nastia-11 - Piramida Życia
#1

Czy mógłby mi ktoś pomóc zinterpretować moją datę urodzenia? 05.09.1995

Moja droga życiowa: 2/11/20/38

Moja piramida:

----------- 6/15/33-------------
------- 7/16/25/34/43----------
--- 5/14------------- 2/11/29----
---- 9-------- 5------- 6/24--------
-------- 4------------- 1|19-10-----
-------------- 3|15-6----------------
-------------- 3|15-6----------------

Będę wdzięczna Uśmiech
Odpowiedz
#2

Popatrz na inne podobne watki w tym dziale i rozpisuj dalej i czytaj co oznaczają , opisuj...naprawdę dużo jest tam informacji na ten temat...
nie czekaj tylko na gotowiec...wszak sama piszesz, ze się tym interesujesz...więc warto poćwiczyć...
I wtedy dopiero możesz pytać, jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz...zachęcam..

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Gdyby mi się to udawało, to bym nie pisała i nie zajmowała nikomu czasu. też nie mam pewności, czy dobrze rozumiem te liczby... nigdzie nie napisałam, że nie próbowałam lub nie rozpisywalam
Odpowiedz
#4

Wiec przedstaw te rozpiski tutaj na forum...
Wróżki zerkną i napiszą gdzie robisz błąd, a może jest dobrze i pomogą w interpretacji...
Chcesz coś, wiec wykaz się też dobra wolą..
Zanieść całe wyliczenie...tak będzie najlepiej...a potem będziesz pytała oszczególy

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Potrafię zinterpretować swoje cykle, punkty zwrotne i wyzwania. nie wiem, co mam zrobić z liczbami poza głownymi. np 7/16/25/34/43. czy powinnam je brać pod uwagę? jak wyczytać konkretne zdarzenia z przeszłości z piramidy? I czy mogę jednocześnie posiadać negatywne i pozytywne lekcje cyklu lub punktu zwrotnego? może źle sformulowałam prośbę. nie chodziło mi o całkowitą interpretacje
i jeszcze mam problem, ponieważ do ok. 28 r. ż prawdopodobne problemy uczuciowe, rozczarowania są możliwe. Skoro przeszłam je w życiu rodzinnym i miłosnym, to czy one będą trwały do końca cyklu? Posiadam dług karmiczny wolności, czy jeżeli partner posiada ten sam dług to mozliwy jest związek?
Odpowiedz
#6

Dobrze, w takim razie to moja piramida:
--------------6------------
-------------7-----------
-----5-----------2--------
-9--------5--------6---
--4-----------1---------
-----------3----------

I cykl -9 Prawdą jest, że jestem bardzo wrażliwa, często się wzruszam lub płaczę bez powodu, dużo nerwów w moim życiu,. Często się czuje, że nie znalazłam jeszcze swojego miejsca na ziemi i nie pasuję do rodziny. dużo podróży, kilka przeprowadzek, następne w planach, marzę wyjechać na dłuższy czas za granicę, wyobraźnia, może ucieczka nie jest adekwatna, ale coś w jej rodzaju chodzi mi czasem po głowie. dąże do ideału, wszystko musi być perfekcyjne, talent artystyczny- dobrze rysuję, potrafię pisać wiersze i dobre prace. uwielbiam sie uczyć i zdobywać nową wiedzę. rozczarowania uczuciowe ( dom, miłość). często brak zrozumienia ze strony rodziców, więc w osobach mnie otaczajacych szukam cierpliwości, szacunku i spokoju. bardzo dużo doswiadczeń negatywnych i pozytywnych.

I punkt zwrotny - 5 przez wiekszość czasu odnoszę sie do swojej wolności i prywatności, bardzo ją cenię i czasem próbuje wytworzyc dystans między sobą a ludźmi, którzy probują je naruszyć. co pewien czas zaczynam rozumieć swoją wolność oraz pracować nad jej granicami, niedawno polepszylam swoje podejscie w tej kwestii. wiedza ezoteryczna od najmłodszych lat mnie interesuje, na poczatku oczywiście to było zainteresowanie typu duchy, dziwne zjawiska, ponieważ jako dziecko nie rozumiałam znaczenia tarota, magii itd. z czasem zaczęlam swoją wiedzę pogłebiać. próbuję negatywne doświadczenia odbierać racjonalnie, onieważ nerwowość wczesniej pogarszala je.. wszystko lubie robić sama, dążę do ciągłej poprawy swoich działań i osobowości. trudne decyzje odkladam na ostatnią chwile, gdyż takie najczęściej są trafne z mojej strony, często probuje postawić na swoim, ale nie lubie narzucac swoego zdania innym. lubię podejmować ryzyko, przez co mam kłopoty czasem. ponownie rozbicie uczuciowe, nie potrafię go naprawić. długo szukam swojego środowiska, często zmieniam znajomych, lub ograniczam kontakty na pewien czas. mam bardzo duzo zainteresowań, jednak jestem stała w uczuciach. mam problem z okazywaniem ich.

I wyzwanie - 4. problemy z trawieniem, zmiana z bałaganiarza w osobę zorganizowaną w ostatnich latach.
Wyzwanie główne- 3. problemy z tarczycą, na która się leczę. nie lubię plotkarstwa. swoją osobą rozweselam innych, uwielbiam śmiech, jednak będąc sama lub w miejscu, które źle na mnie działa czuję się rozbita, humory depresyjne
Odpowiedz
#7

To jest ogólna wiedza, interesują mnie bardziej konkretne sytuacje i zdarzenia. czy wiele problemów i złych doświadczeń jest spowodowane przeze mnie, czy jednak nie zawsze wina jest po mojej stronie. W moim życiu pojawia się wiele zmian, czasem nad nimi nie nadążam, wokół mnie jest wiele fałszywych osób, czy to tez można zinterpretować lub dowiedzieć się które to osoby>
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości