Warsztat 63 - Określanie czasu i zdarzenia
#1

Moi kochani myślę, że kolejny warsztat nie powinien sprawić wam zbyt wiele kłopotu, jednak będzie sprawdzeniem oznaczenia czasu w tarocie, a to nie jest wcale takie łatwe.
Już mówię o co chodzi.
W pewnym okresie mojego życia - dokładnie w ciągu jednego roku,wydarzyły się 4 rzeczy, które zupełnie odmieniły moje życie...Chciałabym abyście:

1. Określili kiedy to się stało, z największą dokładnością, ile miałam wtedy lat lub który to był rok
(dla ułatwienia powiem ze był to wiek dorosły a obecnie mam 35lat)
2. Co się dokładnie wydarzyło, prosiłabym o 4 dokładne typy - nie wiecej, bo zrobi się zbyt dużo zamieszania 

Gorąco zapraszam wszystkich chętnych do aktywnego udziału, również nowe osoby, warsztat naprawdę nie jest trudny! Rozwiązanie będzie we wtorek!  Cwaniak

Buziaki


Odpowiedz
#2

ile miałaś lat,kiedy to było-wyciągnęłam 6 pucharów- to był rok 2006?ew,to było 6 lat temu Uśmiech
c0 się wydarzło-8 pucharów Słońce-wyprowadzka dziecka?,ew Twoja zmiana miejsca zamieszkania
6 buław 10 pucharów-jakiś sukces,świętowanie w rodzinie?
8 denarów,Śmierć-zwolnienie z pracy,rezygnacja z pracy?
rycerz buław Koło-hm,przyjazd kogoś,nowa praca?
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo ayla za udział Buźki


Odpowiedz
#4

1. Określili kiedy to się stało, z największą dokładnością, ile miałam wtedy lat lub który to był rok (dla ułatwienia powiem ze był to wiek dorosły a obecnie mam 35lat)
Kapłanka 6 mieczy miałaś 26 lat
2. Co się dokładnie wydarzyło, prosiłabym o 4 dokładne typy - nie wiecej, bo zrobi się zbyt dużo zamieszania

1) 3 mieczy - ktoś złamał Ci serce, zerwał zaręczyny,zakończy się coś co było dla Ciebie bardzo ważne
2) Głupiec - wyruszyłaś w drogę do dorosłości wyprowadzka, koniec studiów i życie na własną kiszeń
3) Gwiazda - zaszłaś w ciążę lub myślałaś że jesteś w ciąży, możliwe też że pracowałaś na 2 etaty
4) 6 mieczy - wyjechałaś za granicę

Wydaje mi się, że 2 wydarzenia były ważniejsze niż 2 inne.

Buźki Buźki Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#5

Bardzo dziękuję za udział Afercia Buźki


Odpowiedz
#6

Witaj Uśmiech

Kiedy to się stało? Papież - to dojrzałość, obstawiam, że czas kiedy weszłaś w dorosłość, a więc 18 lat, ewentualnie jest to po ukończeniu szkoły, a więc myślę, że 24.

Cztery rzeczy, które odmieniły Twoje życie:
10 pucharów - założenie własnego domu - wyjechałaś za granicę i odnalazłaś tam swoje miejsce (uważam, że z kimś, z partnerem)
5 denarów - utrata pracy, pójście na bezrobocie
Kochankowie - ślub (własny) albo po prostu wejście w ważny życiowo związek uczuciowy
5 pucharów - śmierć bliskiej osoby

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#7

Dzięki Łukaszku za udział Buźki


Odpowiedz
#8

Kiedy to sie stalo - Krolowa bulaw
..sadze, ze ktores ze zderzen mialo miejsce wiosna lub wszystko zaczelo sie ktorejs wiosny..bylas w wieku dojrzalym, tzn odczuwalas juz swoja kobiecosc, swoj sekaspil, czulas sie dorosla i piekna kobieta..mozliwe, ze wygladalas mlodziej na swoj wiek..obstawiam 23 lata

Co odmienilo Twoje zycie :
Kolo Fortuny - zdarzenie, na ktore nie mialas zadnego wplywu a ktore zmienilo diametralnie dotychczas istniejacy porzadek w Twoim zyciu..dobralam karte As bulaw- poczatek czegos nowego, jakby ped za impulsem, ktory poczulas, wiara w swoje sily, otwarcie sie jakiejs szansy, nowy projekt, pomysl na zycie..propozycja pracy - praktyki lub nauki zagranica
7 bulaw wygralas konkurs lub dostalas stanowisko, ktore dalo Ci nowe mozliwosci..osiagnelas sukces ciezka praca..
8 bulaw milosc od pierwszego wejrzenia, burza w sercu i umysle.. Hura
As mieczy operacja, ktora uratowala Ci zycie lub cesarskie ciecie..
Odpowiedz
#9

Dzięki kochanie za udział Uśmiech Odpowiedz bedzie we wtorek Rotfl Buźki


Odpowiedz
#10

Zapraszam chętnych do udziału w moim warsztacie, coz to taka cisza nastała Rotfl


Odpowiedz
#11

Zawstydzony Bardzo proszę o wyrozumiałość nadal ćwiczę, ćwiczę ...

Sądzę iż jakieś 7 lat temu Beatko, miałaś bardzo zrównoważoną sytuację w życiu prywatnym i zawodowym, ale nie tego oczekiwałaś od życia
Odkryłaś drugie oblicze twojego partnera, rozwiałaś wątpliwości, zakończyłaś związek nie tyle że z wielkim hukiem ale spokojnie nie było,
przyjaciel pokazał ci inną drogę rozwoju duchowego i materialnego po przez korzystny obrót spraw, komunikację wszelkiego rodzaju, weszłaś na następny poziom,
ciągłe dokształcanie się, nagrody, kursy to wzmocniło dowartościowało ciebie, jednak byłaś w sytuacji wyboru pomiędzy dwoma mężczyznami, dokonałaś wyboru już nie kierując się uczuciami, zaczynasz przez to czuć się teraz nie komfortowo, sądziłaś iż będziesz czuć się bezpiecznie przy tym partnerze, jednak zaczynasz dostrzegać jego dominację, nie tę złą, ale ograniczającą ciebie dominację ... Wisielec na końcu rozkładu czyżbyś już się za czymś rozglądała, opracowujesz następny plan działania??!
ach no i karty 6 BUŁAW, 7 PUCHARÓW, PAŻ MIECZY, RYCERZ DENARÓW, KRÓL DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW, WISIELEC Papa
Odpowiedz
#12

Dziękuję bardzo Basiu Uśmiech Jednak czy mogłabyś wyszczególnić w punktach co wydarzyło się w ciągu któregoś roku konkretnie?


Odpowiedz
#13

co się wydarzyło rycerz monet stawiam na ukończenie studiów, nową pewną pracę lub związek małżeński albo zaręczyny w którym roku 5 mieczy 2005
Odpowiedz
#14

Dzięki Agra za udział Buźki


Odpowiedz
#15

Jutro koniec warsztatu - zapraszam jeszcze do udziału Rotfl Postaram się omówić każdą z odpowiedzi Rotfl


Odpowiedz
#16

nie potrafię jeszcze bardziej precyzyjnie określić czasu, jedynie to że około 7 lat wstecz nastąpił impuls który pchnął cię do działania, chciałaś sobie i światu udowodnić ile jesteś "warta" jakby tzw. zemsty, nie chcę nic sobie wymyślać ale jedynie okres 2009, 2010 wydaje mi się być czasem (jednak nie jestem tego pewna) pomyślności intelektualnej i materialnej tz. jakiś kurs, awans, nowe kontakty obracanie się w towarzystwie osób życzliwych i pomocnych. Gdzieś od roku zaczynasz być w karcie wisielca ??? Naprawdę proszę o wyrozumiałość ... nie jestem tarocistką, że tak powiem z zawodu Zawstydzony Zawstydzony
Odpowiedz
#17

Witam wszystkich, oto rozwiązanie warsztatu Uśmiech

Jednym z najważniejszych lat w moim życiu był rok 2012, miałam wtedy 32-33l
Co się wydarzyło w ciągu tego jednego roku?

1. Śmierć w najbliższej rodzinie - luty
2. Poznanie swojego życiowego partnera - kwiecień
3. Wyjazd na stałe za granicę (i aż 3 przeprowadzki) - sierpień
4. Zajście w ciążę - grudzień


Cóż to był za rok, w jednym roku zatoczyło się koło życia...

Ayla karty bardzo ładnie Ci pokazały te wydarzenia, ale musisz jeszcze popracować nad ich interpretacją, bo masz duży potencjał, zaliczam 2 wydarzenia Oczko 6 Kielichów pokazała Ci przeszłość, wiek 33l. 2006 r był również przełomowy ale pod innym względem.
ayla napisał(a):ile miałaś lat,kiedy to było-wyciągnęłam 6 pucharów- to był rok 2006?ew,to było 6 lat temu Uśmiech
c0 się wydarzło-8 pucharów Słońce-wyprowadzka dziecka?,ew Twoja zmiana miejsca zamieszkania
6 buław 10 pucharów-jakiś sukces,świętowanie w rodzinie?
8 denarów,Śmierć-zwolnienie z pracy,rezygnacja z pracy?
rycerz buław Koło-hm,przyjazd kogoś,nowa praca?

Afercia 2 trafienia w punkt, 1 blisko... Karty pokazały Ci wiek 33l , Kapłanka mówi o dojrzalszym wieku, w moim wypadku po 30-stce Uśmiech Wszystkie wydarzenia były ważne, ale masz rację Śmierć i Ciąża można zaliczyc do tych najważniejszych w zyciu. Tak jak pisałam u Ayli rok 2006, wiek 26lat również był przełomowy.

Afercia napisał(a):1. Określili kiedy to się stało, z największą dokładnością, ile miałam wtedy lat lub który to był rok (dla ułatwienia powiem ze był to wiek dorosły a obecnie mam 35lat)
Kapłanka 6 mieczy miałaś 26 lat
2. Co się dokładnie wydarzyło, prosiłabym o 4 dokładne typy - nie wiecej, bo zrobi się zbyt dużo zamieszania

1) 3 mieczy - ktoś złamał Ci serce, zerwał zaręczyny,zakończy się coś co było dla Ciebie bardzo ważne
2) Głupiec - wyruszyłaś w drogę do dorosłości wyprowadzka, koniec studiów i życie na własną kiszeń
3) Gwiazda - zaszłaś w ciążę lub myślałaś że jesteś w ciąży, możliwe też że pracowałaś na 2 etaty
4) 6 mieczy - wyjechałaś za granicę

Wydaje mi się, że 2 wydarzenia były ważniejsze niż 2 inne.

Buźki

Łukaszku karty pokazały Ci 3 wydarzenia z mojego życia Rotfl Nie wiem, czemu wyszła 5 Denarów, owszem w obecnym czasie miałam problemy finansowe ale nie było to tematem pytania, natomiast wiek... to jest właśnie coś, co powinno Cię zaciekawić. Wyszedł Arcykapłan, numerologiczna 5 wskazująca na rok 2012 oraz wiek 32 lat, byłeś najbliżej rozwiązania tej zagadki

Luks napisał(a):Witaj Uśmiech

Kiedy to się stało? Papież - to dojrzałość, obstawiam, że czas kiedy weszłaś w dorosłość, a więc 18 lat, ewentualnie jest to po ukończeniu szkoły, a więc myślę, że 24.

Cztery rzeczy, które odmieniły Twoje życie:
10 pucharów - założenie własnego domu - wyjechałaś za granicę i odnalazłaś tam swoje miejsce (uważam, że z kimś, z partnerem)
5 denarów - utrata pracy, pójście na bezrobocie
Kochankowie - ślub (własny) albo po prostu wejście w ważny życiowo związek uczuciowy
5 pucharów - śmierć bliskiej osoby


Pozdrawiam Uśmiech

Gosiu Koło Fortuny pokazało Ci losowe pozytywne wydarzenia jak np. poznanie mojego partnera i wyjazd za granicę, zupełnie go nie szukałam, nie zamierzałam się nigdzie przeprowadzać, to wszystko się działo jakby poza mną... chyba przeznaczenie mnie wtedy dopadło Rotfl To Koło Fortuny idealnie to obrazuje w całokształcie tych wydarzeń. Natomiast As Buław pokazał Ci ciążę. A wiosną Martin przyleciał do Polski, miałam 32lata i masz rację nie wyglądałam na swój wiek Uśmiech 8 Buław pokazała Ci mój pierwszy lot samolotem Rotfl ale miałam frajdę, bardzo lubię latać Rotfl Operację miałam w 2011 r. ale na szczęście nie ratującą życie a cesaeskie cięcie miałam w 2013r Uśmiech

poranna_cisza napisał(a):Kiedy to sie stalo - Krolowa bulaw
..sadze, ze ktores ze zderzen mialo miejsce wiosna lub wszystko zaczelo sie ktorejs wiosny..bylas w wieku dojrzalym, tzn odczuwalas juz swoja kobiecosc, swoj sekaspil, czulas sie dorosla i piekna kobieta..mozliwe, ze wygladalas mlodziej na swoj wiek..obstawiam 23 lata (było napisać 32l!) haha

Co odmienilo Twoje zycie :
Kolo Fortuny - zdarzenie, na ktore nie mialas zadnego wplywu a ktore zmienilo diametralnie dotychczas istniejacy porzadek w Twoim zyciu..dobralam karte As bulaw- poczatek czegos nowego, jakby ped za impulsem, ktory poczulas, wiara w swoje sily, otwarcie sie jakiejs szansy, nowy projekt, pomysl na zycie..propozycja pracy - praktyki lub nauki zagranica
7 bulaw wygralas konkurs lub dostalas stanowisko, ktore dalo Ci nowe mozliwosci..osiagnelas sukces ciezka praca..
8 bulaw milosc od pierwszego wejrzenia, burza w sercu i umysle.. Hura
As mieczy operacja, ktora uratowala Ci zycie lub cesarskie ciecie..

Basiu poprzedni związek zakończył się i to z hukiem, w 2011r. Dokształcanie się jest napewno związane z bardzo intensywną nauka języka ang. gdyż mój partner jest obcokrajowcem i nie mówi po polsku. Musiałam wiec opanować ten język w trybie przyspieszonym Rotfl Masz rację, miałam wybór pomędzy moim obecnym partnerem a kimś innym ale nie wchodząc w szczegóły wybór dokonał się sam, kierowałam się i uczuciami i rozsądkiem Uśmiech) Mój partner ma owszem swoją gorszą stronę ale ja niestety też ją posiadam Oczko Wieku niestety nie mogę Ci zaliczyć... Basiu jestem w karcie Wisielca od 1,5r. bo z jednej strony jestem zawieszona w domu wychowując dziecko ale z drugiej mam teraz sprzyjające warunki do rozwoju duchowego. Uśmiech
barbara40 napisał(a):Zawstydzony Bardzo proszę o wyrozumiałość nadal ćwiczę, ćwiczę ...

Sądzę iż jakieś 7 lat temu Beatko, miałaś bardzo zrównoważoną sytuację w życiu prywatnym i zawodowym, ale nie tego oczekiwałaś od życia
Odkryłaś drugie oblicze twojego partnera, rozwiałaś wątpliwości, zakończyłaś związek nie tyle że z wielkim hukiem ale spokojnie nie było,
przyjaciel pokazał ci inną drogę rozwoju duchowego i materialnego po przez korzystny obrót spraw, komunikację wszelkiego rodzaju, weszłaś na następny poziom,
ciągłe dokształcanie się, nagrody, kursy to wzmocniło dowartościowało ciebie, jednak byłaś w sytuacji wyboru pomiędzy dwoma mężczyznami, dokonałaś wyboru już nie kierując się uczuciami, zaczynasz przez to czuć się teraz nie komfortowo, sądziłaś iż będziesz czuć się bezpiecznie przy tym partnerze, jednak zaczynasz dostrzegać jego dominację, nie tę złą, ale ograniczającą ciebie dominację ... Wisielec na końcu rozkładu czyżbyś już się za czymś rozglądała, opracowujesz następny plan działania??!
barbara40 napisał(a):nie potrafię jeszcze bardziej precyzyjnie określić czasu, jedynie to że około 7 lat wstecz nastąpił impuls który pchnął cię do działania, chciałaś sobie i światu udowodnić ile jesteś "warta" jakby tzw. zemsty, nie chcę nic sobie wymyślać ale jedynie okres 2009, 2010 wydaje mi się być czasem (jednak nie jestem tego pewna) pomyślności intelektualnej i materialnej tz. jakiś kurs, awans, nowe kontakty obracanie się w towarzystwie osób życzliwych i pomocnych. Gdzieś od roku zaczynasz być w karcie wisielca ??? Naprawdę proszę o wyrozumiałość ... nie jestem tarocistką, że tak powiem z zawodu Zawstydzony



Agra rok 2012 - 5 Ci to pokazała, nowy poważny związek także wyszedł w kartach

agra napisał(a):co się wydarzyło rycerz monet stawiam na ukończenie studiów, nową pewną pracę lub związek małżeński albo zaręczyny w którym roku 5 mieczy 2005
(2012)

Ogłaszam zwycięzcę: jest nim Łukasz, choć praktycznie był na równi z Afercią, przeważyła tylko karta pokazująca wiek, bo większość wydarzeń działo się w 5-tym roku numerologicznym Rotfl Gratulacje dla zwycięzcy i naprawdę duże wyróżnienie dla Aferci, bo była tuż tuż za Łukaszem!

Oklaski

Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie!


Odpowiedz
#18

Beata, super warsztat, szkoda, że nie wzięłam udziału Smutny
Ale dużo się nauczyłam, czytając twoje wyjaśnienia Kwiatek
Odpowiedz
#19

Dzięki Uśmiech No własnie kochana szkoda, że nie wziełas udziału, teraz kolei na Łukasza Uśmiech oby znowu jakiegos drzewka nie wymyslił haha


Odpowiedz
#20

Beato dziękuję za wspaniały warsztat.

Geez, na numerologiczną 5 nie wpadłem - no to jest zupełnie nowy punkt widzenia. Ale ale! Muszę przyznać, że nie znoszę określania czasu Nerwus Rotfl
A ta 10 pucharów jak mi wyszła, to pierwsze co pomyślałem to była ciąża, a raczej 'założenie rodziny', trzeba było jeszcze dopisać xD
5 denarów hm może ta karta pokazywała tę tułaczkę, brak stałego miejsca zamieszkania.

Ostatnio był kaktus, a nie drzewko Język Sam się zastanawiałem, która karta mogłaby go najlepiej pokazać. Jak wymyślę nowy warsztat to się objawi...
Odpowiedz
#21

Czas jedną z najtrudniejszych rzeczy do określenia w tarocie Uśmiech) No ta tułaczka to była masakra, ale ja w tym czasie byłam taka podekcytowana wszystkim co sie działo wokół mnie ze na nic nie narzekałam Rotfl 10 Pucharów to założenie rodziny Rotfl od razu kojarzy się z rodziną Rotfl

Gratulacje jeszcze raz i czekamy na nowy warsztat Rotfl


Odpowiedz
#22

Beatko, dziekuje za super warsztat! gratulacje dla zwyciezcy, brawo Lukaszu ! Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości