Karty Lenormand - ćwiczenia
#1

Kącik ćwiczebny uważam za otwarty Kotek
Na początek proponuję odczyty z pojedynczych kart. Jeżeli zbierze się zgrana grupa uczestnicząca w ćwiczeniach regularnie, to pomyślimy o większych rozkładach. Ze swojej strony postaram się w miarę czasu uzupełnić informacje o znaczeniu kart, ich wpływach oraz rozkładach.

Serdecznie zapraszam wszystkich mających styczność z kartami madame Lenormand, także tych początkujących Kwiatek

Jeżeli ktoś ma ochotę, to może zadać pierwsze pytanie Buźki
Odpowiedz
#2

Coś się zastój zrobił już na początek, więc pierwsza zadam pytanie. Nie za bardzo mam pomysł i nie chciałabym, by było za trudne... Myśli
Co takiego nabyłam w poniedziałek?
Przypominam o podawaniu wyciągniętych kart (numer i nazwa).
Zapraszam Buźki
Odpowiedz
#3

Nie mam tej talii wiec dolacze sie do interpretacji kart przez kogos wyciagnietych i wklejonych.
Odpowiedz
#4

Witam

Kiedys interesowalam sie Kartami Lenormand.
Pozwole sobie wkleic link do talii tych Kart Kwiatek - moze ktos skorzysta..

http://kartylenormand.com/cards.php - tutaj jest talia on-line

http://kartylenormand.weebly.com/po32226...-kart.html - tutaj jest opis znaczen kart i polaczenia

Mam nadzieje, ze sie przyda.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Ewa-jasna, dzięki Kwiatek
Madrugada podawała jeszcze ten link w innym wątku <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lenormand-wahrsagekarten.de/tageskarte_astrologisches.php">http://www.lenormand-wahrsagekarten.de/ ... isches.php</a><!-- m -->
Lady może spróbujesz skorzystać z tych online?
Odpowiedz
#6

Wylosowalam kluczykOczko

[Obrazek: 32.jpg]

Nabylas cos co pomaga w rozwiazywaniu problemow. To mogla byc ksiazka, karty...
Odpowiedz
#7

Lady, kupiłam kalendarz Oklaski
Klucz jak najbardziej wskazuje zarówno przedmiot osobisty, jak i jest powiązany z organizacją, porządkiem.
Odpowiedz
#8

Cieszę sie ze cos tam trafilamOczko W kalendarzu tez zapisujesz wszystkie adresy, telefony, kody itp... wiec jak najbardziej klucz pokazuje ze jest kluczem do kontaktu z innymi i do Twoich tajemnic...

To teraz moje pytanie....

Co mnie teraz boli?
Odpowiedz
#9

3 Statek

[Obrazek: 20-garden-3-ship-36-cross1.png]

Znaczeniowo powinno chodzić o wątrobę, ale mi do głowy przyszły stawy lub ogólnie kości, może kręgosłup.
Odpowiedz
#10

Ciekawa Ci karta wyszla bo pokazala tło emocjonalne tego boluOczko Nerwy mnie dzisiaj rozkolysaly jak ten statek na falach i co mnie wiec boli?
Odpowiedz
#11

Głowa?
Odpowiedz
#12

Brawo!!! Tak mnie boli ze mam odruch wymiotny jak przy chorobie morskiej.....wiec statek super pasuje..
Odpowiedz
#13

To chyba jakieś migrenowe bóle, współczuję Smutny

Jak już jesteśmy przy chorobowych sprawach to może zapytam, co takiego stało mi się przed świętami.
Odpowiedz
#14

Wyszla mi karta 28 Pan i przyznam sie ze mam zagwozdke ale stawiam na jakas kontuzje..Moze cos z nogą Ci sie stalo? Skrecilas? Tak jakbys miala cos usztywnione, mozliwe ze gipsem...

[Obrazek: 4661602.jpg]
Odpowiedz
#15

Przytrzasnęłam palec drzwiami, spodziewam się utraty paznokcia Beczy
W sumie ciekawe, że Pan Ci wyskoczył a nie Pani, bo w sumie faktycznie taka bardziej męska kontuzja Uśmiech
Odpowiedz
#16

Karta bardzo ladnie pokazala... Zobacz jak palce sa zaakcentowane. Przetrzymuja wazny dla Pana list...

Wspolczuje Ci serdecznie..musialo bardzo bolec... Taki paznokiec to pewnie dojdzie do siebie dopiero za pol roku.... Buziak Buziak
Odpowiedz
#17

Hmmm to moze takie pytanie.....

Z jakiego powodu wzielam na jutro jeden dzien wolnego?
Odpowiedz
#18

Dzięki Lady Buziak
Tez zwróciłam uwagę na te dłonie, od razu przyciągają uwagę...
Odpowiedz
#19

Wklejaj karty Seph, szybciej wyczujesz swoja talięOczko
Odpowiedz
#20

18 Pies

[Obrazek: 18.jpg]

Ewidentnie sprawy związane z domem lub rodziną. Porządki, może spodziewasz się gości, musisz coś przyszykować... albo potrzebujesz odpoczynku, choć w sumie tak szybko po świętach Myśli
Odpowiedz
#21

Pies to wiernosc zlozonej obietnicy tak mi sie kojarzy no i oczywiscie rodzina jak najbardziej...ale tez przyjaznie...to rowniez wspolne spacery...

Obiecalam mamie, ze ja odwioze na pociag , bo jutro ode mnie wyjezdza wiec Twoje skojarzenia sa jak najbardziej na miejscu...Brawo!
Odpowiedz
#22

Oj, już ją trochę mam wyczutą, prawie rok nad nią medytuję Oczko Nie wszystkich kart znaczenie pamiętam, bo sięgam głównie po Tarota. Jeszcze jedna kwestia, nie mogę znaleźć w Internecie pojedynczych kart z mojej talii, musiałabym zrobić zdjęcia i dorzucić. Są tylko takie grupowe, poglądowe fotki.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości