Warsztat 54 - Zagranica
#23

Kochani za 30 minut podam wyniki... Moze ktos jeszcze sie skusi Kwiatek

Z A P R A S Z A M
Odpowiedz
#24

Dziekuje WSZYSTKIM za udzial w wasztacie Kwiatek

Podaje prawidlowe odpowiedzi:
- NIE WYBIERAM SIE do mojego przyjaciela w tym miesiacu,
- Jakie to kraj? To SZWAJCARIA

Lila - faktycznie nie jade, co do kraju bylas blisko Niemcy - Szwajcaria jakby nie bylo sasiedzi Uśmiech
Ayla - racja nie jade, Szkocja - Szwajcaria ...jedno i drugie na SZ hehe
Ewka - fakt nie jade, moze nie jest to goracy kraj, ale na pewno zdecydowanie cieplejszy niz Polska
MonikaAbya - co do kraju Francja - tez sasiad Uśmiech
Mufinka - Francja, Wlochy jakby nie bylo sasiedzi... Tu faktycznie pokazal Ci sie moj przyjaciel jaki jest (fakt lubi rzadzic)
Cytrynka - Niemcy, Wlochy owszem sasiedztwo Uśmiech
Luca1990 - faktycznie nie jade i TY podales tez prawdziwy powod mojej decyzji !!!
Filifionka - Wlochy ..oj blisko Uśmiech

Oglaszam, ze zwyciezca Warsztatu 54 zostal ----- Luca1990 Oklaski Oklaski Oklaski
Lukasz wywrozyl, ze nie jade co jest faktem. Dobrze tez zinterpretowal powod mojej decyzji (mam kilka spraw urzedowych, lekarzy, badania wiec musze zostac). Jade w lutym :_
Serdecznie gratuluje Lukaszu... Prowadzisz Warsztat 55

Gratuluje pozostalym uczestnikom Buźki
dziekuje WSZYSTKIM Buźki
Odpowiedz
#25

Dziękuję Ewo za warsztat Kwiatek
Gratuluję ci Łukasz Uśmiech
Odpowiedz
#26

Jak zwykle w pytaniach o kraje miałam dobrą kartę, tylko jestem kiepska z geografii i źle interpretuję Język
Łukasz, gratuluję Ci bardzo! Buźki
Odpowiedz
#27

Oklaski Luca Kwiatek

mi tez cos nie pasowałao z tym wyjazdem dlatego dopytywałam czy jestes pewna wyniku, w pytaniu na styczen nie widac było wyjazdu pomyslałam ze albo bedzie odwolany albo przesuniety na luty Ok
Odpowiedz
#28

Zgadza się Mufinko.... dobrze myślałaś z tym wyjazdem Oklaski . Przez moje załatwienia wyjeżdżam w lutym a nie w styczniu....
dziękuję
Odpowiedz
#29

Ewo dziękuję za wspaniały warsztat Kwiatek

Postaram się jutro rano założyć warsztat 55 Uśmiech
Odpowiedz
#30

gratulacje Luca Oczko
Odpowiedz
#31

Muszę przyznać, że przeszło mi też przez myśl czy ten Diabeł to nie jakiś bardzo bogaty kraj. No ale wybrałam ten gorący. Gratuluje zwycięzcy Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości