weryfikacja piramidki i takie tam
#1

Kochani, zrobiono mi piramidkę więc sobie wypisałam te cykle, punkty zwrotne i wyzwania. Proszę o weryfikację czy dobrze to zrobiłam, to raz, a dwa ja nie wiem co one znaczą i czy ktoś mógłby mi to wszystko już zrobione zinterpretować? Patrzyłam w internecie, ale zazwyczaj to jest tak chaotycznie opisane (albo po prostu jest dla mnie skomplikowane, bo nigdy nie interpretowałam), zresztą wolałabym skorzystać z wiedzy kogoś w temacie niż czytać w internecie na jakichś stronach co nie ma pewności, że są skrupulatnie zrobione, a ktoś np opisy liczb skopiował itp Wiem, że tu jest dużo takich osób co się na tym znają a ja od wczoraj jak taki głupek w tym internecie czytam i mi sie miesza już, naprawdę się starałam.. te cykle mniej więcej chyba wiem. Tak samo wiem, że są jakieś podliczby.. zrozumiałam, że to się wiąże z karmą? nie jestem pewna czy to są te np 21/3? i jak tak to co dokładnie znaczą, czy to się osobno interpretuje. Przede wszystkim zastanawia mnie też to 0 u mnie. Gdyby ktoś był na tyle dobry.. gdyby ktoś mi zinterpretował tylko, albo aż?, to wszystko, bo już jest obliczone. Gorąco proszę i pozdrawiam Papa
Jowita 21.05.1992r

I cykl= 5- formujący
II cykl= 3- produktywny
III cykl= 3- żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie)= 8
II (...)= 6
III (...)= 5
IV (...)= 8

I wyzwanie(czarny szczyt)= 2
II (...)= 0
wyzwanie główne= 2

podliczby (o ile to to co myślę Język) : 26/8, 14/5, 26/8, 42/6, 21/3
Jeżeli jeszcze coś się powinno uwzględnić to proszę powiedzieć Oczko
Odpowiedz
#2

Tak, niektore liczby z podliczbami maja znaczenie karmiczne. U Ciebie widac takie:

14/5 - to karma wolnosci - czyli w poprzednim zyciu naduzywalas takowej i kogos moglas tym krzywdzic. Naduzywalas przyjemnosci a ignorowalas rozwoj wenetrzny. I teraz to sie odbija na Twoim zyciu. W tym powinnas byc bardziej skupiona na sobie, i tutaj sie rozwijac.

26/8 - czegos tam nie dokonczylas w poprzednim zyciu, i masz okazje zakonczyc to teraz.

To nie jest tak duzo Uśmiech
http://prosperita.edu.pl/numer5.html
Odpowiedz
#3

bardzo fajna strona w ogóle, dzięki! Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości