Warsztat 58 - Zajęcia pozalekcyjne
#1

Będąc w liceum mialam pewnego rodzaju zajecia pozalekcyjne i stad moje pytania.

1. Co to byly za zajecia, co robilam?
2. Co z nich wyniklo?


Samych sprawdzonych interpretacji życzę Kwiatek  Mam nadzieje, ze warsztat nie będzie trudny Uśmiech

P.S. Odpowiedz dam w niedzielę Uśmiech
Odpowiedz
#2

księżyc i 8 monet. zajęcia artystyczne, nauka
Odpowiedz
#3

Dziękuje Agro Kwiatek
Odpowiedz
#4

Co to byly za zajecia - 8 bulaw ..hmm, to chyba zbyt latwe, zeby to byly zajecia informatyki..musze pomyslec..moze harcerstwo.. jest tu dynamizm, podroze, poznawanie terenu, duzo ruchu i informacji..jeszcze moze zajecia z gimnastyki artystycznej..

Co robila Lady - - Krol mieczy - uczyla sie obslugiwac njbardziej skomplikowane probramy i komputer nie byl dla Niej nigdy problemem..jesli Harcerstwo to poznawanie terenu, zbiorki, logoczne myslenie, analizowanie, pragmatyczne podejscie do zycia ,samodyscyplina, nauka rozumowego rozwiazywania problemow. metodyczne zdobywanie wiedzy i umiejetnosci..zdobylas doswiadczenie w kierowaniu zespolem.

Co z tych zajec wyniklo..? 2 monet..jesli akrobatyka to taniec z pilka..jesli informatyka to nauczylas sie korzystac z informacji internetowych i robic z nich dobry uzytek np w pracy zawodowej..jesli chodziloby o harcesrtwo to mozliwe, ze zostaly rozwiniete w Tobie cechy, ktore umozliwily Ci rozwoj kariery zawodowej lub daly pasje na reszte zycia..mozliwe, ze takze drugi kierunek studiow lub dodatkowa prace.. Bezradny

..no chyba ze chodzi o lyzwy..bo tez mi to pasuje..aczkolwiek wtedy 2 mieczy byla by bardzije na miejscu..ale ta 2 monet..takie te slimaczki, piruety mi sie kojarza..ale pewno juz poplynelam .. Rotfl
Odpowiedz
#5

Dziekuje Poranna Ciszo slicznie za tak obszerny opis. Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Buźki
Odpowiedz
#6

9 buław,10 buław-nauka radzenia sobie z różnymi sytuacjami,coś podobnego jak przysposobienie obronne,ciekawe czy takie zajęcia dodatkowe są Uśmiech
co Ci to dało-
Sprawiedliwość-umiejętność podejmowania różnych decyzji,trzeźwy osąd,zachowanie spokoju
Odpowiedz
#7

Dziekuje ślicznie Aylo Kwiatek
Odpowiedz
#8

"1. Co to byly za zajecia, co robilam?" Diabeł + Cesarz Cóż za połączenie... Wychowanie do życia w rodzinie, edukacja seksualna; jakieś warsztaty z przedsiębiorczości, ekonomii; coś dotyczącego władzy, bo obie karty mówią o władzy i kontroli, może kurs samokontroli albo mający na celu podniesienie samooceny, zajęcia z psychologiem, psychoterapia; zajęcia z alkoholem hehe w liceum... może właśnie kurs o uzależnieniach, albo pomagałaś uzależnionym- ciekawe połączenie Diabeł to występek, a Cesarz to prawo i porządek, odwiedzałaś więzienie? Rotfl; na obu kartach widze też metalowe rzeczy - może jakieś zajęcia praktyczne - rzeźbiłas, tworzyłas coś z materiałów z gliny, metalu...; praca zarobkowa - w zasadzie obie karty by to potwierdzały.

"2. Co z nich wyniklo?" as monet Myślę, że przez zajęcia odkrylaś swoje powołanie, co chcesz robić zawodowo. Może wybrałaś kierunek studiów związany z tymi zajęciami. Albo po prostu poszłaś do pracy. Niewykluczone, że nie kontynuowalas tego w żaden sposób, ale zajęcia pozalekcyjne były płatne tzn zarabialaś i dzięki tym pieniądzom bylaś w stanie coś sobie kupić, opłacić studia, wynająć mieszkanie. Dociągnąłem Sprawidliwość. dużo tu AW. Czyżbyś została prawnikiem albo policjantką xD


Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziekuje Luks, kazdemu cos innego wychodzi Oczko

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#10

Zajęcia Lady.. to Kochankowie- wrazliwośc artystyczna, może nauka tańca
co wynikło? cesarzowa- odkryłaś swoją zmyslowość,poczułaś ze to Twoja pasja Muza

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#11

Dziękuję Jantarku Kwiatek
Odpowiedz
#12

...zajęcia-Rydwan -robiłaś kurs prawa jazdy,przemieszczałaś sie moze wycieczki turystyczno krajoznawcze... harcerstwo?
co z tego wynikało...Król Buław-byłaś autorytetem dla młodszych.. moze by łaś druhną,opiekunką....na obozach...

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#13

Dziękuje Izydo Kwiatek
Odpowiedz
#14

1. 10 kielichów -uczęszczałaś na zajęcia kółka teatralnego, recytatorskiego
2. 7 kielichów - spełniły się twoje marzenia, pokonałaś nieśmiałość
Uśmiech
Odpowiedz
#15

Dziękuje Ewka Kwiatek
Odpowiedz
#16

10 mieczy, król pentakli

1.Myślę że to zajęcia z aktywnością fizyczną, coś związane ze sportem. Karate, jazda konna, biegi itp.
2. Cieszyłaś się że chodzisz na dodatkowe zajęcia Uśmiech, myślałaś wtedy że będzie ci to potrzebne w życiu
Odpowiedz
#17

Dziekuje Nemezis +

Wieczorem rozwiazanie, wiec zachęcam. To juz ostatnie chwile na karty.
Odpowiedz
#18

Rozwiazanie podam okolo godz . 20.
Odpowiedz
#19

Kochani niestety nikt z Was nie zgadl o co chodzilo. Bedac w liceum chodzilam na chor. Moj chor byl chorem zenskim i przyniosl mi w Ogolnopolskim Konkursie 4 Miejsce Chorow Szkol Średnich..

Troje z Was napisala ze mialo to zwiazek z dzialalnoscia artystyczna ; Ewka, Jantar i Agra . Jednak tylko Jantar wskazala , ze moglo to miec zwiazek z muzyka. Co prawda nie tanczylam ale.... muzyka tu byla kluczem.

Niniejszym oglaszam, ze Jantar wygrala warsztaty!

Wszystkim uczestnikom brawa i gratulacje za udzial i celne strzaly!
Odpowiedz
#20

Hura Miło mi niezmiernie...gratuluję dziewczynom i oczywiście Tobie Kwiatek

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#21

Jantar brawo !! Oklaski Oklaski Oklaski dziekuje LAdy za fajny warsztat Buziak
Odpowiedz
#22

To ja Wam dziekuje za udzial Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości