Wampiryzm energetyczny

Goraca polecam Ci jedna z moich ulubionych ksiazek - ''Koniec wspoluzaleznienia'' Beatie Melody
Książka ta traktuje o twoim najważniejszym i prawdopodobnie najbardziej przez ciebie lekceważonym obowiązku, a mianowicie o zajęciu się własną osobą. Jest to książka o tym, co masz robić, aby zacząć czuć się lepiej, o tym jak uniknąć bólu i uzyskać kontrolę nad swoim życiem.
http://www.podreczniki.home.pl/index.php...aleznienia
Odpowiedz

dziękuję Rani, pdf jest na szczęście na chomikach Uśmiech
Odpowiedz

cala ksiazka czy fragmenty?
Odpowiedz

Rani
edit: zamotałam się, skasowałam posta bo nieistotny już, a książkę mam całą Rotfl
Odpowiedz

boo222 napisał(a):Ona robi to nieswiadomie, bo tak jak pisalam jest kochana osoba i bardzo towarzyska, ale nie cieszy sie szczesciem innych i jest zazdrosna. Niestety.

Boo222 ja myślę, że masz rację, że przyczyną tych zdarzeń jest zazdrość tej osoby.
Miałam kiedyś przed laty do czynienia z taką panią, która "urzekała" mnie zawsze bez wyjątku, gdy mnie widziała, bo - jak się potem dowiedziałam - podobałam się jej mężowi i on tego nawet przed swoją żoną nie ukrywał. Robiło mi się słabo natychmiast, gdy przechodziła obok, a także wtedy, gdy ja jej nawet nie widziałam, ale ona mnie widziała (np. widziała mnie z tyłu, a ja jej wcale nie widziałam, więc nie ma mowy o sugestii). Raz było tak, że uprzedziłam moja koleżankę, że gdybym się nagle przestała odzywać, to będzie znaczyć, że jej nie słyszę, bo ta osoba znowu swoim złym okiem mnie potraktowała. Wtedy pamiętam, że początkowo jednak nic się nie stało, śmiałyśmy się z koleżanką z czegoś, a nagle już niczego nie słyszę (wyłącznie odgłosy jakby z echem słyszane) i mgła przed oczami. Koleżanka zaprowadziła mnie z trudem na drugie piętro do mojego mieszkania, musiałam się położyć, a moja ś.p. Babcia zastosowała swoje doskonałe zabiegi związane z urokiem. ZAWSZE bez wyjątku pomagały.

Oto te dwie metody:

1. Należy potrzeć czoło ubraniem znajdującym się przy samej skórze (np. halka, spodnia warstwa bluzki czy nawet skarpetki), a ścierając jakby ten urok z czoła należy też kilka razy splunąć mówiąc: Całuj mnie/ją/jego (czyli tę osobę urzeczoną) w du...... 17 razy. Może to dziwnie brzmi, ale działa ponad wszelką wątpliwość i gwarantuję, że pomoże Wam, jeśli będziecie kiedyś w podobnej sytuacji, jak złe oko.

2. Tę metodę poznałam wiele lat temu z jednego z czasopism ezoterycznych. Też jest doskonała na te sprawy. Metoda wypróbowana wiele razy przeze mnie. Wlewasz do szklanki wodę (najlepiej by robiła to inna osoba, pragnąca pomóc urzeczonemu, gdyż samemu w takiej sytuacji trudno jest ten zabieg wykonać) i trzymając tę szklankę z wodą nad głową osoby urzeczonej wrzucasz (wcześniej przygotowane) 3 kawałki chleba (okruchy), 3 spalone węgielki oraz 3 kawałki z miotły -takiej którą dawniej zamiatano podłogę na wsiach (ja tych kawałków miotły nigdy nie miałam, więc stosowałam same okruchy chleba i węgielki i też super pomagało). Więc gdy nad głową osoby urzeczonej wrzucisz te rzeczy do szklanki, musisz przejść po pokoju biorąc w 3 rogach pokoju z tej szklanki po parę kropli i w każdym rogu pokoju również trzy razy spluwając. Patrzysz potem czy coś spadło na dno: Jeśli okruszyna, to urzekła Cię kobieta, a jeśli węgielek - to mężczyzna. Wylewasz wodę np. za okno czy za drzwi mieszkania.

Po obu tych metodach po kilku minutach powinno nastąpić tzw. "otrzepanie" osoby urzeczonej, czyli przejdą po tej osobie bardzo silne "ciary", jakby wszystko co złe z niej zeszło.
Te dwie metody są niezawodne.
Odpowiedz

nagarku to ciekawe
sprawdzę to, jeśli nadarzy się okazja

kurcze masz podobnie, też odbierasz złe fluidy, ale to trudne Smutny
Odpowiedz

mumi napisał(a):[b]
kurcze masz podobnie, też odbierasz złe fluidy, ale to trudne Smutny

Masz rację.... to jest bardzo ciężka sprawa.
Zastanawiam się jednak czy każdy by się przy takiej osobie mającej "złe oko" źle poczuł, czy tylko my - osoby wrażliwe, odbierające takie energie?
Odpowiedz

myślę, że ten "każdy"jest wyizolowany,hmm, bardziej skupiony na sobie niż na odczuwaniu czyichś emocji

edit: z jednej strony to dobrze bo nie zazna "złego", z drugiej..niezbyt bo nie potrafi się wczuwać, co czasem (!) bywa pomocne w relacjach międzyludzkich
Odpowiedz

Wrzucam tu link ktory na pewno Was zainteresuje. Znalazlam ten rozklad na forum "Tarocisty". Zerknijcie
<!-- m --><a class="postlink" href="http://tarocista.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=24">http://tarocista.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=24</a><!-- m -->
Odpowiedz

Dziekuje wam wszystkim bardzo za pomoc Uśmiech Wlasnie dowiedzialam sie ze chlopak ja rzucil pare dni temu wiec boje sie ze znowu bedzie wysylala ta zla energie/bedzie zazdrosna wlasnie jak mi zaczelo sie ukladac z facetam i wogole jestem jakos bardziej szczesliwsza Smutny
Odpowiedz

Mam wrazenie, ze wy obie jestescie zazdrosne o siebie.
Odpowiedz

boo

a umiesz "nie zwierzać się"? aspekty Twojego związku pomijaj milczeniem
jak ja się nie zwierzam to jest między mną a TŻ-tem Ok, ale jak zacznę, nie daj Bóg chwalić się, albo po prostu patrząc na moją uchachaną gębę widać, że szczęście ze mnie wyłazi to już czuję tę "zazdrość"
no niestety, ta "moja" znajoma jak i "Twoja" nie ma "różowo" w związku
więc ratuj siebie i resztki Twojego dobrego samopoczucia - chroń związek przed wścibskimi ludźmi, chroń jak największy skarb Dance
Odpowiedz

Oj Mumi masz calkowita racje. Wlasnie to samo odczywam i to samo powiedziala mi moja znajoma, zeby nie mowic swoim szczesciu bo wtedy zazdrosc moze wszystko zniszczyc. Rudalila dziekuje za przywrocenie mnie na ziemie Uśmiech zlo powinno sie zwalczac miloscia Rotfl
Odpowiedz

hmmm zastanawia mnie ten temat.. nigdy jeszcze (chyba) nie miałam do czynienia z wampirami energetycznymi. Zawsze tez myślałam,że to zjawisko jest powodowane przez osoby świadomie, które chcą nam popsuć humor, dzień. Bardzo mnie to zaciekawiło. A czy wam zdarzyło się byę takim "nieświadomym" wampirem energetycznym? Bezradny
Odpowiedz

Iwona napisał(a):Ja pracuję z wampirkiem i od czasu kiedy to sobie uświadomiłam zabezpieczam się , i jest poprawa Uśmiech nie jestem pozbawiona energii,lepiej się czuję Uśmiech noszę broszkę z tym kamieniem i naszyjnik bo kamień powinien być blisko serca przyłożony.


oj ja z taka osoba mieszkam pod jednym dachem Smutny
Odpowiedz

bardzo współczuję Buziak postaraj się zabezpieczać , chronić przed tą osobą chociaż wiem że to jest prawie niemożliwe w codziennym kontakcie
Odpowiedz

- Czy wampirem energetycznym człowiek się staje czy takim się rodzi?

- Czy zwierzęta mogą jakoś uzmysłowić że takim osobnikiem dana osoba jest? (np. unikają danego człowieka itp.) zwłaszcza te domowe?
Odpowiedz

Podobno koty takie osoby uwielbiają, i lubią też spać na ciekach wodnych...
Odpowiedz

wampiryzm energetyczny http://allachrzanowska.blogspot.com/2011...yczny.html
Odpowiedz

Doria napisał(a):Podobno koty takie osoby uwielbiają, i lubią też spać na ciekach wodnych...

Do mnie wszystkie koty lgną.. Myśli

Czy można siebie jakoś odciąć od takiej energii? Nie mówię że jestem kimś takim ale zastanawiam się czy jest jakiś sposób na to żeby nie działać tak destrukcyjnie na energie innych osób?
Odpowiedz

Maire napisał(a):
Vembelore napisał(a):Ma tak od urodzenia?

Jak pamiętam od mojego urodzenia, to zawsze była taka "przepraszam, że żyję" i ciągle niezadowolona, pokrzywdzona (znaczy takie zachowanie)[/quot

Jesli rozmawiasz z nia to nigdy nie mow jej o swoim szczesciu, jak ci sie pyta co tam u ciebie nawet jesli wygralas ''milion w totka'' masz jej mowic ze po staremu, zle, nudno, chorubsko bierze itd. Jak widzi/mysli ze kupilas sobie nowa kurtke mow ze stara i ze ci sie nie podoba ale nie masz kasy na nowa..itd
Inaczej wszystko co dobre obruci sie w zle i nic ci nie bedzie wychodzilo.
Odpowiedz

Dzięki, będę pamiętać, jak nie ma jej w domu, to nawet mój mąż jest zadowolony bo widzi, że jestem spokojniejsza.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości