Warsztat 57 - Wypadek
#1

Witam kochani, oto kolejny warsztat, tym razem chodzi o sprawe z dziecinstwa..
Otoz, bedac mala dziewczynka uleglam wypadkowi, ktory mial przekreslic moje zdrowie na reszte zycia, jednak cudem {autentycznym} wszystko skonczylo sie dobrze..

Ile mialam lat, gdy doszlo do wyoadku?

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi?

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku?

Rozwiazanie podam w czwartek wieczorem ,  zapraszam do cwiczen  Buźki
Odpowiedz
#2

6 monet, 7 monet, arcykapłan. Stawiam na 6 lat, zdarzył sie w przedszkolu lub w grupie dzieci. Ucierpiała ręka
Odpowiedz
#3

Dziekuje Agra za udzial Buziak
Odpowiedz
#4

7 kielichów, 7 mieczy (o), As kielichów
Wydaje mi się, że mogłaś mieć jakieś 7 lat. Chciałaś coś zabrać, przenieść albo chwyciłaś coś w niewłaściwy sposób. Część ciała która ucierpiała to ręka. Uśmiech
Odpowiedz
#5

Ile mialam lat, gdy doszlo do wypadku? Wieża + 7 buław - Na pograniczu przedszkola i szkoły, około 7 lat. Ewentualnie jako nastolatka 16.

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi? 9 denarów + 3 buław - Wypadek podczas zabawy, w ogrodzie, gdzieś na świeżym powietrzu. Pojawiły się ciepłe karty, myślę, że to było latem, w wakacje.

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku? Słońce - Myślę, że chodzi o głowę, zwłaszcza oczy, lub układ nerwowy - mózg, rdzeń kręgowy, kręgosłup.

Uśmiech
Odpowiedz
#6

ewka napisał(a):7 kielichów, 7 mieczy (o), As kielichów
Wydaje mi się, że mogłaś mieć jakieś 7 lat. Chciałaś coś zabrać, przenieść albo chwyciłaś coś w niewłaściwy sposób. Część ciała która ucierpiała to ręka. Uśmiech
Dziekuje Ewka za udzial Buźki
Odpowiedz
#7

Luca1990 napisał(a):Ile mialam lat, gdy doszlo do wypadku? Wieża + 7 buław - Na pograniczu przedszkola i szkoły, około 7 lat. Ewentualnie jako nastolatka 16.

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi? 9 denarów + 3 buław - Wypadek podczas zabawy, w ogrodzie, gdzieś na świeżym powietrzu. Pojawiły się ciepłe karty, myślę, że to było latem, w wakacje.

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku? Słońce - Myślę, że chodzi o głowę, zwłaszcza oczy, lub układ nerwowy - mózg, rdzeń kręgowy, kręgosłup.

Uśmiech
Dziekuje Lukaszu za udzial Buźki
Odpowiedz
#8

1. Cesarzowa, wiec obstawiam 14-16 lat, mniej wiecej kiedy zaczelas byc kobieta Oczko

2. 5 mieczy (wieza) - cos zwiazanego z ruchem, przekraczaniem jakis barier, cos naglego, jakbys nie do konca zwrocila na wszystko uwage i na chybcika probowala cos zrobic. Tutaj mi sie noc pokazuje, albo przynajmniej zamroczenie jako przyczyna. Nie wszystko bylo widac.

3. Tu najgorzej Uśmiech
10 monet i mam zagwostke, bo kojarzy sie ta karta, z rodzin albo dzidziczeniem a nijak sie to ma do wypadku. Stawiam jednak na glowie, czyli wstrzasniecie czy jakis uraz glowy.

Uśmiech
Odpowiedz
#9

Akceptacja napisał(a):Ile miałaś lat-5 buław-Myślę że około 5.
Co się stało?-10 mieczy-może coś na ciebie spadło,poraniło cię dosłownie pocięło ciało,powbijało się i uszkodziło nerwy.
Jaka część ciała została uszkodzona?-Papież-myślę że ręce
Dziekuje za udzial Buźki
Odpowiedz
#10

madrugada napisał(a):1. Cesarzowa, wiec obstawiam 14-16 lat, mniej wiecej kiedy zaczelas byc kobieta Oczko

2. 5 mieczy (wieza) - cos zwiazanego z ruchem, przekraczaniem jakis barier, cos naglego, jakbys nie do konca zwrocila na wszystko uwage i na chybcika probowala cos zrobic. Tutaj mi sie noc pokazuje, albo przynajmniej zamroczenie jako przyczyna. Nie wszystko bylo widac.

3. Tu najgorzej Uśmiech
10 monet i mam zagwostke, bo kojarzy sie ta karta, z rodzin albo dzidziczeniem a nijak sie to ma do wypadku. Stawiam jednak na glowie, czyli wstrzasniecie czy jakis uraz glowy.

Uśmiech

Dziekuje MAdrugado Buźki
Odpowiedz
#11

5 mieczy wiek ok 5 lat
Rycerz buław- szybkośc, wypadek w podróży
Giermek mieczy-problemy z chodzeniem , nogi ucierpiały

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#12

jantar napisał(a):5 mieczy wiek ok 5 lat
Rycerz buław- szybkośc, wypadek w podróży
Giermek mieczy-problemy z chodzeniem , nogi ucierpiały
Dziekuje Jantar Buźki
Odpowiedz
#13

poranna_cisza napisał(a):Witam kochani, oto kolejny warsztat, tym razem chodzi o sprawe z dziecinstwa..
Otoz, bedac mala dziewczynka uleglam wypadkowi, ktory mial przekreslic moje zdrowie na reszte zycia, jednak cudem {autentycznym} wszystko skonczylo sie dobrze..

Ile mialam lat, gdy doszlo do wyoadku?

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi?

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku?

Rozwiazanie podam w czwartek wieczorem , zapraszam do cwiczen Buźki

Jak ja lubię pytania dotyczące zdrowia Uśmiech)
A więc tak:
1. Kochankowie Wiek - przedział pomiędzy 5 a 9 lat (karty wskazały 6 r.ż)
2. 9 monet Jaki wypadek - az dwie karty wskazały mi, że to jest związane z problemami skórno-mięśniowymi: mogło to być poparzenie wodą lub np. silnym środkiem toksycznym
3. Papież - Górna część ciała - ręce, głowa, szyja, tułów, twarz


Odpowiedz
#14

Dziekuje Beatko za udzial Buziak
Odpowiedz
#15

Ile mialam lat, gdy doszlo do wyoadku?- 9 Mieczy

Mogłas miec roczek, trzy latka lub dziewiec latek

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi?- Krol Monet 2 Bulawy 6 Buław(-)

Wypadek mogl miec zwiazek z Twoja aktywnoscia ruchowa, zabawa, podróżą. Mogłas spasc na ziemie np. z karuzeli , wózka , roweru lub np. mialaś wypadek samochodowy lub wpadłas pod samochod. Moglas byc wtedy tez pod opieką kogos starszego, taty...opiekuna..

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku?- Księzyc(-)

Chyba glowa, oczy..moze mialas wstrzaśnienie mozgu ?
Odpowiedz
#16

Dziekuje LAdy za udzial Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#17

W karcie dodatkowej pojawiła mi się 7 Buław, także drugą opcją daje na wypadek mający wpływ na Twój mózg - tylko ja bym powiedziała, że mógł to być wylew krwi w obrębie głowy, niedokrwienie lub przekrwienie mózgu, coś związanego z krążeniem mózgowym... ale już nie kombinuję więcej hahaha


Odpowiedz
#18

Beata napisał(a):W karcie dodatkowej pojawiła mi się 7 Buław, także drugą opcją daje na wypadek mający wpływ na Twój mózg - tylko ja bym powiedziała, że mógł to być wylew krwi w obrębie głowy, niedokrwienie lub przekrwienie mózgu, coś związanego z krążeniem mózgowym... ale już nie kombinuję więcej hahaha
Dziekuje Beatko Buziak
Odpowiedz
#19

wiek-Diabeł-powiedzmy że byłaś nastolatką Uśmiech
sytuacja-10 pucharów,3 denary -byłaś na jakieś imprezie,na mojej trójce,młodzieniec stoi na stołku-upadłaś
która część ciała ucierpiała mieczy-ręka Uśmiech
Odpowiedz
#20

ayla napisał(a):wiek-Diabeł-powiedzmy że byłaś nastolatką Uśmiech
sytuacja-10 pucharów,3 denary -byłaś na jakieś imprezie,na mojej trójce,młodzieniec stoi na stołku-upadłaś
która część ciała ucierpiała mieczy-ręka Uśmiech
Dziekuje za udzial Ayla, napisz jeszcze prosze, jaka masz karte mieczy..? Buźki
Odpowiedz
#21

Królowa monet Myśli Król mieczy Głupiec....

Stawiałabym tez na późny wiek dzieciństwa, gdy byłaś juz podlotkiem Oczko

Uraz dość poważny. Kojarzy mi się z urazem kręgosłupa, ew. noga, ale pierwsze moje skojarzenie to kręgosłup, okol. lędźwi. Do okol. wypadku dobrałam jeszcze świat i 6 pucharów... hmm...Wypadek był albo na wycieczce, albo na jakiejś imprezie: rodzinnej, przyjacielskiej?
Odpowiedz
#22

..dziekuje Cytrynko za udzial.. Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości