Wampiryzm energetyczny
#89

Vembelore napisał(a):Ma tak od urodzenia?

Jak pamiętam od mojego urodzenia, to zawsze była taka "przepraszam, że żyję" i ciągle niezadowolona, pokrzywdzona (znaczy takie zachowanie)
Odpowiedz
#90

Przytakuj jej, mniej energii stracisz, uśmiechaj się do niej, załóż tarczę lustrzaną i noś ją ciągle, ona nie da jej się karmić, albo energetyczny kokon, unikaj kontaktu wzrokowego, gdy z nią rozmawiasz patrz w stronę.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#91

Vembelore napisał(a):Możemy się pobawić w zgadywanie Oczko

zaproszenie do zabawy?
dans macabre :mrgreen:

odp.: 1, 2 i 4
Odpowiedz
#92

Rozumiem, czas się ogacić Oczko
Odpowiedz
#93

Prawie.

odp.: 1, 4, 5. 2 możliwe, że też, ale nie do końca.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#94

Vembelore napisał(a):Przytakuj jej, mniej energii stracisz, uśmiechaj się do niej, załóż tarczę lustrzaną i noś ją ciągle, ona nie da jej się karmić, albo energetyczny kokon, unikaj kontaktu wzrokowego, gdy z nią rozmawiasz patrz w stronę.

no i energetyczny kołek w czakre serca Oczko

lustro jest ok, dobry tez jest tzw. "czlowiek ze szkła"
i mocna, spojna aura
problem w tym, ze trzeba w to wierzyc i pracowac nad swoja energia
to jak z mudrami - bez ladunku energetycznego nie dziala
trzeba najpierw wlozyc wtyczke do kontaktu, zeby lampa zaswiecila
Odpowiedz
#95

Trzeba być obeznanym, doświadczonym, mieć wysoki poziom energii, pozyskiwać ją(to w moim przypadku) i kontrolować, musisz być jej Panią, ona ma słuchać Ciebie, a nie Ty jej, nie możesz jej pozwalać na samowolkę.

Nie zły utwór: http://www.youtube.com/watch?v=xqds0B_meys&ob=av3n

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz
#96

Czy wierzycie w zla energie wysylana przez przyjaciol lub osoby ktore w codziennym zyciu sa wam bliskie ktore poznaliscie kiedys i pozostajecie w kontakcie??czy taka zla energia moze szkodzic osobie o dobrej energii albo slabszej energii jesli mieszka sie z taka osoba?
Odpowiedz
#97

Jak przyjaciel może wysyłać "złą energię" :roll: Wtedy już nie jest przyjaciele, chyba że udaje.
Może chodzi ci o energetyczny wampirizm (wyciaganie energii), bo o takim wysyłaniu, to ja pierwsze słyszę. Świadome wysyłanie to owszem, nazywa się reiki.
wampiryzm energetyczny
Odpowiedz
#98

Ale reiki to raczej dobra energia, a nie zła Oczko
Co do "przyjaciół" się zgadzam - raczej bym ich tak nie nazwała.
Odpowiedz
#99

Tu pewnie chodzi o fałszywych "przyjaciół", takich ludzi, którzy starają się nam przypodobać, by zyskać nasze względy, a tak naprawdę robią to tylko dla siebie, dla swoich korzyści.
Odpowiedz

to znaczy chodzi o to ze mam bardzo dobra kolezanke ale zdarzylo mi sie pare razy pare dziwnych sytuacji a mianowicie:

pozyczylam jej szczotke z lusterkiem zeby sie uczesala i ona powiedziala o jaka super, dwa w jednym, uczesala sie oddala a za kilka dni pekla mi rozdzielajac sie na 2 osobne kawalki. Drugim razem mialam fajna bluzke ze swiecidelkami, przyszlam w niej do domu spotkalam sie z nia i widzialam ze ona tak na nia zerkala i zerkala podczas naszej rozmowy i nie minal tydzien a ubrudzilam lokiec w tuszu i bluska byla do wyrzucenia...jeszcze jedna rzecz sie wydarzyla ale juz dokladnie nie pamietam.

Znamy sie od 4 lat ale mieszkamy razem od 8 miesiecy. Podczas tego czasu ja mialam faceta ona miala bardzo skomplikowana sytuacje bo byla w zwiazku na odleglosc i nie bylo mozliwe zeby sie zobaczyli, ale za kazdym razem mowila mi ze tak mi zazdrosci ze ja sobie siedze z chlopakiem w pokoju a ona samotna i i nikogo nie ma... pozniej jej facet zerwal z nia i zauroczyla sie w innym i jak na zlosc w tym momencie mi sie zwiazek rozsypal w polowie sierpnia a jej sie zaczal nowy i teraz jest na odwrot...

bylam dzisiaj u mojej kolezanki ktora interesuje sie magia, rozklada karty tarota itp jak jej wspomnialam o moje kolezance to ona powiedziala ze ta dziewczyna ma zla energie bo nawet ogien w swieczce zaczal sie jakos tak niespokojnie palic...
powiedziala mi zebym wyrzucila te zepsute rzeczy (bo jeszcze tego nie zrobilam) i zebym nic od niej nie przyjmowala zadnych prezentow a musze poweidziec ze jakis czas temu doslalam od niej taka mala maskotke do kluczy, moja znajoma kazala mi ja tez wyrzucic i powiedziec ''idz z bogiem'' tak tez zrobilam...
ehhh nie wiem co mam sobie o tym myslec ale ona powiedziala zebym sie wyprowadzila tzn wymyslila jakas wymowke np ze wszystko tutaj mi przypomina mojego bylego i musze sie wyprowadzic.

Musze tez poweidziec ze ta moja przyjaciolka nigdy nie chce slyszec o czyims szczesciu gdy ona jest nieszczesliwa, a naweet jak jest szczesliwa to tez nie chce za bardzo slyszec jak u kogos innego jest lepiej , przynajmniej takiem mam wrazenie... sama mowi o sobie ze jest osoba b.zazdrosna i lubi jak ja wszyscy chwala ze jest najpiekniejsza najmadrzejsza itd...

Nie zrozumcie mnei zle bo w sumie napisalam tu same negatywy ale ona jest b.kochana otwarta osoba no ale zawsze rozmawia o sobie hmmmm ciekawe... co o tym sadzicie?
Odpowiedz

boo, używaj klawisza Enter co kilka linijek, bo takich tekstów nie daje się czytać (oczopląs) :roll:

A przyjaciółką to ja bym jej nie nazwał, bo jednak ma "złe oko" i ta zazdrość właśnie, to ta zła energia.
Odpowiedz

przepraszam za ten styl pisania Uśmiech

czy konieczna jest przeprowadzka? czy jest jakis sposob na obrone przed ta zazdroscia-zla energia?
Odpowiedz

Przeprowadzka nie jest konieczna, ale chyba najlepsza.
Jak przestaniesz sie przyjaźnić z ta osobą, to wywzoli jeszcze więcej negatywnej energii. A możesz też stosować rózne techniki ochronne, ale to "kosztuje" trzeb włozyć w to swoją energie. Taka ciagła ochrona będzie cie wyczerpywać.
Jeżeli jest tak jak piszesz, że ona ci czegoś zazdrości i ty to tracisz, to najlepiej pozbyć się jej, albo samemu się usunąć.
Nawet jak ta osoba robi to nieświadomie, to mozna by (nie wiem) porozmawiać, wyjasnić jej, ale sądzę, że to krótkotrwały efekt będzie. Ona musiałaby się zmienić, a to raczej mało prawdopodobne i trzeba czasu.
Odpowiedz

Podobnie poradzila mi moja znajoma, powiedziala zeby wymyslic jakis dobry powod na wyprowadzke np ze to miejsce gdzie mieszkamy przypomina mi bylego i zle sie tutaj czuje bo wracaja wspomnienia. Powiedziala zebym tak to zrobila zeby ona nic nie podejrzewala ze to przez nia, albo ze chce zerwac przyjazn itp bo wtedy to jeszcze bardziej mi zaszkodzi.

Ona robi to nieswiadomie, bo tak jak pisalam jest kochana osoba i bardzo towarzyska, ale nie cieszy sie szczesciem innych i jest zazdrosna. Niestety.
Odpowiedz

aha i jeszcze doradzila kupic sobie jakis ladny kamyk, trzymac w pokoju i czasami brac do reki i pocierac. Rowniez kupic sobie jakis krysztalek i nosic zawsze na szyi. Aha i jeszce musze kupic jakis krzyzyk do mojego pokoju albo biblie, no niestety az trudno uwierzyc ze nigdy nie mialam biblii czy krzyzyka na scianie Smutny
Odpowiedz

Poszukam ci talizman do wykonania.
Odpowiedz

Eremit napisał(a):A przyjaciółką to ja bym jej nie nazwał, bo jednak ma "złe oko" i ta zazdrość właśnie, to ta zła energia.

Zgadzam się, co więcej ona nawet może nie wie, że tak to działa w Twoją stronę.
Ja znam przypadek, z własnego doświadczenia, we wsi gdzie mieliśmy działkę, mieszkała kobieta starsza, wszyscy jej unikali, jak wchodziła do zagrody chowali krowy, bo przestawały dawać mleko jeśli tylko ta kobieta się zadziwiła i powiedziała "Jaka pękna krowa" albo "Jaka mleczna", mój ś.p. Tata jak przychodziła uciekał na piętro by tylko się z nią nie spotkać, bo miał kilka przypadków, że jak powiedziała "Józek jak dobrze dziś wyglądasz" za chwilę był chory.
Tak więc to jest jak pisze Eremit "złe oko" i tylko jeśli robi to świadomie, to bunt z Twojej strony wywoła jej reakcję, jeśli nieświadomie to być może ochrona pomoże.
Odpowiedz

Dla ścisłości, reiki nie ma nic wspólnego z wampiryzmem energetycznym. Nawet jeśli ktoś chciałby wysłać reiki ze złą intencją to wraca ze zdwojoną siłą do wysyłającego. Nie znam reikowca, który w taki sposób wykorzystywałby tą energię.
Pozdrawiam i miłego dzionka
Odpowiedz

Dzisiaj rozgladalam sie po pokoju i okazalo sie ze dostalam jeszcze od niej 4 poduszki Smutny jutro ide kupic jakies nowe a te wyrzuce.

Tak sobie pomyslalam ze moze to wplywalo na to ze moj byly nie chcial u mnie nocowac odkad sie przeprowadzilam w to miejsce ...

Eremit dziekuje ze poszukasz dla mnie talizmanu Uśmiech
Odpowiedz

natka napisał(a):Tu pewnie chodzi o fałszywych "przyjaciół", takich ludzi, którzy starają się nam przypodobać, by zyskać nasze względy, a tak naprawdę robią to tylko dla siebie, dla swoich korzyści.

Tak Natka to jest oczywista oczywistość Lol Lol Lol Lol Rotfl :? :clap:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości