Dla Evy
#1

Ewunia,
Zgodnie z Prywatna wiadomoscia, jakbys miala chwilke, zajzyj prosze Uśmiech
Szczegolnie mnie ciekawi co widzisz w kwestiach zwiazkowych, bo jak w zyciu calosciowo mi idzie calkiem calkiem i ogolnie szczesliwa i spelniona osoba jestem, tak pomimo wieku nie udalo mi sie zadnej stalej i dobrej relacji w zyciu stworzyc, i jakby wciaz sie nie zanosi Uśmiech
moja data to: 21-10-1981
Dziekuje Kwiatek
Odpowiedz
#2

dobrze zerknę, postaram się wyrobić w ciągu dwóch dni
miłego wieczoru Kwiatek
Odpowiedz
#3

w końcu udało mi się dotrzymac słowa
przepraszam, że z dwóch dni zrobiło sie więcej Zawstydzony

Zatem do pracy , tak oto w wielkim skrócie przedstawia sie Twój Portret Numerologiczny:
- dużo więcej wiesz i czujesz od zwykłego śmiertelnika
- bardzo pracowita i atrakcyjna osoba, ale czasami za bardzo szczera
- jesteś takim "ulepszaczem" dlatego z powodzeniem możesz realizowac sie w duzych koncernach , ulepszać coś..
- dobrze podpowiadasz innnycm osobom
- świetnie potrafisz łączyć ludzi w pary - i w uczuciach i w biznesie ( wykorzystaj to , w szczególności w działce biznesowej i zarabiaj na tym)
- aspekt niedokańczania pomysłów /spraw - taki słomiany zapał
- aspekt obrażalstwa, przejmujesz się sobą, potrafisz się również chwalic Oczko
- występuje u CIebie pomieszanie cech charateru meskich z żeńskimi
- kod mówiący o niekorzystnych zmianach po smierci bliskiej osoby ( karma przejęta, po smierci danej osoby pal fioletowe świece, by stać się niewidoczną dla tej karmy )
- posiadasz łatwośc kojarzenia faktów
- osłabiona wątroba, żoładek, sprawy z kośćmi , ból, chroń gardło
- przy ciąży pilnuj spraw hormonalnych
- kumulacja przysiąga z poprzednich wcieleń , wskazanie do odcięcia się od nich
- uważac na kłótnie w rodzinie
- jesli chodzi o związki to jeszcze przez kilkanaście miesięcy będziesz posiadać kod, który odcina właśnie Cię od relacji męsko-damskich, otwiera oczy co do ludzi. Po prostu otoczenie wokół CIebie będzie sie czyścić . Generalnie uważaj w relacjach damsko-meskich , bo oni będą chciele Cię odcinać od Twoich znajomych. Przy tych 1-ach , to są błedy komunikacyjne w związkach, zatem mów do nich prosto i bez ogródek, bo przeważnie oni nie są w stanie się domyśleć o co Ci chodzi.. ; trudno CI jest znaleźć partnera na tym samym poziomie intelektualnym
- nie wiąż się z osobami z przeszłośći, bo źle się odbije to na Twoim życiu - w szczególności kobiet nie zapraszaj ponownie do swojego obecnego życia
- uważaj na minipulantów- ktoś może żyrować na Twoich kompleksach
- spotykasz dzieci z poprzednich wcieleń ( te osoby moga Cie krzywdzić i znikać)
- bardzo młodo umarłaś, zycie straciłaś na wodzie, możesz również obawiac się wysokości
- posiadasz kod ochronny, gdzie "Góra " czuwa nad Tobą byś nie robiła głupstw;
- kod ochronny co do poważniejszych wypadków ale w zamian posiadsz skłonnośc do drobnej urazowości Oczko
- zapomnji o robieniu komuś przysługi, bo to obróci się przeciwko Tobie

Generalnie jeśli chodzi o związki , to nie masz "cukierkowych " kodów. No ale z takim intelektem ciężko jest facetowi Tobie dorównać.Jesteś świetnym obserwatorem, psychologiem, ale za to trudno jest Tobie znaleźć tego właściwego partnera. Wszystkie zwiazki przed 35 rokiem życia, nie miały szans na dłuższe relacje... ale niebawem to się zmieni. Mniej więcej za rok będziesz wychodzić z pasma pośredniego w swoim portrecie numerologicznym, przez co te kody samotnośći nie będą juz tak mocno na Ciebie wpływać ...... gdybyś w tym czasie zdecydowała się na jakiś związek , to z cała pewnośćią albo byłabyś juz po rozwodzie, lub też w trakcie niego.. Piszę Ci o tym, bo jak człowiek jest świadomy, to od razu inaczej podchodzi do wielu spraw Oczko

Dla uściślenia , to nie jest cały portret numerologiczny, tak jak prosiłaś skupiłam się na kodach w temacie związków, pozostałe aspekty podaję jako ciekawostkę

Mam nadzieję, że CIę nie rozczarowałam , a jednak wyłuskasz dla siebie kilka cennych wskazówek Oczko
miłego dnia !!!!
Odpowiedz
#4

Dzieki Ewunia kochana!

Niesamowite sprawa naprawde. I jak czytam to wszystko sie zgadza! Nawet te male ranki, ciale sobie tne palce przy gotowaniu, dobrze wiedziec ze dzieki temu mam ochrone w innych sprawach Oczko

Wiesz, panicznie sie boje nurkujac i zupelnie nie wiedzialam dlaczego, bo nie jestem osoba, ktora sie w zyciu boi duzo.To z racji racjonalizmu, potrafie nad soba latwo zapanowac. Poza tym przed nurkowaniem raczej czulam ekscytacje, bo lubie adrenaline. A po zejsciu na dno dostalam ataku Paniki. Teraz juz wiem, ze to wspomnienie smierci z poprzedniego wcielenia moze byc.
No i malam jakis czas temu hipnoze przenoszaca mnie do poprzednich wcielen, i tam glownie spotykalam swoje dzieci, ktore w jakims stopniu ja krzywdzilam w poprzednich wcieleniach.

Naprawde niesamowite i tak bardzo mi pomaga!
Odpowiedz
#5

cieszę się bardzo Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości