Portret tarotowy,proszę o pomoc
#1

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy dobrze obliczyłam tarotowy portret psychologiczny i powiedzieć mi co nieco o nim?
Trochę już sobie poczytałam i w 100 % się zgadzam z tym co w nim odkryłam. Uśmiech
Idealnie mnie ta kapłanka w punkcie 9) opisuje, tak samo jak 10) wisielec. Teraz też mam taki zastój że ho,ho Smutny Powinnam stać się tym cesarzem (11), bardziej kierować się rozsądkiem,dążyć do celu, spełniać się w sferze zawodowej,przywiązywać większą uwagę właśnie do tej sfery, stanąć na własnych nogach w końcu, a nie być ciągle marzycielką jak kapłanka. Jednym słowem karty mi poleciały z grubej rury dzisiaj, aż oczy ze zdumienia otwierałam i ciarki mnie przechodziły. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie, proszę:

dd-mm-yyyy: 08-10-1993
1)dzieciństwo-dd-08-siła
2)wiek średni-mm-10-koło fortuny
3)wiek dojrzały-y+y+y+y=1+9+9+3=22-głupiec
4)podświadomość-(1)+(2)= 8+10=18-księżyc
5)świadomość-(2)+(3)= 10+22=32-22=10 koło fortuny odwrócone
6)nadświadomość (4)+(5)=18+10=28-22=6 -kochankowie

7)misja-(1)+(5)=8+10=18 księzyc
8)środki do realiz.misji-(2)+(6)=10+6=16-wieża

9)karma,kim byłam-(1)-(2)=10-8=2-kapłanka
10)co robiłam-(3)-(2)=22-10=12-wisielec
11)lekcja-(9)-(10)=12-8=4-cesarz

12)harmonia/komfort- (7)+(8)=18+16=34-22=12-wisielec
13)wnętrze-(1)+(4)+(6)=8+18+6=32-22=10-koło fortuny
14na zewnątrz-(3)+(5)+(6)=22+10+6=38-22=16-wieża
15)jak odrobić lekcje karmiczną-(9)+(10)+(11)-(7)=2+12+4-18=0 ,czyli 22-głupiec ? - tutaj mam wątpliwości

17)komfort karmiczny-(11)+(6)=4+6=10 -koło fortuny
18)jak pracować z misją na obecne wcielenie- (11)+(08)=4+16=20-sąd ostateczny


Czy karty mogą się aż tak w portrecie powtarzać? Koło fortuny to mi się 4 razy aż powtórzyło.

Podobno pozycję numer 12 można także na 2 sposoby obliczać (sumując karty z pozycji 4., 5. i 6., albo z pozycji 7. i 8) i daje to zawsze taki sam wynik, ale u mnie te 2 obliczenia po zsumowaniu nie dają jednakowego wyniku, czy w takim razie dobrze mam to zrobione?

Pozdrawiam serdecznie Buźki
Odpowiedz
#2

Tanya,
- poz. 12 - Wisielec jest dobrze obliczona, oba sposoby dają taki sam wynik
- poz. 1 - to Sprawiedliwość (w TPP VIII to Sprawiedliwość, a Siła to XI)

- W TPP nie ma kart "odwróconych". Masz 2 razy Koło, więc może ono realizować się w negatywie.
- W negatywie też postrzegamy kartę na poz. 4 - bo to karta lęków i kompleksów.
- Jeżeli gdzieś wychodzi 0, to zawsze jest to Głupiec
Odpowiedz
#3

Kochana dziękuję za poświęcenie chwilki Buziak
Już zmieniam Siłe na sprawiedliwość. Musiałam się pomylić Uśmiech
Tam wyżej napisałam, że odwrócone, bo miałam na myśli właśnie żeby interpretować w negatywie. To nie to samo?
Pozdrawiam Cię cieplutko Buźki
Odpowiedz
#4

Tanya, ale te karty od punktu 9-11 opisuja Twoje poprzednie wcielenie, a nie obecne.
Caly portret Ciebei opisuje, ale glownie punkty 1-8; 12-15.

Ta Twoja placzliwosc, jak to okreslilas to ksiezyc na punkcie 4, ktory ogolnie pokazuje tendencje to zycia w oderwaniu od swiata, iluzjach itd.
Przez cale zycie mozesz miec z tym problemy, ze nie do konca rozumiesz swoje relacje, ksiezyc to tez zmiennosc, czy podejmowanie decyzji na skutek chwilonych checi, bez zastanowienia sie. Takze powinnas uwazac z polozeniem ksiezyca w tym punkcje aby nie zostac wykorzystana przez innych, bo daje on nadwrazliwosc czy empatie. Co by w tym momencie tlumaczyo dlaczego Kolo Fortuy moze sie u Ciebie zrealizowac w negatywie, to dla mnie nowa interpretacja kola, ale u Chrzanowskiej pokazuje ono finanse, i w sumie ktoras karta musi skoro nie mamy monet, a ktora moglaby lepiej niz kolo Fortuny (sposrod wielkich arkanow). Wiec tutaj ono sie moze u Ciebie realizowac wlasnie jako nieciekawa sytuacja finansowa, zwlaszcza w okresie od 30stego roku zycia, bo wtedy masz zapisane 2 dzialajace kola w portrecie. Czyli moim zdaniem ejsli nie przepracujesz tego ksiezyca, a wiec tych wszystkich cech o ktorych napisalam, to mozesz miec z tym wlasnie do czynienia.

Portret daje Tobie dwie rady jak to robic:
6. Kochankowie,
8. Wieza

Punkt 1 moim zdaniem mowi o tym ze powinnas bardziej swiadomie podejmowac decyzje w swoim zyciu. A wiec nie kierowac sie tymi emocjami, ktore u Ciebie moga byc rozmemlane ze tak powiem, i mozesz nierealnie oceniach mozliwosci, ale zastanowic sie mocniej i dopiero podjac decyzje. Tutaj rozum musi miec wiecej do powiedzenia.

Punkt 2. wieza, odnosi sie do misji, ktora nota bene jest Ksiezyc, ale tutaj w pozytywie, i tutaj bym powiedziala, ze powinnas burzyc te zamki na piasku, do ktorych tworzenia masz tendencje ale tworzenia ich od nowa, tymrazem na realnych podstawach. A wiec burzenia tych na piasku, a nie wiem budowania tych zbudowanych na murach. I to Twoja lekcja droga Tanyu Uśmiech
Odpowiedz
#5

Z ta kaplanka, tak przyszlo mi do glowy teraz, co prawda dla mnie osobiscie duzo w karmie zawsze jest gdybania, ale:

Byc moze w poprzednim wcieleniu, tym ktore mialo wplyw bylas kaplanka, albo osoba wrozaca, ogolnie jakbys zajmowala sie problemami innych osob, wisielec moze wskazywac odmienne stany swiadomosci. Wiadomo, ze w czasach dawniejszych, ludzie czesto z takich srodkow korzystali, szamani itd. Cesarz pokazuje, ze w porownaniu do tego kim bylas moglo Tobie brakowac kontroli, czy wiekszej aktywnosci w dzialaniu, zdecydowania (no wlasnie ten ksiezyc na 4 moze Tobie dawac niezdecydowanie), bo intuicje czy wrazliwosc odziedziczylas po tym poprzednim "kaplanskim" wcieleniu, i przychodzi Tobie pewnie naturalnie a nawet ze zbyt duza sila.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości