Dla Lady
#1

Zgodnie z prywatna wiadomoscia prosze Evy o interpretacje wazniejszych aspektow mojego zycia w Numerologicznym Portrecie. Kwiatek
Dane wyslalam na priv Uśmiech
Odpowiedz
#2

W końcu udało mi się usiąść nad Twoim Portretem Numerologicznym
a oto ciekawsze aspekty, które masz wpisane w datę urodzenia Uśmiech

- jako dzieciak juz byłaś usposobiona artystycznie, posiadasz wiele talentów oraz masz wiele dróg i możliwości
- duże poczucie estetyki
- zdarza Ci się pozostawaić rzeczy na ostanią chwilę
- masz zamiłowanie do ładnych , drogich rzeczy i marek
- jesteś wszechrtronna ale i łasa na pochlebstwa
- bez większego problemu potrafisz odnaleźć się w różnych środowiskach
- zbieraj rzeczy wyjątkowe, bo masz rękę do wyszukiwania wartościowych rzeczy
- możliwośc bogacenia się przez kolekcje - zbieraj zatem rzeczy i rób kolekcje
- wiele rzeczy i przedmiotów przychodzi do Ciebie z poprzednich wcieleń
- masz kod długowiecznosći , także płać Zus bo będzie CI potrzebny Oczko
- kod w nadświadomości daje aspekt, do dązęnia do lepszego życia; nie zapominaj się wynagradzać , wówczas szybciej "wskoczysz " w to lepsze życie
- bardzo lubisz, gdy wszystko masz poukładane
- w tym roku w szczególności zadbaj o zdrowie, ciało, umysł i duszę, bo masz kod utrwalający - zatem w jakim stanie opuścisz ten rok numerologiczny , tak będziesz funkcjonować przez kilka kolejnych cykli
- w tym roku będziesz czuc się osłabiona, nie będziesz mieć energii
- w tym roku będziesz mieć powodzenie nie tylko finansowe, ale również zaznaczone jest powodzenie w uczuciach
- dla otoczenia będziesz jeszcze bardziej atrakcyjniejsza
- zwróć uwagę na sprawy hormonalne
- masz bardzo wyostrzoną intuicję
- w tym roku wokół Ciebie , a w szczególnosći w okolicach marca , będą sie kręcić fałszywi ludzie
- lubisz pomagac innym
- posiadasz kumulację przysiąg z poprzednich wcieleń, odetnij się od nich, wówczas ruszysz do przodu ; przysięgi z poprzednich wcieleń , to takie kotwice, które hamują niektóre aspekty w obecnym życiu
- posiadasz kody , które ułatwiają Ci pracę z runami, numerologią oraz tarotem
- masz bardzo dobrą rękę by pomagać innym w ich karierach
- niestety ale posiadasz kod, który sprawia, że jesteś niesprawiedliwie oceniania przez osoby trzecie
- ludzie lubią plotkować na Twój temat, przez co jest wiele nieprawdziwych informacji na Twój temat
- niestety ale kumulujesz również dużo zazdrosci od innych ludzi
- masz wpisane kody medialności, ale prawdopodonie czesto nie wytrzymywałabyś "ciśnienia" , które tam króluje
- błędy z młodości zaczynasz dopiero rozumieć w dorosłym życiu - oddzywa się wówczas taki "moralniak"
- kod wielu związków oraz przejmowania majątków po partnerach
- podobasz się otoczeniu , ale możesz być niedoceniania przez partnera
- jesteś atrakcyjna, ale cieżko jest Tobie znaleźć partnera na tym samym poziomie intelektualnym
- Ciebie się albo kocha , albo nienawidzi
- jesteś super obserwatorem oraz niezłym psychologiem
- potrafisz bardzo mocno kochać , czasami nawet osaczać ( nie wszyscy mężczyźni lubią takie słodkości)
- masz wiele lęków , wciąż się boisz o coś lub o kogoś ..
- jesteś starą duszą, która urodziła sie ponownie, by się uczyć, by przypomnieć sobie jak to jest wśród ludzi i nauczyć się z nimi funkcjonować, uczuć się emocji.. ORAZ jako stara dusza
pilujesz realizacji celów innych dusz
- wracają do Ciebie dzieciaki z poprzednich wcieleń - to mogą być osoby, które pojawiają sie i albo oczekuja od Ciebie bezinteresownej pomocy, albo po prostu ranią CIę i znikają
- zawsze będziesz katalizatorem dla innych osób- będa sie one bogacić
- uważaj na wszelkie zabiegi upiekszające kosmetyczno-chirurgiczne - nie są one wskazane dla Ciebie
- może doskwierać Ci kręgosłup w szczególnośći w cześci lędźwiowej oraz piersiowej,
- uważaj na nałogi/uzależnienia, serce oraz skórę
- możesz mieć również słabsze kości czy problemy z płynami w organiźmie
- długo się nie zestarzejesz lub też długo zatrzymasz się urodowo na jakimś etapie

Mam nadzieję, że znalazłaś kilka wskazówek dla siebie Uśmiech
pozdr. Kwiatek
Odpowiedz
#3

Wiele rzeczy jest prawdziwych tylko zmartwily mnie te kody negatywne. Jak sie od nich odciac? Lękow juz chyba nie mam. Są przepracowane ale wiele rzeczy sie zgadza.
Co to znaczy, ze bede katalizatorem dla innych osob i ze beda sie one bogacic moim kosztem? Czy pisany mi jest inny zwiazek , ze mam kod wielu zwiazkow? Tego nie rozumiem.
Faktycznie mam problemy z kregoslupem w obrebie piersiowym. Mialam w tym miejscu zlamany kompresyjnie kręgosłup.

Co do kolekcji...mam kolekcje kart ale jej nie sprzedam Uśmiech

Slicznie dziekuje za poswiecony mi czas i energie.. Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#4

nie , nie będą sie one bogacić Twoim kosztem , tylko dzięki Tobie, że popchnęłaś je w danym kierunku,
czy może podsunęłaś im pomysł ..

co do lęków , one mogą się mocniej zamanifestować dopiero gdzieś po 50-ce, ale jak masz przepracowane ,
to rzeczywiście wcale nie muszą tak mocno dawać znać o sobie

temat związki ujęłam ogólnie od wejścia w dorosłość, jeśli wczesiej nie miałaś innego partnera , to skoro masz kod długowieczności ,
powiem kolokwialnie - na starość jest szansa, że będziesz mieć kolejny związek ( a obecnie jeszcze jesteś prawie że nastolatka Oczko )

kart obecnie wcale nie musisz sprzedawać - wręcz przeciwnie poszerzaj ją o kolejne perełki Uśmiech
Odpowiedz
#5

Czuje Evo ze bede dlugowieczna, po prostu to czuje , wiec potwierdzasz mojen przypuszczenia ale jak walczyc z zazdroscia innych? Jak zneutralizowac te kody, ktore sa dla mnie niefajne? Da sie cos z tym zrobic?
Odpowiedz
#6

Twoj portret bardzo mi pomogl i jestem nim zachwycona Buziak Mam nadzieję , ze nie wybralas dla mnie tylko samych fajnych rzeczy , bo oprocz tych kodow to widze same pozytywy Uśmiech
Odpowiedz
#7

hahah bo masz bardzo fajna numerologię , starałam się pokazać pozytywne kody
oraz te aspekty mniej fajne Ci ujawnić , bo skoro sie już o nich wie, to wiadomo jak w danych sytuacjach reagować ...

na te pomówienia, i zazdrość polecam biały howlit
możesz poczytać o nim w mojej publikacji pod tym linkiem
<!-- m --><a class="postlink" href="http://kobietawielepiej.pl/hobby/bialy-howlit-tarcza-przeciwko-agresji">http://kobietawielepiej.pl/hobby/bialy- ... ko-agresji</a><!-- m -->
Odpowiedz
#8

Dzieki , wgłębie sie w temat, przeczytam na spokojnie i cos tam zaradzę tym kodom aby mnie zawisc i zazdrosc ludzka nie gonila Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości