Warsztat 60 - Co to za rzecz
#1

Witajcie Kochani!

Gorąco zapraszam na kolejny warsztat. Tym razem proste pytanie: W moim pokoju jest pewna dosyć stara rzecz (różną żywotność ma to coś) bliska mojemu sercu. Ostatnimi czasy ma się trochę gorzej. Co to jest?

Życzę samych udanych wróżb! Powodzenia!  Ok

PS. Aby dać chociaż 4 dni do namysłu, rozwiązanie podam w poniedziałek wieczorem.
Odpowiedz
#2

No to próbuję....Cesarz- siedzi sobie wygodnie na pięknym stylowym fotelu , więc może i Ty masz taki...a pierwsza myśl jaką miałam po przeczytaniu Twojego pytania to wiszący zegar ścienny...tylko karta chyba nie ta

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#3

Dziękuję Jantar za odpowiedź Kwiatek

Zapraszam pozostałych forumowiczów do ćwiczeń Uśmiech
Odpowiedz
#4

8 mieczy - coś ograniczającego, krępującego . Może to zegar, kajdanki? Uśmiech
Odpowiedz
#5

królowa mieczy-też obstawiałabym na fotel,ale tą odpowiedź podała już Jantar Uśmiech
może jakiś ciepły koc albo kryształ?
Odpowiedz
#6

ewka, ayla dziękuję za odpowiedzi Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby.

Swoją drogą chyba trochę wywołałem jakąś energię, bo moja mama o mało dziś nie uszkodziła tego czegoś xD
Odpowiedz
#7

Paź Monet(-) Rycerz Buław Księzyc

Jest to cos co wydaje z siebie dzwieki...to moze byc pianino lub inny instrument muzyczny lub stary gramofon, telewizor, radio..
Odpowiedz
#8

Dziękuję Lady za odpowiedź Kwiatek
Odpowiedz
#9

Księżyc - nie wiem za bardzo z jakim sprzętem tą kartę skojarzyć. Nasunęła mi się myśl, że może to być stara klepsydra - dawny wyznacznik czasu. Oczko
Odpowiedz
#10

Zapraszam kolejnych zainteresowanych. Mała podpowiedź dla wszystkich - to o co pytam, nie jest to bardzo stara rzecz np. 50-letnia, natomiast jest względnie wiekowa. Uśmiech
Odpowiedz
#11

barbarus53 napisał(a):Księżyc - nie wiem za bardzo z jakim sprzętem tą kartę skojarzyć. Nasunęła mi się myśl, że może to być stara klepsydra - dawny wyznacznik czasu. Oczko

barbarus, dziękuję za odpowiedź Kwiatek
Nie musi to być sprzęt (ale może) - to o co pytam to rzecz, "coś" - generalnie pod tym pojęciem kryje się wiele możliwości Uśmiech
Odpowiedz
#12

....4 MIECZY-moze jakis stolik,nakastlik,regał z ksiązkami.....a moze łóżko,tapczan,wersalka....hm...

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#13

Izydo dziękuję za odpowiedź Kwiatek
Odpowiedz
#14

to ja spróbuję też. karta : Gwiazda - mnie sie skojarzyło z drzewkiem Bonasai
Odpowiedz
#15

Dziękuję soniu za odpowiedź Kwiatek
Odpowiedz
#16

Cały czas zapraszam do udziału w warsztacie kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#17

Przypominam, ze warsztat jest ważny do jutra wieczorem. Jest jeszcze czas Uśmiech
Wynik ok godz 20/23, w zależności od liczby zainteresowanych
Odpowiedz
#18

Dobrze, skoro już nikt nie chce poćwiczyć, ogłaszam wynik:

Pytałem o względnie wiekowe "coś", które jest w moim pokoju. Chodziło o ~15-letniego kaktusa (dodam, że kolumnowego), który ostatnio nieco choruje. Z roślinami różnie bywa, chociaż te obecnie produkowane chyba są "zaprojektowane" tak by zdechnąć po pół roku. Zdecydowanie jest to najstarsza roślina w naszym domu Uśmiech

Żadna z osób biorących udział w warsztacie nie podała w pełni prawidłowej odpowiedzi. Najbliżej była sonia, która wpadła na drzewko bonsai, które jest rośliną - a więc była bardzo blisko. W związku z tym niniejszym ogłaszam, że warsztat wygrała sonia1!

Dziękuję wszystkim za udział Uśmiech
Odpowiedz
#19

Rotfl To ja tego kaktusa w Cesarzu nie zobaczyłam...Gratuluję Soni Oklaski i dzięki Luks za zaskakujacy warsztat Luzik

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#20

dziękiUśmiech mój pierwszy raz Uśmiech
Odpowiedz
#21

Soniu , moje gratulacje!

Dzieki za super warsztat!
Odpowiedz
#22

jantar napisał(a):Rotfl To ja tego kaktusa w Cesarzu nie zobaczyłam...Gratuluję Soni Oklaski i dzięki Luks za zaskakujacy warsztat Luzik
No ja bym nie wpadł na kaktusa patrząc na kartę Cesarza Uśmiech
Stary fotel też mam, ale nie jest on bliski mojemu sercu xD
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości