Warsztat 61 - Wiadomość
#1

Serdecznie zapraszam na kolejny warsztat: pytanie -W sobotę zadzwonił do mnie brat z wiadomością - Co się wydarzyło u niego ważnego w ten dzień?. Warsztat ważny do soboty 14 lutego godz.19.00.
powodzenia dla wszytkich Uśmiech
Odpowiedz
#2

8 denarów, 3 denary, 5 kielichów odwrócone
może dostał nową pracę lub awans, o który bardzo się starał, zrealizował jakiś projekt? albo zdał egzaminy na studiach?
jeżeli z tą pracą to on robił coś sam, to była żmudna praca, która przyniosła efekty właśnie jako to zatrudnienie albo dostrzeżenie tej jego pracy- jakieś wynagrodzenie. może też wrócił do miejsca pracy, w którym ma już znajomych lub tez jest jakaś hierarchia ułożona, której on się podporządkowuje.
uczę się dopiero więc mam nadzieję, że cokolwiek tu wyszło sensownego Rotfl
Odpowiedz
#3

dziękuję Intuicja. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Oj coś nosi forumowicze ostatnio nie dopisują Smutny

Co mi wyszło na Twoje pytanie: 9 buław i paź denarów
Myślę, że chodzi o jakieś osiągnięcie związane z pracą. Pomyślnie zakończył jakiś projekt, zmienił albo dostał pracę, dostał awans, objął stanowisko kierownicze; jeśli jest młody to może dowiedział się, że zdał egzamin, albo obronił inżyniera (uzyskał tytuł inż.) tamtego dnia. Może obronił jakąś osobę przed czymś/kimś. Z innej beczki - ponoć paź denarów czasem pokazuje ciążę, więc może dowiedział się, że jego żona/dziewczyna zaszła z nim w ciążę / urodziła tego dnia.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#5

Glupiec, Krolowa puch, XVI Wieza..
Cos faktycznie waznego sie wydarzylo, co zmienilo lub przekreslilo plany doychczasowe..mozliwe, ze chodzi o narodziny dziecka lub smierc kogos bliskiego..
Odpowiedz
#6

a umnie : 8monet, paz monet, pustelnik
Mysle, ze ma to zwiazek jesli nie z pracą - utrata i koniecznościa szukania to ze znlezieniem czegoś lub zgubieniem i koniecznoscia szukania. Buźki
Odpowiedz
#7

dziękuję bardzo Luks , poranna cisza i mufinka za udział w warsztacie
Odpowiedz
#8

Witam Uśmiech Na pytanie zadane przez Sonię 1 wyszły karty królowa denarów - 10 kiel.- Koło Fortuny też przypuszczam, że chodzi tu o ciążę - długo oczekiwaną, poród, względnie o znalezienie własnego lokum Oczko

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#9

dziękuję barbarus53 Uśmiech
Odpowiedz
#10

warsztat kończy się dziś o 16.00 moze ktoś jeszcze ma ochotę spróbować?
Odpowiedz
#11

5 buław + 7 mieczy + Kochankowie
Wydaje mi się, że brat zdeklasował konkurencję jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Być może dostał propozycję lepszego stanowiska i zastanawia się czy pozostać przy tym co ma czy wkroczyć na nową ścieżkę. W każdym razie podejmował jakieś wyzwanie czy to zawodowe, czy uczuciowe i sprytnie udało mu się osiągnąć cel.
Albo zdobył serce jakiejś kobiety. Być może zaręczył się. Uśmiech
Odpowiedz
#12

Paź kielichów, Królowa buław, 3 denarów.
Myślę, że to była dobra wiadomość Uśmiech Twój brat dostał nową pracę lub awans bądź podwyżkę/premię. Myślę, że może zaprosił Cię na jakieś spotkanie, które on organizuje... Może urodziny? Może być też tak, że zostanie tatusiem i to Ci oznajmił lub zaręczył się albo chciał pochwalić udaną randką. Możliwe jest też, że zdał jakiś egzamin - zaliczył sesję lub zdał prawko. Albo... wygrał coś większego - gotówkę lub wycieczkę albo jakąś wartościową rzecz (np. komputer, telewizor itp.).
Odpowiedz
#13

Kapłanka(-) Paź Pucharow

Dowiedzialas sie, ze jego kobieta zaszla w ciaze lub ze urodzilo sie dzieckoOczko
Odpowiedz
#14

wspaniale Wam poszło w większości..mojemu bratu urodziło sie w ten dzień dziecko Uśmiech:0...gratuluje
ponieważ kilka osób dało dobrą odpowiedź wybieram poranną cisze do utworzenia kolejnego warsztatu ....jeśli sie zgodzicie oczywiscie ..
Odpowiedz
#15

Soniu dziekuje za warsztat Uśmiech

Gratulacje Poranna Ciszo! Gratuluje wszystkim! Kwiatek
Odpowiedz
#16

Ojejciu! Dziekuje bardzo! i dziekuje za Warsztat Buźki
Nastepny Warsztat bedzie jutro wieczorem, zapraszam Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#17

Dziękuję Soniu za wspaniały warsztat.
Nie mamy się co zgadzać, to Twój warsztat, więc Ty wybierasz zwycięzcę Uśmiech Ale myślę, że to dobry pomysł Uśmiech
Gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla porannej Uśmiech
Odpowiedz
#18

Dziękuję Soniu za warsztat Kwiatek , a Tobie Poranna za wygranie Oklaski

Gratuluję Wam Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#19

Oczywiście, Gosia była pierwsza Uśmiech
Gratuluję kochana i dziękuję za warsztat Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości