Warsztat 63 - Określanie czasu i zdarzenia
#23

Oklaski Gratulacje dla pana Luks, Ok Dla mnie to i tak było nie małym wyzwaniem więc się cieszę iż cokolwiek trafiłam, osobiście widzę iskierkę nadziei jednak jeszcze wiele pracy i serca muszę włożyć w moje karty. Pozwolę sobie na zakomunikowanie Wam że tak szybko się mnie nie pozbędziecie i jeśli będę mieć możliwość brać udział w następnym warsztacie to zrobię Oczko Dziękuję bardzo
Odpowiedz
#24

Dziękuję Beatko za wyróżnienie i fantastyczny warsztat Buźki Buźki
Szkoda, że nie kapłan skojarzyłabym może szybciej z wiekiem Jezusa albo coś Rotfl Teraz jak patrzę na te karty to faktycznie wszystko widać Boi się
Cieszę się, że w coś trafiłam, bo stawiane z nowiutkiej talii więc chyba coś z naszej współpracy będzie Kotek A tak między nami cudownie Ci, że masz męża obcokrajowca Buźki

Luks gratulacje Oklaski

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#25

Afercia masz duży talent, mam nadzieję, że wkrótce zostaniesz adeptem Oczko haha A mąż obcokrajowiec to niemałe wyzwanie! Komunikacja, kultura, nawet i humor są nieco inne od naszej... Ale jakoś dajemy radę Rotfl


Odpowiedz
#26

Basia praktyka czyni mistrza, przewidziałaś wiele z mojej przeszłości a to wcale nie jest takie proste Rotfl Dzięki za udział i odwagę! Łukasz już tam coś przyszykował wiec do dzieła! haha


Odpowiedz
#27

gratulacje Łukasz,na warsztat wpadnę jutro Uśmiech
wiem Beato że muszę się przyłożyć bardziej do interpretacji, Uśmiech
Odpowiedz
#28

Beatko dziękuję za miłe słowa Buźki mam nadzieję, że kiedyś będę równie dobra jak Ty Kwiatek
chciałabym być adeptem, ale studia zajmują cholernie dużo czasu Smutny

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#29

Również dziękuję, szkoda, szkoda bo naprawdę uważam że masz talent do kart Rotfl A praktyka czyni mistrza! Pomysl zawsze mozesz ograniczyc ilosc zadawanych pytan w gabinecie np. do 3 tygodniowo...


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości