Moja piramidka - kto mi to rozczyta ?
#1

Jeeeeeeeezzzzzuuuuuu.....z czym to sie je ????

Data moich ur. 31-03-1965....No i co dalej ???? Krzyk Krzyk

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Zacznijmy od liczb: 3 4 3 w środku w poziomie
3 to twój pierwszy cykl tzw. formujący
4 to drugi cykl (twórczy)
3 to trzeci cykl tzw. współpracy

Pierwszy cykl (3) jest Twoim Kluczem Wcielenia.

Nad tymi trzema cyklami masz 4 Dekoracje (Białe Szczyty) - zabarwiają one cykle i drogę życia w konkretnych etapach życia, charakter zmian między Dekoracjami określają Punkty Zwrotne, których tu nie ma.

Pierwszy cykl po dodaniu z drugim daje Dekorację 1 = 7
Druga Dekoracja = też 7 (suma cyklu 2 i 3)
Trzecia Dekoracja = 5 (suma dekoracji 1 i 2)
Czwarta Dekoracja = 6 (cykl 1 + cykl 3)

Pod Cyklami masz 3 Wyzwania (Czarne szczyty):
1 Wyzwanie Wtórne to różnica między cyklem 1 i 2 (oddziaływanie od urodzenia do ok. 40 r.ż)
2 Wyzwanie Wtórne to różnica między cyklem 1 i cyklem 3
3 Wyzwanie Główne różnica między pierwszym Wyzwanie Wtórnym minus Drugim Wyzwaniem Wtórnym (oddziałuje przez całe życie)

Tutaj moim zdaniem jest błąd na tym rysunku, gdyż jeśli cykl 1 wynosi 3, a trzeci 3, to Twoje drugie Wyzwanie Wtórne powinno wynieść 0, a nie 1.
Wtedy Wyzwaniem Głównym jest liczba 1, a nie 0.


Prawidłowo by było, gdyby:

3 -- 4 -- 3
-- 1 -- 0 --
-----1------

Ponieważ Droga Życia = 1 więc Drugi Punkt Zwrotny będzie miał miejsce w wieku 35 lat, trzeci w wieku 44 lat, a czwarty w wieku 53 lat.
Punkty zwrotne mają więc charakter ósemkowy.
Odpowiedz
#3

Na razie z tego co tu napisalas to w 44 roku zycia faktycznie mialem duze problem zdrowotne.....Bardzo dziekuje za poswiecony czas...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#4

Postaram się więcej napisać (interpretację tych liczb), na razie tylko opisałam co gdzie jest na rysunku Uśmiech Ale to jak się wyśpię, bo dziś ledwo kontaktujęUśmiech
Odpowiedz
#5

Liczę właśnie Twoją Drogę Życia i bach już mi wychodzi liczba mistrzowska 55.
Masz duże szanse żeby zostać naukowcem, pionierem i odkrywcą. Masz w sobie mądrość, coś z Kapłana, który zgłębia dziedzinę i przekazuje ją w sposób głęboki, metafizyczny, natchniony. Twoim wypowiedziom towarzyszy silny przekaz psychiczny. Możesz mieć wpływ na rozwój nauki, na sposób patrzenia na daną dziedzinę wiedzy. Nie wiem jaki masz stosunek do religii, ale myślę, że ważny jest dla Ciebie świat wartości uniwersalnych, tzw. Wyższy Porządek spraw na Ziemi. Masz w sobie też cierpliwość w zgłębianiu spraw, odbierasz pewne sprawy intuicyjnie, podprogowo czy nadświadomie, kiedy czemuś się poświęcasz to masz szansę na zdobycie sławy i szacunku w tejże dziedzinie. Co Cię ogranicza to pewien chaos i zagubienie. Piękna wibracja, choć trudna z pewnością, bo nakłada duże uzdolnienia, które mogą być też brzemieniem, jeśli się ich nie wykorzystuje lub obraca w kręgach niesprzyjających ich wyrażaniu.

Wibracja dnia urodzenia 31...i tutaj już malują się pewne trudności. Otóż by zdobyć upragniony efekt wkładasz dużo wysiłku. Myślę, że sam wobec siebie jesteś bardzo wymagający. Czasem może trudno Ci być zapanować nad samym sobą, nad własnymi standardami. Wszelkie Twoje działania powinny być podejmowane z rozwagą, spokojem, zwłaszcza te na polu finansowym, materialnym. Masz z pewnością bardzo dobrą pamięć. Lubisz różne formy spekulacji, rozważania, branie pod uwagę różnych alternatyw. Dużo w Twoim życiu będzie zależało od tego, jak będziesz reagował na zdarzenia. Jeśli bowiem jesteś pesymistą, źle odbierasz to co się dzieje - możesz stać się nerwowy, chaotyczny i nie umiejący się dostosować do innych, będą tutaj ciągłe trudności, kłótnie itd. Trzeba będzie się nauczyć patrzenia pozytywnego na sprawy. Nawet jeśli będzie to wymagało wysiłku Uśmiech Wpływ tej wibracji 31 będzie trwał jeszcze gdzieś 6-8 lat u Ciebie.
Potem przejdziesz w cykl o wibracji 21 i tutaj Ci ulży. będziesz odczuwał (stopniowo w kolejnych latach cyklu) większą harmonię i spełnienie. To też będzie twórczy okres w Twoim życiu. Może zapragniesz zmienić miejsce zamieszkania, gdzieś wyjechać ( ze względu na dekoracje 7 może to być jakieś odludzie, gdzieś blisko przyrody), może zapragniesz napisać książkę. Może odnaleźć miłość na nowo. Możesz odkryć nowy talent, albo po prostu spędzić ten czas na długich rozmowach (i znów dekoracja 7 tutaj trochę kłóci - bo 3 to życie towarzyskie i nowa miłość, zaś dekoracja 7 to potrzeba odosobnienia, wyciszenia, może będziesz miał jednego dobrego przyjaciela lub partnerkę, z którą będziesz dzielił swoje pasje, albo wykładał wiedzę studentom, tak to widzę). Wibracja 21 to daje bardzo dobry okres, płodny jeśli chodzi o twórczość, studiowanie czegoś. Choć i tutaj wiele będzie zależało od Twojego nastawienia.

Jeśli chodzi o Dekoracje, od 44 do 53 roku życia jesteś pod działaniem Dekoracji o wibracji 5 z podliczby 14. W tym czasie wiele zmian, do których musiałeś się przystosować. Uczyłeś się granic własnej wolności osobistej, elastyczności, czujności. być może wziąłeś na siebie jakieś zbyt obciążające zobowiązania. Satysfakcje czerpałeś z podróży. Ważne były też doznania zmysłowe w tym czasie, zajmowanie się ezoteryką. Zbytni konsumpcjonizm, namiętności, impulsywność, nieostrożność mogły się w tym czasie odbić na zdrowie.
Po 53 roku życia wejdziesz w Dekorację o wibracji 7 z podliczby 52. Będzie to okres refleksji, analizy i wyciągani wniosków. Dzielenia się zgromadzoną mądrością, dalszej specjalizacji w ulubionej dziedzinie wiedzy. Będziesz chciał więcej spokoju i czasowego odosobnienia by np. poczytać ciekawą książkę. Będziesz szukał kontaktu z przyrodą, medytował na wodą Uśmiech I znów uważaj na własne nastawienie do życia, złe nastawienie i emocje (np. zazdrość) = problemy ze zdrowiem i finansami. Trzeba też uważać na skaleczenia i odróżniać prawdę od fałszu w znajomościach, by nie dać się wyrolować.

Punkty zwrotne mają charakter ósemkowy, liczbą 8 w pozytywie daje w tych okres odrodzenie, moc władzy nad życiem i organizacji spraw. Jeśli jednak z jakichś względów nie było umiaru w życiu, czy to materialnego czy energetycznego, przeholowałeś z dietą czy emocjami - to tutaj mogły wystąpić napięcia (w ciele, w relacjach), działania destrukcyjne, wypadki, złamania, wywołanie karaniem siebie, stresem, brakiem samokontroli. To już sam wiesz, co tam się działo w tych okresach. Zmiany w tych punktach tak jakby miały charakter materialny, fizyczny u Ciebie, logiczny, sprawiedliwy i w efekcie intensywnych, dynamicznych przemian miały wywołać większe zrównoważenie.

Jeśli chodzi o wyzwania życiowe to całe życie będziesz odkrywał własną indywidualność, budował autonomię i przedsiębiorczość. Wszelkie sukcesy osiągniesz siłą woli i dzięki zaufaniu do siebie, nieustępliwości, lojalności wobec innych ludzi i własnych zasad. Zauważ że wyzwanie główne pokrywa się z twoją drogą życia - podwójne zaakcentowanie tej wibracji.

To chyba tyle Kwiatek
Odpowiedz
#6

Ojeja...Toz to cala epopeja z tego wyszla....No ale musze przyznac , ze wiele jest w tym prawdy....Przeczytalem Twoj tekst kilkakrotnie i zaczynam sie zastanawiac nad tym iz to co napisalas przypomina mi teorie drgan harmonicznych gdzie naklada sie fale o roznej czestotliwosci I przesunieciu fazy drgan , aby odnalezc wezly harmoniczne i skorelowac je z drganiami o wyzszej czestotliwosci w celu uporzadkowania strumienia fal na osiach niewspolkierunkowych....

Nie wiem czy wyjasnilem sie jasno , ale w astrologii jest rowniez dzial o drganiach harmonicznych I ich wplywie na rezonans horoskopu...To bardzo ciekawe co napisalas , bo numerologia potwierdza tu teorie astrologicznych wplywow harmonicznych poprzez wibracje poszczegolnych liczb w korelacji przestrzennej....

Bardzo Ci jeszcze raz dziekuje za tak obszerny post Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Musze sie przyjrzec blizej temu tematowi , bo mnie bardzo zaintrygowal... Myśli Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

Cieszę się, że się zgadza Uśmiech
Myślę, że teoria drgań jak najbardziej tutaj zdaje egzamin.
Jeśli liczby wibrują, to można doszukiwać się wibracji, które się wzajemnie uzupełniają i wzmacniają lub antagonizują i osłabiają. Można też dodawać nowe wibracje, by zrównoważyć te nieharmonijne. A z wiekiem i rozwojem, myślę, że coraz lepiej się wykorzystuje różne wibracje, także nawet z tych nieharmonijnych można coś utkać Uśmiech
Przyjemnego studiowania zatem Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości