącz się , nie ma lepszej nauki niż ćwiczenia .
Myślę, że jest dość prosty więc zapraszam śmiało Buźki
Nic nie tracisz przecież a zyskasz na informacji dla samej siebie .
Odpowiedz
#31

Lele a dlaczego kiedys? Nie odkladaj nauki i karty do łapek. Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości