Warsztat 53 - Zawód
#1

Kochani zadaje od razu zagdkę aby nie blokować warsztatów.
Ponieważ jesteśmy w tematyce zawodów i to może być świetne ćwiczenie to zapytam:

Kim z zawodu była moja Chrzestna Barbara Oczko jaki wykonywała zawód (na szczęscie była to jedna praca przez całe życie )

Wynik podam w niedziele miedzy godz 20 a 21 , zapraszam  Kwiatek  Buźki
Odpowiedz
#2

Wyciągnęłam Siłę, więc może była treserką lwów? Rotfl
A na poważnie, jakaś praca ze zwierzętami, może weterynarz, hodowca, opiekun w zoo?
Odpowiedz
#3

dziękuje Żubróweczko Buźki
Odpowiedz
#4

10 Buław i Głupiec. Ciocia zajmowała się dziećmi w żłobku albo zwierzętami w schronisku? Uśmiech
ps. coś jeszcze przyszło mi do głowy a propos tych dwóch kart. Może ciocia była listonoszką?
Odpowiedz
#5

Ewka ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#6

Witaj
Ja tez postanowilam dolaczyc. Wylosowalam karte Slonce. Od razu przyszlo mi do glowy /intuicja/, ze Twoja Chrzestna pracowala z dziecmi (na karcie widze dwoje dzieci). Czyli pedagog: nauczycielka, przedszkolanka?
Ewentualnie jakis wolny zawod (fotograf, aktor) Uśmiech
Na pewno ta praca byla niezykle satysfakcjonujaca dla Twojej Chrzestnej.
Odpowiedz
#7

Ewa-jasa ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#8

10 pucharów + 4 pucharów + 9 denarów

Ja widzę jakby była psychologiem / psychoterapeutą, ewentualnie pracownikiem opieki społecznej.
Odpowiedz
#9

paź pentakli

Sprzedawczyni, być może uprawiała ziemię lub hodowała owoce. Mogła być też farmaceutką lub pielęgniarką.
Odpowiedz
#10

Sephi ... dziękuje Buźki

Luca ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#11

Spróbuję, z ciekawości... Oczko

Wyszła mi Królowa monet.

Hm... stawiam na finansistkę, prace z pieniędzmi. Może pracowała w banku, może prowadziła biuro rachunkowe i rozliczała? Chociaż.... kojarzy mi się jednak, że obracała całkiem niezła sumką.
Myślę, ze miała szerokie kontakty w pracy. Moze to cos robiła na skale krajową, lub nawet światowa właśnie? Hm... albo to miało cos wspólnego ze ściąganiem wierzytelności?
Trochę za wysokie progi dla mnie jeszcze, ale dziękuję za ćwiczenie Oczko

P.S. druga moja myśla była gastronomia.... Ale trzymam sie tej pierwszej
Odpowiedz
#12

Witam Uśmiech Na Twoje pytanie czym zajmowała się Twoja Chrzestna - wylosowałam Królową mieczy i nie wiem za bardzo co napisać - na pewno była osobą nie znoszącą sprzeciwu piastowała jakieś stanowisko nadzorujące kogoś. Mogła być szefem , pracować w sądownictwie
coś związanego z prawem.

Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#13

Cytrynko ... dziekuje Buźki
Barbaruś ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#14

Teraz pora na moje głupotki Rotfl
9 buław, Giermek buław, 3 buław. Same buławy... Ciocia mogła być terapeutką, psychologiem, prawnikiem, nauczycielką, pedagogiem, logopedą, lekarzem rodzinnym lub internistką, ratownikiem medycznym... To tyle co mi na myśl przychodzi widząc te karty. Może jeszcze pracownik socjalny (asystent rodziny lub coś z tym związane Uśmiech )
Odpowiedz
#15

Filifionko ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#16

Teraz jeszcze na spokojnie przemyślałam i mogła być jeszcze bibliotekarką... Tak mi do głowy przyszło Uśmiech
Odpowiedz
#17

kombinujcie Kochani do niedzieli jeszcze jest czas
Odpowiedz
#18

Luca1990 napisał(a):10 pucharów + 4 pucharów + 9 denarów

Ja widzę jakby była psychologiem / psychoterapeutą, ewentualnie pracownikiem opieki społecznej.

Zastanawiam się jeszcze i może była barmanem/sommelierem. Czyli z zawodu kelnerka, technik żywności, kucharz.
Odpowiedz
#19

zapraszam Kochani , śmiało ćwiczcie pytanie jest naprawde proste Kwiatek
Czesto zadajemy takie pytania robiac rozklady typu "kim bedzie ta moja ukochana z zawodu" i o to chodzi , ze takie cwiczenie daje nam odp jak nasze karty nam sugeruja czy w jaki sposob naprowadzja nas na własciwa odpowiedz Tak
Odpowiedz
#20

Luca1990 napisał(a):Zastanawiam się jeszcze i może była barmanem/sommelierem. Czyli z zawodu kelnerka, technik żywności, kucharz.
Widzę, że nie tylko ja później jeszcze rozmyślam nad kartami, które mi wyszły... Uśmiech
Odpowiedz
#21

hehe ja mam tak non stop i za kazdym razem gdy spojrze widze jeszcze cos Oczko
Odpowiedz
#22

8 Monet 3 Bulawy Krol Bulaw Krolowa Monet Paź Monet(-)

Ciocia mogla miec zawod zwiazany z podrozami (pilotka, stewardessa, dziennikarka). W kartach widac ruch, podroze i powtarzajace sie przy tym czynnosci...
Prowadzila lub wpoltworzyla z kims jakas dzialalnosc gospodarcza, zaklad produkcyjny, ktory przynosil jej dochod finansowy. Mogla swoje produkty wysylac za granice. Mam tez skojarzenia z rolnictwem, gastronomią..modą, Jej praca obejmowala swoim zasiegiem jakas grupe ludzi. To mogli byc jej klienci lub ktos oddany jej pod opieke.(mogla miec widzow, uczniow)
Ciocia mogla wykonywac tez jakis zawod powiazany ze sztuka ..niewykluczone ze miala jakiegos menadzera lub mezczyzne, ktory ją aktywnie wspomagal w pracy...stad tez w kartach widoczny jest ruch i wyjazdy...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości