Warsztat 56 - Zdjęcie
#1

Mam w domu pewne szczegolne zdjecie, na ktorym jestem ...

1. Gdzie zostalo zrobione?
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe?

Rozwiazanie za tydzien. Powodzenia Kwiatek
Odpowiedz
#2

..oj potrzebne mi cwiczenia, zeby znow poczuc lepiej karty... Buźki

Gdzie zostalo zrobione zdjecie..9 monet, 9 bulaw w miejscu pelnym zieleni, miedzy drzewami..mozliwe, ze stoisz oparta o drzewo..ogrod, park, las..?

Dlaczego jest wyjatkowe..As mieczy, 4 monety...jakis wazny etap w zyciu sie zakonczyl lub zaczyna, punkt newralgiczny..mozliwe, ze bylas przed waznym wyjazdem, przed rozpoczeciem studiow lub pracy..lub jest to ostatnie zdjecie z bylym partnerem, ukochanym, przed rozstaniem..cos zostalo z tylu, cos rozpoczelo sie nowego przed Toba..
Odpowiedz
#3

Dziekuje slicznie Poranna Ciszo Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#4

To ja też spróbuje bo w tym tygodniu moge nie miec czasu , pewnie zaczne juz prace.

1. Gdzie zostalo zrobione? 9 buław, as monet

2. Dlaczego jest takie wyjatkowe? 4 pucharów, as monet

O widze, ze ta sama karta co u Gosi ... no ok to kombinuje . 9 buław dla mnie to miesjce gdzie przewija sie duzo ludzi, typu poczekalnia , korytarze ale tez np trybuny, miejsca na widowni skąd obserwujemy poczynania inych czy ogólnie taki punkt obserwacyjny. To karta bezpiecznej odległości.

Drugie pytnie ... wyjatkowe bo moze to była chwila, ze cos otrzymałas . As monet pokazał mi samej dosłownie pierscionek zareczynowy Uśmiech Ale to moze byc tez prezent , propozycja , moze dzien rozpoczecia pracy w koncu as monet to szansa wzbogacenia. Ten as pojawił sie az dwa ray wiec jest wazny. Uśmiech
To tyle moich wymysłów.
Buźki
Odpowiedz
#5

Dziekuje ślicznie Muffinko Kwiatek

Daj znac , jak bedziesz pracowacUśmiech

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#6

Lady of Dreams napisał(a):1. Gdzie zostalo zrobione?
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe?
1.as pucharów- nad wodą, jeziorem,morzem? Byłaś na wakacjach,gdzieś na łonie natury,bo mam kartę z Afrodytą,która wyłania się z morskich fal. Afrodyta to obraz siły natury. Może robisz tam coś ekstremalnego? pływasz z delfinami, nurkujesz, albo coś typu skok na spadochronie,bungee?
2.arcykapłan Wyjątkowe jest,bo jesteś tam ze swoim ojcem, albo ujęta scena na fotografii była dla Ciebie wyzwaniem,które pomyślnie przeszłaś?

Nasunęło mi się też, że może zdjęcie zrobiono gdy jeździłaś konno, albo z jakimś twoim mentorem,osobą którą podziwiasz? Ta jaskinia u arcykapłana mojego też mnie trochę zastanawia Myśli
Odpowiedz
#7

Dziekuje slicznie Tanyu Kwiatek Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby. Kwiatek Ciekawe Wam interpretacje wychodzą Buziak
Odpowiedz
#8

1. As buław + Głupiec
2. 3 Mieczy + 6 Denarów
Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji np. koloniach kiedy byłaś małą dziewczynką. Prawdopodobnie gdzieś na plaży.Fotografia jest dla Ciebie taka wyjątkowa z powodu rozstania z osobą, która też jest na zdjęciu. Biorąc pod uwagę Asa Buław być może była to Twoja pierwsza miłość.
Inna interpretacja która mi przyszła do głowy to taka, że zdjęcie zostało zrobione w szpitalu po narodzinach Twojego dziecka a ważne jest mi. in. dlatego, że obecnie nie masz już ze swoim dzieckiem takiego kontaktu bo się już usamodzielniło. Uśmiech
Odpowiedz
#9

1. Gdzie zostalo zrobione? - 6 denarów + Arcykapłanka
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe? - Mag + Moc

Miejsce gdzie można otrzymać pomoc. Arcykapłanka wskazuje na gabinet wróżki ^^, świątynię, miejsce nauki np. szkołę, akademik. Myślę, że odwiedziłaś jakiś autorytet moralny i w miejscu przebywania tej osoby zostało zrobione zdjęcie. Może być też zdjęcie obok placówki caritasu czy coś w tym stylu. Może też być jakiś zakon.

Jest wyjątkowe, bo tam się coś zaczęło. Podjęłaś walkę ze swoimi słabościami, lękami lub demonami. Albo zaczęłaś przygodę z Tarotem Uśmiech


Wyszły mi takie dziwne karty, ciekaw jestem jak to wyjdzie...
Odpowiedz
#10

Lady of Dreams napisał(a):Mam w domu pewne szczegolne zdjecie, na ktorym jestem ...

1. Gdzie zostalo zrobione?
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe?

Rozwiazanie za tydzien. Powodzenia Kwiatek

Dziwnosi mi wychodza Uśmiech

1. Odw Paz bulaw, 10 kielichow, Swiat

Poza miejscem zamieszkania, mozliwe ze w innym kraju, 10 kieichow pejzaz, dom, gory. Mozliwe, ze tam jest jakis efekt swietlny zaznaczony, typu tecza albo cos blysnelo niespodziewanie.

2. odw Papiezyca, odw 6 kielichow

Zwiazane jest z wydarzeniem, przeszloscia, ktora juz nie wraca, nie moze wrocic. Mozliwe, ze wspomnienia zwiazane sa z kobieta.
Odpowiedz
#11

Dziekuje slicznie Kwiatek
Odpowiedz
#12

Gdzie zostało zrobione zdjęcie? Wisielec. Pod drzewem? Nic mi w związku z tą kartą nie przychodzi do głowy jeśli chodzi o miejsce...
Dlaczego jest wyjątkowe? 8 pucharów. Jest na nim ktoś dla Ciebie bardzo ważny, który odszedł, może mieszka daleko, a może już nie żyje... To może być ktoś z rodziny (biorę pod uwagę jeszcze Wisielca - drzewo, na którym wisi może symbolizować drzewo genealogiczne rodziny)... Ktoś, kogo bardzo kochasz i to zdjęcie pozwala Ci powracać często myślami do tej osoby Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziękuję ślicznie Kwiatek
Odpowiedz
#14

Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?
9 monet i Król monet dużo roślinności, być może jakiś ogród, park, las, ewentualnie wycieczka w góry

Dlaczego jest takie wyjątkowe?
Słońce, król pucharów jakieś miłe wspomnienie z kimś z rodziny, może ojcem, partnerem lub dobrym przyjacielem
Odpowiedz
#15

Dziekuje ślicznie Kwiatek
Odpowiedz
#16

Kochani podaje rozwiazanie.

Zdjecie zostalo zrobione w Nowym Jorku na tle budynkow World Trade Center. Zdjecie ma charakter sentymentalny i historyczny bo bylo robione w maju a juz w we wrzesniu tych wież nie bylo. Stoje w parku, na terenie zielonym .

autor: poranna_cisza » 18 sty 2015, o 22:36

..oj potrzebne mi cwiczenia, zeby znow poczuc lepiej karty...

Gdzie zostalo zrobione zdjecie..9 monet, 9 bulaw w miejscu pelnym zieleni
, miedzy drzewami..mozliwe, ze stoisz oparta o drzewo..ogrod, park, las..?

Dlaczego jest wyjatkowe..As mieczy, 4 monety...jakis wazny etap w zyciu sie zakonczyl lub zaczyna, punkt newralgiczny..mozliwe, ze bylas przed waznym wyjazdem, przed rozpoczeciem studiow lub pracy..lub jest to ostatnie zdjecie z bylym partnerem, ukochanym, przed rozstaniem..cos zostalo z tylu, cos rozpoczelo sie nowego przed Toba..

Bardzo pięknie wyczulas! Brawo!


autor: Filifionka » 23 sty 2015, o 11:48

Gdzie zostało zrobione zdjęcie? Wisielec. Pod drzewem? Nic mi w związku z tą kartą nie przychodzi do głowy jeśli chodzi o miejsce...
Dlaczego jest wyjątkowe? 8 pucharów. Jest na nim ktoś dla Ciebie bardzo ważny, który odszedł, może mieszka daleko, a może już nie żyje... To może być ktoś z rodziny (biorę pod uwagę jeszcze Wisielca - drzewo, na którym wisi może symbolizować drzewo genealogiczne rodziny)... Ktoś, kogo bardzo kochasz i to zdjęcie pozwala Ci powracać często myślami do tej osoby

Tu rzeczywiscie bylam tam z kims z rodziny ale nie o to chodzilo w pytaniu

Dziekuje ślicznie!

Madrugala

Dziwnosi mi wychodza

1. Odw Paz bulaw, 10 kielichow, Swiat

Poza miejscem zamieszkania, mozliwe ze w innym kraju, 10 kieichow pejzaz, dom, gory. Mozliwe, ze tam jest jakis efekt swietlny zaznaczony, typu tecza albo cos blysnelo niespodziewanie.

2. odw Papiezyca, odw 6 kielichow

Zwiazane jest z wydarzeniem, przeszloscia, ktora juz nie wraca, nie moze wrocic. Mozliwe, ze wspomnienia zwiazane sa z kobieta.

Brawo! To co sie stalo z wieżami bylo przerazajce. Nic juz nie bedzie takie jak kiedys


autor: Luca1990 » 19 sty 2015, o 13:51

1. Gdzie zostalo zrobione? - 6 denarów + Arcykapłanka
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe? - Mag + Moc

Miejsce gdzie można otrzymać pomoc. Arcykapłanka wskazuje na gabinet wróżki ^^, świątynię, miejsce nauki np. szkołę, akademik. Myślę, że odwiedziłaś jakiś autorytet moralny i w miejscu przebywania tej osoby zostało zrobione zdjęcie. Może być też zdjęcie obok placówki caritasu czy coś w tym stylu. Może też być jakiś zakon.

Jest wyjątkowe, bo tam się coś zaczęło. Podjęłaś walkę ze swoimi słabościami, lękami lub demonami. Albo zaczęłaś przygodę z Tarotem

Brawo Luca! Swietnie wychwyciles fakt ze chodzi o budynek i wokol tego krazyles!


autor: ewka » 19 sty 2015, o 12:06

1. As buław + Głupiec
2. 3 Mieczy + 6 Denarów
Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji np. koloniach kiedy byłaś małą dziewczynką. Prawdopodobnie gdzieś na plaży.Fotografia jest dla Ciebie taka wyjątkowa z powodu rozstania z osobą, która też jest na zdjęciu. Biorąc pod uwagę Asa Buław być może była to Twoja pierwsza miłość.
Inna interpretacja która mi przyszła do głowy to taka, że zdjęcie zostało zrobione w szpitalu po narodzinach Twojego dziecka a ważne jest mi. in. dlatego, że obecnie nie masz już ze swoim dzieckiem takiego kontaktu bo się już usamodzielniło.

Ewku moj pobyt w Nowym Jorku mozna jakos podpiac pod wakacyjne doznanie


Dziekuje slicznie

autor: Tanya » 19 sty 2015, o 00:51

Lady of Dreams pisze:

1. Gdzie zostalo zrobione?
2. Dlaczego jest takie wyjatkowe?

1.as pucharów- nad wodą, jeziorem,morzem? Byłaś na wakacjach,gdzieś na łonie natury,bo mam kartę z Afrodytą,która wyłania się z morskich fal. Afrodyta to obraz siły natury. Może robisz tam coś ekstremalnego? pływasz z delfinami, nurkujesz, albo coś typu skok na spadochronie,bungee?
2.arcykapłan Wyjątkowe jest,bo jesteś tam ze swoim ojcem, albo ujęta scena na fotografii była dla Ciebie wyzwaniem,które pomyślnie przeszłaś?

Nasunęło mi się też, że może zdjęcie zrobiono gdy jeździłaś konno, albo z jakimś twoim mentorem,osobą którą podziwiasz? Ta jaskinia u arcykapłana mojego też mnie trochę zastanawia

Dziekuje slicznie Tanyu! Jest trafienie!

autor: mufinka » 18 sty 2015, o 22:54

To ja też spróbuje bo w tym tygodniu moge nie miec czasu , pewnie zaczne juz prace.

1. Gdzie zostalo zrobione? 9 buław, as monet

2. Dlaczego jest takie wyjatkowe? 4 pucharów, as monet

O widze, ze ta sama karta co u Gosi ... no ok to kombinuje . 9 buław dla mnie to miesjce gdzie przewija sie duzo ludzi, typu poczekalnia , korytarze ale tez np trybuny, miejsca na widowni skąd obserwujemy poczynania inych czy ogólnie taki punkt obserwacyjny. To karta bezpiecznej odległości.

Drugie pytnie ... wyjatkowe bo moze to była chwila, ze cos otrzymałas . As monet pokazał mi samej dosłownie pierscionek zareczynowy Ale to moze byc tez prezent , propozycja , moze dzien rozpoczecia pracy w koncu as monet to szansa wzbogacenia. Ten as pojawił sie az dwa ray wiec jest wazny.
To tyle moich wymysłów.

Dziekuje Muffinko! Jest trafienie! Gratuluje!


Dziekuje slicznie wszystkim uczestnikom! Kazdy z Was mial trafienia i pieknie interpretujecie swoje karty! Najbardziej bliska prawdy byla wupowiedz Porannej Ciszy i Madrugaly ale trzeba wybrac zwyciesce. W tej sytuacji zwyciezca bedzie osoba ktora pierwsza napisala interpretacje .

Zwyciezyla ten warsztat Poranna Cisza! Gratuluje !
Odpowiedz
#17

Hmm na karcie As Buław widać w tle 2 wieże... że też na to nie zwróciłam uwagi...Uśmiech Gratuluję zwycięzcy Uśmiech
Odpowiedz
#18

Gratuluję poranna ciszo! Hura
Lady, dziękuję za wspaniały warsztat Buziak

A więc 6 monet wskazywało miejsce wymiany pieniędzy. Jak by do tego doszła Wieża...
W drugim pytaniu Mag i Moc zupełnie mnie zbiły z tropu, tu się powinna pokazać Smierć. :uoee:
Odpowiedz
#19

Luca Mag plus Moc pieknie Ci pokazaly Sile razenia Magikow-terrorystow!
Odpowiedz
#20

.. Szok nie wierze, strasznie sie ciesze Hura dziekuje Lady za warsztat, nominacje I wszystkim za udzial Buźki
Odpowiedz
#21

Gratulacje Poranna Ciszo Kwiatek

A tak odnosnie moich kart - papiezyca przeciez sa tam dwa filary, odw wskazalo na zawalenie sie ich przecie! A zupelnie w momnecie kladzenia nie wiedzialam ja ta nieszczesna papierzyce odczytac - wiecej warsztatowych praktyk widac trzeba Uśmiech
Odpowiedz
#22

Madrugało naprawde poszlo Ci swietnie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości