Szczęśliwa liczba dla pseudonimu
#1

Witam Uśmiech Mam pytanie odnoszące się do numerologii imienia. Mianowicie interesuje mnie, jaka liczba imienia/pseudonimu przynosi największe "szczęście", może osoby na forum mają jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy posługiwanie się pseudonimem o wibracji 7 wibruje szczęśliwie, czy lepiej posłużyć się inną wibracją? Czy liczby mistrzowskie w ustalaniu imion/pseudonimów są korzystne, czy lepiej ich unikać? Z góry dziękuję za opowiedz Uśmiech Kwiatek
Pozdrawiam!! Uśmiech
Odpowiedz
#2

wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Pseudonim trzeba cały zliczyć więc liczba może być wartością której Ci brakuje do tego, żeby osiągnąć np 7 z pseudonimu (każda literka ma swój odpowiednik). Dodatkowo to wskazówka dla innych. Np 33 ze jesteś 6 z 33 (Mistrzowską Liczbą).

Trzeba wziąć też pod uwagę przepływ energii, żeby jej nie blokować i wykorzystać potencjał. Miałam kiedyś fajną książkę o Numerologii, opisywała pseudonimy (np Marlin), mówiła jak wpływają na człowieka, jak dobrze dobrać pseudonim. Rysowało się kółeczka i przepływ energii między literkami, kolory...Niestety nie pamiętam tytułu i co się z nią stało (ale może akurat ktoś zna i jest...na chomiku)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości