Warsztat 54 - Zagranica
#1

Witajcie Kochani
Oto moje pytanie:
Czy wybieram sie w tym miesiacu za granice (do przyjaciela) - moze ktos odczyta do jakiego kraju (podpowiem, ze w Europie Zachodniej) ?
Odpowiedz  podam w srode ok. godz. 19
Zapraszam  Kwiatek
Odpowiedz
#2

7 Bulaw uwazam ze w tym miesiacu raczej nie polecisz mimo checi i wewnetrznej walki.
Kraj Moc-Wielka Brytania lub Holandia Oczko jeszcze mi Niemcy chodza po glowie Myśli
Odpowiedz
#3

Dziękuję Lila Buziak
Odpowiedz
#4

5 denarów,mi też wydaje się,że nie pojedziesz,brak pieniędzy
kraj
rycerz pucharów-Szkocja Uśmiech
Odpowiedz
#5

2 Kielichów (o) 8 Buław
Myślę, że jakaś drobna niezgoda między wami doprowadzi do tego, że nie pojedziesz.
Diabeł
Kraj do którego masz jechać to miejsce gdzie jest piekielnie gorąco np. Hiszpania? Uśmiech
Odpowiedz
#6

Ayla, Ewka - dziekuje Buziak
Zapraszam Wszystkich do udzialu w Warsztacie...
Odpowiedz
#7

Królowa pentakli
Karta skojarzyła mi się z oceanem, morzem, piaskiem, mewami...prawdopodobnie wybierasz się do Francji, Hiszpanii...Bardziej ze strony oceanu...
Dodatkowo dodam że mogą być to Stany Zjednoczone... Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dziekuje MonikaAbya Kwiatek
Odpowiedz
#9

Ewka mam takie karty
czy pojedziesz cesarz i powiedziałabym,ze to zalezy nie od Ciebie tylko od niego , tak jakbys musiała sie do niego dopasowac i tutaj on decyduje, moze juz decyzja zapadła a jesli nie to czekasz na jego ruch

dokąd , jaki kraj umiar , 3 buław - klimat taki sredni , moze to byc Francja, Włochy cos mi mówi, ze nad wodą m, nawet miasto portowe ...Portugalia?
Nie mam konkretnej odpowiedzi Myśli tak jakbys czekała na taka widomosc bo dołozyłam i jest as mieczy , moze byc tak ze nie styczeń ale np poczatek lutego.... wyjaz moze sie przesunąć
moje karty
[Obrazek: the_emperor.jpg]
[Obrazek: temperance.jpg][Obrazek: three_of_wands.jpg]
Odpowiedz
#10

Mufinko dziekuje Ci Kwiatek
Odpowiedz
#11

Ewo a ja zapytam ... czy Ty znasz wynik i jestes go w stanie podac w środe?
Odpowiedz
#12

Oczywiscie Mufinko, ze znam.... wynik podam w srode ok. godz. 19 Uśmiech
Odpowiedz
#13

Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#14

Mufinko, zrobiłam wielkie oczy widząc Twoje karty, bo mi wyszło:
2 puchary - władca -3 buławy Myśli
Tylko z pomysłem, co za kraj to może być, juz gorzej... Uśmiech Ale stawiam na Niemcy, albo Wlochy. Z naciskiem, na Niemcy Oczko
Odpowiedz
#15

Cytrynko no faktycznie Szok
Ty masz 2 puch a to dla mnie byłby znak za spotkaniem, karta pokazujaca to spotkanie Uśmiech
Tym sie róznia nasze karty
Odpowiedz
#16

Dziekuje Cytryna Kwiatek
Rozumiem, ze jestes na TAK ( ze wyjade)?
Odpowiedz
#17

Tak. Uważam, że pojedziesz, bo z sumy wychodzi XIX -słońce Oczko Czasem bywa złudne, ale o ile Cesarz się nie rozmyśli - bo od mężczyzny czyli Twojego przyjaciela to zależy, co wg. mnie karty pokazały, to pojedziesz. Przynajmniej ja interpretuję tak karty, jakie mi wyszły.
Odpowiedz
#18

Ok dziękuję Ci....
Odpowiedz
#19

8 mieczy + paź pucharów - Myślę, że będziesz chciała jechać, ale coś Cię będzie trzymać, więc odp brzmi nie w tym miesiącu.

król mieczy + Papież - to raczej chłodny kraj, stawiałbym na Norwegię, ale Papież wskazuje na aspekty religijne, więc może Irlandia.
Odpowiedz
#20

Luca1990 Dziekuje Buziak

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#21

Czy pojedziesz? 7 monet. Myślę, że tak, o ile pozwolą na to finanse (ale wydaje mi się, że pozwolą, bo widocznie miałaś jakiś przypływ gotówki lub po prostu uzbierałaś odpowiednią sumę) Uśmiech
Do jakiego kraju? 7 pucharów. I tu mam zagwozdkę Rotfl Puchary kojarzą mi się po prostu z krajem, w którym się pije wina... Włochy, Hiszpania a może Węgry?
Odpowiedz
#22

Filifionka dziekuje Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości