Wampiryzm energetyczny
#23

Cytat:byla
Jestem osobnikiem płci męskiej. Wampirami są ludzie nie posiadający czakramu korony, drzewa bez korzeni, byt astralny wampira nie jest podczepiony do naszej aury, a jest w środku, zmieszany "z krwią". Ponad to wampir ma zablokowany czakram podstawy, to dlatego musi się żywić - energią ludzką, dlaczego nie kosmiczną? Bo kosmiczna jest zbyt czysta, on ją musi dostać w przerobionej postaci, są wampiry emocjonalne - z reguły cioty, które nie wiedzą o co chodzi, nie czują aury, energii, więc muszą wywoływać emocje - najwidoczniejsza część aury, wampiry krwi - kiedyś było ich wiele, ale czasy coraz niebezpieczniejsze, nie można już od tak wyjść i pożywić się krwią, w której występuje owa energia. Dzielą się jeszcze na obudzonych i nieobudzonych, ponad to ten podział, który przedstawiłem jest pokrótce i można go znaleźć na każdym blogu gotyckiej nastolatki, ale by o czymś dyskutować trzeba mieć chociaż podstawę, którą Wam przytoczyłem. Zapomniałem napisać o wampirach energetycznych - Ci wiedzą o co chodzi i wiedzą jak czerpać. Są przypadki ssania energii po chamsku, kiedy osoba wyssywana czuje zmęczenie, czasem wie o co chodzi, wie kto jej to robi, ale nie ma siły, wstać i wyjść - zerwać kontakt Uśmiech Do tego są zdolni wampiry energetyczne obudzone, świadome, czym są, póki same nie zerwą kontaktu, osoba wyssywana jest bez silna.

Cytat:To dlaczego tak mowisz jakbys nim byla ?

Sama sobie odpowiedz.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#24

problem w tym że każdy ma komplet czakr,tylko nie wszystkie są aktywne Język
Odpowiedz
#25

Nieposiadanie, nie aktywność - konsekwencje są te same.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#26

Ludzie ...!!! Ratujcie....!!!!.... :suicide: ....nie wierze,ze to czytam...i to na naszym forum.... Shock

PS. t.marsylski , to nie do ciebie. :jester:
Odpowiedz
#27

Cytat:i to na naszym forum
Czego się spodziewałaś na forum ezoterycznym?

"Propaguje inne postrzeganie rzeczywistości, bardziej otwarte, rozwój duchowy, porusza tematy duchowe lub odrzucane przez współczesną naukę. Jej treści są na ogół otoczone atmosferą tajemnicy, starożytnych przekazów, guru o nadnaturalnych mocach, itp., są odczuwalne w sposób pozazmysłowy."

Drogie Panie, pozwólcie, że wrócę do swoich zajęć, gdyż mam ich dzisiaj sporo. Chętnie będę się przyglądał rozwojowi tego tematu jeśli takowy będzie miał miejsce i jeśli kiedykolwiek odwiedzę jeszcze to forum.
Żegnam.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#28

possało i se poszło Lol
ruda,wiem że to nie do mnie,po prostu ktoś pomylił fora[to jest stricte tarotowe] Oczko
Odpowiedz
#29

Cala przyjemnosc po naszej stronie. To do poprzednika. :jester:
Odpowiedz
#30

wiem

Vembelore ssie Lol Lol Lol
Odpowiedz
#31

Oj... ja zaczęłam ten temat, więc może niech ktoś władny go skasuje czy coś, nie chcę wprowadzać zamieszania, znalazłam ciekawe treści i zamieściłam, a forum faktycznie jest głównie o tarocie i runach Smutny
Odpowiedz
#32

:kiss3: Witaj, Maire. To dobrze, ze poruszylas ten temat. Przeciez nic nie szkodzi wymienic sie spostrzezeniami.
Odpowiedz
#33

Maire napisał(a):Oj... ja zaczęłam ten temat, więc może niech ktoś władny go skasuje czy coś, nie chcę wprowadzać zamieszania, znalazłam ciekawe treści i zamieściłam, a forum faktycznie jest głównie o tarocie i runach Smutny
to było do tej przyssawki Oczko
Odpowiedz
#34

Lol Lol Lol ....ja wiedzialam ,ze to do ssawki bylo.
Odpowiedz
#35

Cóż skoro chcecie zamknąć temat - proszę Uśmiech Chyba nie czekacie na moje pozwolenie? A jednak czekacie.. Na co? Uśmiech

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#36

Nie, nie chcemy zamknac tematu...dlaczego...? czekamy na spostrzezenia innych osob .
Odpowiedz
#37

ssaku,nie czekamy na ciebie
Odpowiedz
#38

Yhm.. no cóż.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#39

t.marsylski...przestan rozrabiac....moze Vembelore jeszcze cos ciekawego powie...nie zapeszaj ludzi.
Odpowiedz
#40

Doprawdy ? Wątpię, raczej już nic ciekawego nie powiem Uśmiech co najwyżej pośmieję się z ciekawych rzeczy, np. tej:
Cytat:Tarcza przeciw wampirom
Aby obronić się przed wampirem energetycznym, przede wszystkim musisz pozbyć się lęków, gdyż tłumione są przepustką dla wampirów.
Oto kilka sposobów:
1. Napisz na kartce szczerze wszystkie swoje lęki.
2. Popatrz na nie i zapytaj samą siebie, dlaczego się tego boisz. Często przyczyną naszych lęków jest jakieś wydarzenie z dzieciństwa lub rodzice przekazujący nam swoje fobie.
3. Gdy już wiesz czego się boisz, a nie możesz sobie sama poradzić, to możesz pójść do psychoterapeuty. Taka kuracja może zakończyć psychiczne ataki.
4. Obiec fotel dookoła 5 razy, zrobić dziesięć przysiadów i każdego dnia jeść czosnek popijając przeterminowanym kefirem.. Zapach skutecznie by odstraszył zarówno z jednej strony, jak i z drugiej przewodu pokarmowego Uśmiech

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#41

Lol Lol Lol ...no wiesz....wiara czyni cuda... :jester:
Odpowiedz
#42

Wiara? Ciekawe Uśmiech Na pewno daje nadzieję, ale czym jest nadzieja w zetknięciu z rzeczywistością?

Sposoby, aby nie dać się wyssać... Jest ich dwa.

1. Siła woli, zrywać link, jest to dość ciężkie. W zetknięciu z doświadczonym, świadomym hmm "człowiekiem", wręcz nieosiągalne.
2. Miłość. Nigdy nie ssie się z kogoś kogo kochasz, albo jest Twoją rodziną, nawet nieświadomie.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#43

Zasiewa w nas zwątpienie... :o
Odpowiedz
#44

Zwątpienie? Proszę.. Uśmiech To tylko była wolna myśl.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości