Mydło z aktywnym węglem i olejek jojoba
#1

Moja ostatnie odkrycia numer 1 !
Mogę polecić każdemu komu nie są obce problemy z cerą.
Ja już dawno wyrosłam z wieku dojrzewania a problemy ze skórą mnie nie opuszczają. Nigdy nie miałam typowego trądziku ale moja cera też pozostawiała wiele do życzenia. Przeszłam wiele kuracji zaczynając od zabiegów kosmetycznych po dość obciążające leki na bazie izotretynoiny. Niestety ale lekarze nie bardzo potrafią radzić sobie z moją postacią trądziku, a że nie objawia się ropnymi stanami zapalnymi i dość łatwo ukryć go pod makijażem bardzo często słyszałam "przecież nie jest tak źle".
W każdym razie mocno zrezygnowana postanowiłam spróbować sięgnąć do natury.
Pierwsze objawienie olejki - ten z jojoba świetnie odżywia, nawilża, łagodzi drobne stany zapalne i sprawia, że skóra lepiej się regeneruje. Ale prawdziwy szok przeżyłam po tym jak kupiłam mydło z aktywnym węglem. Idealnie oczyszcza, zmywa dokładnie cały makijaż i o dziwo po miesiącu stosowania zauważyłam, że zmniejsza oczyszcza niedoskonałości, z którymi radziła sobie tylko kosmetyczka. Drobne ranki szybciej się goją i lekko wybiela skórę.
Podobno można używać też do mycia zębów ale ja osobiście się nie odważyłam ;P
W każdym razie mogę z czystym sumieniem polecić bo wypróbowałam na sobie a byłam już na etapie kiedy myślałam, że nic nie jest w stanie mi już pomóc.
Odpowiedz
#2

Elpis, powinni Cie zatrudnić w reklamie, bo mnie całkowicie przekonałaś Oczko A gdzie polecasz zaopatrywać się w te cuda? Dziś o podróbki, zwłaszcza olejków niestety łatwo.
Odpowiedz
#3

Cytrynko bo ja mogę o tym gadać i gadać bo to moja zmora jest. Nie wiem czy mogę tu pisać nazwy żeby nie robić reklamy ale wyślę Ci info w PW.
Mydełko znalazłam w internecie a z olejkami najpierw miałam styczność takimi drogeryjnymi znanych powszechnie firm. Ale dopiero jak trafiłam na olejki w pełni naturalne na jakiś targach zdrowia to mi szczęka opadła jak to pięknie może działać.
Odpowiedz
#4

Dziękuję Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości