Czy to oznacza rozwód?
#1

Czy w mojej piramidce jest rozstanie z mężem? Bo już jestem w strachu.
Wybrana data :25-6-1983
Numerologiczna: 34/7/ - 7

I cykl = 6 - formujący
II cykl = 7 - produktywny
III cykl = 3 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 4
II punkt zwrotny(spełnienie) = 1
III punkt zwrotny(spełnienie) = 5
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 9

I wyzwanie (czarny szczyt) = 1
II wyzwanie (czarny szczyt) = 4
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 3


Piramida numerologiczna / Piramida życia

9
5
4 1
6 7 3
1 4
3
Dopiero się tego uczę więc proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2

mój cykl produktywny
Cykl Produktywny Niespodziewane wydarzenia. Jakieś spotkania lub okazje, które wyraźnie zmienią kierunek życia. Niezależna działalność zawodowa, często wymagająca szczególnych kwalifikacji. Studia, poszukiwania, analiza, doświadczenia. Należy wystrzegać się w swej działalności celów wyraźnie lub wyłącznie materialistycznych oraz stowarzyszania się, należy zachować niezależność. Okres zdobywania wiedzy i wyciągania wniosków. Zainteresowanie wiedzą tajemną. Życie raczej w odosobnieniu. Wibracja ta nie sprzyja przygodom miłosnym, chyba że uczucie zaskoczyło nas znienacka.
lekcja: wchodzić w każde doświadczenie świadomie, przyjmując na siebie odpowiedzialność za błędy i potknięcia. Gromadzić w ten sposób mądrość życiową. Szanować wiedzę i pracę — własną i cudzą. Zrozumieć, że każdy z nas obejmuje tylko fragment większej całości, nikt nie jest ani lepszy ani gorszy, a różni nas tylko zakres odpowiedzialności i pracy, proporcjonalny do naszych możliwości.
negatywnie: klęska związku uczuciowego lub wspólnego przedsięwzięcia. Straty materialne. Samotność, brak środków do życia. Depresja, choroba.

Nie wiem jakie ramy czasowe ten cykl obejmuje?
Odpowiedz
#3

Witaj
Doczytalam sie, ze ramy czasowe dla:
- cyklu formujacego wynosza od narodzin do 28 r.z.
- cyklu produktywnego od 28 r. z. - 56 r.z.
- cyklu zniwnego od 57 r.z. do konca

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#5

Też jestem obecnie w cyklu 25/7 Uśmiech Myślę, że taka wibracja nie przesądza o rozwodzie. Możesz w takim cyklu jedynie zweryfikować związek, czy jest on tym, czego naprawdę pragniesz, spojrzeć głębiej na wasze relacje itd. Mogą pojawić się też inne potrzeby, jak np. dodatkowe kształcenie, zdobywanie nowej wiedzy, rozwój własny. Dlatego mąż czasem może czuć się gdzieś odstawiony na boczny tor. Ale nie świadczy to broń Boże o rozwodzie czy klęsce uczuciowej.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6

Kamień spadł mi z serca. Widocznie muszę jeszcze dużo się nauczyć w kwestii numerologii.
Odpowiedz
#7

po prostu masz u siebie w portrecie kod trudniejszych relacji w związku
co przecież nie musi kończyć się od razu rozwodem
Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości