Wampiryzm energetyczny
#45

Vembelore napisał(a):Wiara? Ciekawe Uśmiech Na pewno daje nadzieję, ale czym jest nadzieja w zetknięciu z rzeczywistością?
2. Miłość. Nigdy nie ssie się z kogoś kogo kochasz, albo jest Twoją rodziną, nawet nieświadomie.

i tu się mylisz Uśmiech najprędzej takie wampirki żywią się kimś z rodziny, bo tu trudno zerwać więzi.
Odpowiedz
#46

Tak? A to Ci dopiero...

To może wytłumacz dlaczego? O jakie więzi chodzi? O linki? Je się zakłada i zrywa kiedy się chce.., więc o jakie więzi chodzi?

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#47

Przykro mi, ale mnie nie possiesz Rotfl napisałam to co uważałam, więcej nie bedę Rotfl
Odpowiedz
#48

Język Przecież masz kamyk, Awenturyn.. Jakbym mógł? Rotfl

http://www.youtube.com/watch?v=fLsBJPlGIDU&ob=av2e - zaproponuję dla rozluźnienia atmosfery Język

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#49

Vembelore napisał(a):Doprawdy ? Wątpię, raczej już nic ciekawego nie powiem Uśmiech co najwyżej pośmieję się z ciekawych rzeczy, np. tej:

4. Obiec fotel dookoła 5 razy, zrobić dziesięć przysiadów i każdego dnia jeść czosnek popijając przeterminowanym kefirem.. Zapach skutecznie by odstraszył zarówno z jednej strony, jak i z drugiej przewodu pokarmowego Uśmiech

Znalazłam ciekawy dla mnie temat i postanowiłam się nim podzielić i zacząć dyskusję o tym, nie jest to moja "twórczość", a co do obiegania fotela, to każdy ma swoje sposoby, jak Tobie taki pasuje, to świetnie Oczko
Jeśli uważasz, że wiesz lepiej, więcej lub masz przeświadczenie o słuszności swoich poglądów w tym temacie, chętnie przeczytam Twoje wypowiedzi, bo jak do tej pory, to wpadłeś jak lekki wiaterek, narobiłeś szumu i czekasz na reakcje Uśmiech
Po to tworzy się tu tematy, by wymieniać się poglądami, więc zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
#50

rudalila napisał(a):Lol Lol Lol ...no wiesz....wiara czyni cuda... :jester:

Liluś :kiss3:
Widzę Cię, właśnie taką ciepłą osobę sobie wyobrażałam, super Uśmiech :fan:
Odpowiedz
#51

Wybacz - nie chciałem Cię obrazić moją wypowiedzią.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#52

Jak przeczytałam ten wątek w całości to nie wiem czy to w końcu na poważnie ta rozmowa czy nie Uśmiech Ale zaryzykuję Lol

Ktoś mi dzisiaj sprawdzał czakry, aurę i właśnie potencjał energetyczny. Czakry pominę, aurę też. Interesuje mnie potencjał energetyczny, bo jak to napisała ta osoba "choć duży to wydaje mi się, że już ktoś wysysa ci energię. By naprawić energetykę polecam noszenie przy sobie: Kryształu górskiego, karneolu (on zharmonizuje wszystkie czakry), Agat lub czerwony jaspis, Chalcedon. Zrób też oczyszczającą energetycznie kąpiel."

Zalecenia kamieni rozumiem, ale co to jest kąpiel oczyszczająca? Specjalne zioła, sól?

PS. Marsyl, nie pisz mi o swojej kąpieli oczyszczającej ze ścierką Lol
Odpowiedz
#53

Ważne jest określić, kto z Ciebie ssie, kamienie mogą pomóc po fakcie, ale nie zapobiegną atakowi. Zrób mu na złość, unikaj tą osobę, to strasznie wkurza, kiedy znajdziesz sobie dobrego dawcę, a on Cię unika Język Jak poczujesz się osłabiona/osłabiony i znajdujesz się w towarzystwie kilku osób, przyjrzyj się oczom, zobacz kogo oczy błyszczą bardziej niż innych, kto na Ciebie często patrzy, kogo barwa oczu jest jaskrawsza niż zwykle. Bardzo często "ludzie" o niebieskich oczach kiedy są głodni mają wyblakły niebieski - wręcz szary, zaś gdy się nasycą, mają jaskrawy niebieski - nie pomyśl, że będą mu się na niebiesko świeciły, nie, będą po prostu niebieski i szklane.

Cytat:Jak przeczytałam ten wątek w całości to nie wiem czy to w końcu na poważnie ta rozmowa czy nie Uśmiech Ale zaryzykuję Lol
Wierzysz w tarota, a co jeśli świat ma inne zagadki oprócz tarota?

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#54

Vembelore napisał(a):Wierzysz w tarota, a co jeśli świat ma inne zagadki oprócz tarota?

Gdybym w to nie wierzyła nie sprawdzałabym sobie czakr, aury i energetyki... Uśmiech
To zdanie dotyczyło mojego rozważania, czy ktoś potraktuje tu poważnie moje pytanie o kąpiel oczyszczającą, bo "wywnętrzniać" się dla zasady nie lubię...

Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Uśmiech A co z tą kąpielą? Mogę się jakoś z tego oczyścić???
Odpowiedz
#55

To forum chyba jest pełne dziwnych ludzi i nie ludzi, piszących tutaj dla rozrywki - jak ja, albo rozwiązujące swoje problemy jak Ty. Fakt faktem jest tu pełno dziwnych ludzi, tematyka forum taka.. Uśmiech A "wywnętrznianie" się na forum, tudzież mówienie prawdy jest bardzo miłe, bo nikt Cię nie zna, nikt Cię nie znajdzie, nikt nie wyda Twojej tajemnicy.. Kręcące trochę Rotfl

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#56

Vembelore napisał(a):To forum chyba jest pełne dziwnych ludzi i nie ludzi, piszących tutaj dla rozrywki - jak ja, albo rozwiązujące swoje problemy jak Ty. Fakt faktem jest tu pełno dziwnych ludzi, tematyka forum taka.. Uśmiech A "wywnętrznianie" się na forum, tudzież mówienie prawdy jest bardzo miłe, bo nikt Cię nie zna, nikt Cię nie znajdzie, nikt nie wyda Twojej tajemnicy.. Kręcące trochę Rotfl

Hahahahahhahahahha, no... kręcisz kręcisz a o kąpieli jak nie było tak nie ma Lol
Odpowiedz
#57

Nie wiem nic o "oczyszczającej kąpieli", pewnie jakaś bujda.. Zrób sobie normalną, zrelaksujesz się - to poprawia stan i jakość energii, będziesz smaczniejsza Rotfl

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#58

Vembelore napisał(a):Nie wiem nic o "oczyszczającej kąpieli", pewnie jakaś bujda.. Zrób sobie normalną, zrelaksujesz się - to poprawia stan i jakość energii, będziesz smaczniejsza Rotfl

Hahahahahha, to może dlatego polecają kąpiel w soli... wtedy człowiek jest słony i nikt go nie chce ssać Lol Lol Lol
Odpowiedz
#59

Vembelore napisał(a):Wybacz - nie chciałem Cię obrazić moją wypowiedzią.

Ależ mnie nie obraziłeś, bo to nie mój tekst, ja tylko jestem ciekawa i zaproponowałam Ci dyskusję jeśli masz wiadomości dotyczące tematu Oczko
Ja nie jestem taka obrażalska na zasadzie "bo tak" Rotfl
Odpowiedz
#60

Głupi bym był, gdybym się podzielił wartościowym info - odnośnie tarczy Język

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#61

Vembelore napisał(a):Głupi bym był, gdybym się podzielił wartościowym info - odnośnie tarczy Język

A więc jesteś wampirem :geek:
Odpowiedz
#62

O Admin się odezwał, miło poznać Uśmiech po co ta obraźliwa emotka ? Uśmiech

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#63

:thanks:
Odpowiedz
#64

werona napisał(a):co to jest kąpiel oczyszczająca? Specjalne zioła, sól
Weronko, taką kąpiel możesz sobie zrobić używając, np. "czarciego żebra" (ostrożeń warzywny). Można je kupić  na Allegro i w niektórych aptekach.

"W lecznictwie ludowym stosowany jako środek przeciwgośćcowy, moczopędny, przeciwzapalny, także do kąpieli i pielęgnacji przy wypadaniu włosów. Leczy zapalenie oczu, zatok bocznych nosa. Usuwa uroki rzucane przez złych ludzi. Kąpiel z wywaru działa orzeźwiająco, wyciąga chorobę z organizmu. Odwar czarciego żebra w trakcie obmywania, lub kąpieli chorego gęstnieje lub galaretowieje. Na powierzchni wody z wywarem czarciego żebra pojawiają się tak jakby tłuste plamy, płyn może gęstnieć, lub wyglądać jak galareta. Podczas gdy kąpie się, lub obmywa zdrowy człowiek, woda jest przejrzysta, nie zmienia swojego wyglądu.
(Moja przyjaciółka Krysia, rodem z ziemi lubuskiej opowiadała mi, że jeśli ktoś z Jej rodziny ma chore np. zatoki, gotuje czarcie żebro. Myje całą twarz, lub nawet głowę w wodzie z wywarem ostrożenia kilka razy dziennie. Obmywanie stosuje dotąd, aż znikną z powierzchni wody tzw. farfocle, zbite w kupki zioła. Jeśli woda jest już przejrzysta jak herbata, to znak, że nie ma już choroby. Mówiła także, że od dawna matki kąpały swoje dzieci, które płakały, były niespokojne i nie było wiadomo, dlaczego, w wywarze z czarciego żebra. Efekty uspokojenia dzieci, wyciszenia były widoczne już po pierwszej kąpieli)."

Cały artykuł jest tutaj: http://www.krystynanosal.pl/?art=2
Odpowiedz
#65

werona napisał(a):PS. Marsyl, nie pisz mi o swojej kąpieli oczyszczającej ze ścierką Lol
Lol Lol Lol Lol Lol Lol kąpiel ze szmatą daje najlepsze rezultaty,z podłogi jest najlepsza Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#66

Vembelore napisał(a):O Admin się odezwał, miło poznać Uśmiech po co ta obraźliwa emotka ? Uśmiech
A .. zapomniałem, że ona "świr" się nazywa Lol chodziło o pokazanie wampira, ale nie ma takiej, a tu jakby światłowstręt :ugeek:

Nie chodziło o świra, zresztą ta emotka (i podobna) nie jest negatywna, chodzi o kogoś ześwirowanego na jakimś punkcie, taki na maksa zakręcony w swoim hobby, że aż świr. Takie znaczenie ma ta emotka.
Pierwsze słyszę żeby była obraźliwa :roll:

Sorry :agree:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości