Obce Dziecko
#1

Proszę o pomoc w rozwikłaniu jak dla mnie koszmaru. Śniło mi się że ktoś podał moje dane w szpitalu i policjant przyjechał z noworodkiem do mnie do domu. Cały czas się z nim kłóciłam, że to nie moje dziecko. Ale opiekowałam się nim i czekałam na rozprawę w Sądzie, potem przebłysk z tą rozprawą i tam wyszło że to nie moje dziecko ale mam je mieć w domu do czasu zgłoszenia się przez biologiczną matkę, potem znowu szybki przebłysk i przyszła ta kobieta do mnie do drzwi mówiąc, że musiała tak zrobić. Obudziłam się cała mokra i w stresie. Co ten sen mógł oznaczać? Proszę o pomoc. Beczy

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same...
Odpowiedz
#2

ten sen może wskazywać, że chciałabyś zacząć wszystko od nowa, skierować swoje życie na nowy szlak. Jesteś jednak zablokowana, zbyt niepewna siebie, niedojrzała emocjonalnie, by uporać się z przeszłością, z własnymi fobiami.
powiedziałabym również, że w twoim otoczeniu jest ktoś kto Ci zazdrości, obgaduje, chce Ci zrobić na złość...
Odpowiedz
#3

Dziękuje za pomoc ale nie uważam, że boje się zmian czy jestem zablokowana wręcz przeciwnie. Nie mam problemów z przeszłością. To był tylko sen ale bardzo mnie przeraził. A co do ludzi, którzy mi czegoś zazdroszczą? To chyba każdy takich ma. Pozdrawiam

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same...
Odpowiedz
#4

Jak sama stwierdziłaś był to koszmar. Być może ktoś będzie chciał cię w coś wciągnąć lub obarczyć odpowiedzialnością za coś. Ale wszystko skończyło się ok tylko może obecnie przechodzisz coś trudnego i czasem wyśnią się dziwne rzeczy wynikające z obaw..
Pociesza
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości