Warsztat 55 - Krewny
#23

Dziękuję za warsztat. Był bardzo ciekawy i pouczającyUśmiech
Odpowiedz
#24

Ups, a to niespodzianka. Buźki Dziekuje slicznie za warsztat. Wszystkim naleza sie gratulacje za odwage i chec udzialu w cwiczeniach! Brawa dla wszystkich! Buźki
Odpowiedz
#25

Ale już nigdy nie zadam podwójnego pytania Język

Marto wyjątkowe podziękowania dla Ciebie za Twoją odpowiedź odnośnie krewnej, bo to jedyna prawidłowa odpowiedź na pierwsze pytanie Uśmiech
Odpowiedz
#26

brawo Lady Kwiatek Oklaski

super warsztat Luca Ok
Ja nijak nie mogałm wyszukac pokrewienstwa w kole fortuny , karty chyba od razu mi pokazały sedno rycerza choc powiny rydwan
Ale ... co zauwazyłam po raz kolejny 5 mieczy pokazuje Policje lub Zołnierzy .
No to czekamy na kolejne zagadkiUśmiech
Odpowiedz
#27

mufinka napisał(a):brawo Lady Kwiatek Oklaski

super warsztat Luca Ok
Ja nijak nie mogałm wyszukac pokrewienstwa w kole fortuny , karty chyba od razu mi pokazały sedno rycerza choc powiny rydwan
Ale ... co zauwazyłam po raz kolejny 5 mieczy pokazuje Policje lub Zołnierzy .
No to czekamy na kolejne zagadkiUśmiech

W ogóle dużo się rycerzy i paziów pokazało na osobę, byłem zdumiony.
Król pucharów zmyłkowy Rotfl ale niekoniecznie zła karta, myślę, że za bardzo przywiązujemy uwagę do płci króla / królowej.
Najlepsza karta na problem to Rydwan i o tej karcie myślałem.
Odpowiedz
#28

Luca , kobieta w pewnym wieku za kolkiem musi miec w sobie troche cech meskichOczko
Odpowiedz
#29

Luca1990 napisał(a):Ale już nigdy nie zadam podwójnego pytania Język

Marto wyjątkowe podziękowania dla Ciebie za Twoją odpowiedź odnośnie krewnej, bo to jedyna prawidłowa odpowiedź na pierwsze pytanie Uśmiech
To ja dziękuję TobieUśmiech Teraz już rozumiem co pokazały mi karty w drugim pytaniuUśmiech
Odpowiedz
#30

Lady of Dreams napisał(a):Luca , kobieta w pewnym wieku za kolkiem musi miec w sobie troche cech meskichOczko
dobre Rotfl
moja ciocia jest bardzo zaradną osobą, podobnie jak mama Oczko
Odpowiedz
#31

Tak Luca rycerzy i Paziów bo chodiło o ruszenie z miejsca . Pazik nie moze choc chce a rycerz rusza Rotfl
A jeszcze czyta Ciosia jest ze strony ojca moze nie na darmo pokazał sie Krol Pucharów komus
Luca ... czy to było w okolicy Ronda ? Bo mysle czy np mpje karty od razu nie przeszły do sedna sprawy czyli rondo jako KOLO F i rycerz buław jako ruszenie z miejsca ....a ppzniej juz Policja "dzien dobry prosze odjechac ... itp" 5mieczy
Odpowiedz
#32

mufinka napisał(a):Tak Luca rycerzy i Paziów bo chodiło o ruszenie z miejsca . Pazik nie moze choc chce a rycerz rusza Rotfl
A jeszcze czyta Ciosia jest ze strony ojca moze nie na darmo pokazał sie Krol Pucharów komus

Rycerz buław w drugim pytaniu ok, ale nie w pierwszym...
Ciocia ze strony mamy (siostra mojej mamy). Król pucharów jako opiekun, ktoś życzliwie nastawiony, do tego raczej w wieku dojrzałym.
Odpowiedz
#33

mufinka napisał(a):czy to było w okolicy Ronda ? Bo mysle czy np mpje karty od razu nie przeszły do sedna sprawy czyli rondo jako KOLO F i rycerz buław jako ruszenie z miejsca ....a ppzniej juz Policja "dzien dobry prosze odjechac ... itp" 5mieczy

To było na wielkiej ulicy (aleja), nie rondo Oczko
Policja - ohhh policjant by jej wlepił mandat tyle, ze sam usiadł za kółkiem i nie dał rady ruszyć Rotfl hiena
Odpowiedz
#34

Brawa dla zwyciezcow Oklaski Hura Buźki
Odpowiedz
#35

No to sytaucja była ciekawa hahaha dobrze, ze Policjant sam spróbował Uśmiech
Odpowiedz
#36

mufinka napisał(a):No to sytaucja była ciekawa hahaha dobrze, ze Policjant sam spróbował Uśmiech

Raz policja nie reaguje, a innym razem jest nadreaktywna... Pewnie chcieli wyrobić ilość wydanych mandatów.
Ale wszystko dobre co się dobrze kończy
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości