Pomoc w interpretacji
#1

pytanie zadane przeze mnie
czy (X-moj kolega) odezwie się pierwszy zadzwoni lub napisze po czym wylosowalam 3 karty
1- dama trefl 2- walet trefl 3- as kier
i szczerze mowiąc nie rozumiem zbytnio odpowiedzi kart

z gory dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#2

Karty te czytasz razem Uśmiech Mogły ci one pokazac spotkanie towarzyskie w domu twojego kolegi, wyglada na to ze jest on raczej domatorem. Ta dama moze oznaczac przyjaciół lub..jego mamę. Nie jestem specjalistka ale napewno wiadomosci w tych kartach nie widac...


Odpowiedz
#3

spotkanie, hm to znaczy ze sie spotkamy
Odpowiedz
#4

Ty w kartach jestes zawsze sygnowana jako dama kier, nie ma cie przy nim w tym rozkladzie.


Odpowiedz
#5

ok rozumiem, zastosowalam inny rozklad i pytanie
co czuje do mnie ten kolega

układ dotyczy 32kart klasycznych.
1)tasujemy karty myśląc o danej osobie.
2)Przekładamy lewą rączką na trzy kupki do siebie i następnie składamy na jedną dużą kupkęUśmiech
3) Wyciągamy lewą rączką 10kart i układamy je według schematu:

*1 (9 pik) *2(as kier)*3(dama pik)*****4(as karo)*5(walet trefl)*6(dama kier)*******7 (9 kier)*******8(alet pik)*9(10 trefl)*10*(9 trefl)

1,2,3- Pani i jej uczucia oraz jej postawa
4,5,6-Pan i jego uczucia oraz jego postawa
7-Co ich łączy bądź co ich dzieli
8,9,10- Przyszłość
Odpowiedz
#6

Bardzo słabe karty na przyszłość - moga wskazywac czyjas chorobę lub bijatyke... Sama popróbuj sobie poskladac to do kupy Rotfl

Poszperałam w necie i oto co wychodzi z tych trzech kart:

Karta Waleta Pik reprezentuje młodzieńca nieodpowiedzialnego, często plotkarza i krętacza, czesto nie stroniącego od alkoholu i używek, czasem złodzieja lub oszusta, zawsze jednak kogoś, kogo należy się wystrzegać. Ta karta oznacza zbliżanie się kłopotów, niepokojów, złych przeżyć, a nawet w połączeniu z innymi kartami – nieszczęść. To zwiastun złego. Może również oznaczać człowieka tylko nieżyczliwego lub fałszywego.
Wskazuje na osobę o raczej ciemnych włosach, ciemnych oczach i bardzo zdecydowanym charakterze. W otoczeniu kart ♣ – osoba jest fałszywa, zazdrosna, podstępna, złośliwa i mściwa; charakter egoistyczny, nieżyczliwy.
Związek z taką osobą to życie w ciągłym napięciu, w atmosferze awantur i poniżania może doprowadzić do załamania nerwowego. Bardzo duże łzy. Wskazuje na awanturę lub nawet bójkę w której potrzebna będzie interwencja policji.


Odpowiedz
#7

dziekuje, sprobuje poskladac jakos w calosc moze sie czegos naucze Uśmiech
Odpowiedz
#8

popatrz tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://akmus.blog.onet.pl/2010/10/23/kurs-wrozenia-lekcja-2/">http://akmus.blog.onet.pl/2010/10/23/ku ... -lekcja-2/</a><!-- m -->


Odpowiedz
#9

dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#10

maryś napisał(a):spotkanie, hm to znaczy ze sie spotkamy
poprawiam się: wychodzi na to iż zaprosisz swojego kolege do siebie do domu... a on przyjmie zaproszenie Uśmiech czyli się spotkacie Rotfl
As Kier oznacza Twój dom rodzinny bo wróżba jest dla Ciebie, moze to byc spotkanie w gronie znajomych...jeszcze z jakas kolezanka...albo ktos z rodziny bedzie w domu. Kolega ma wobec ciebie dobre, przyjazne zamiary, można mu ufac...

Ale w przyszlosci ten walet pik wskazuje na niekawe zdarzenie...moze wieczorem, tutaj nalezy byc bardzo ostroznym.


Odpowiedz
#11

nieckawe zdarzenie co to znaczy ?
Odpowiedz
#12

To znaczy, że ktoś pod wpływem alkoholu może wszcząć awanturę a nawet bójkę. Jeśli będziecie się gdzieś wybierać razem wieczorem w przyszłości należy zachować ostrożność. Zaraz ci dopiszę wiecej na temat twojego rozkładu Uśmiech

Przy Twoich zamiarach pojawiła się chęć spotkania, odwiedzin z kolegą. On zaakceptuje Twoje zaproszenie, bo wydaje mi się, że wyjdziesz z taka inicjatywą. Karty wskazują, że on póki co traktuje Cię jako koleżankę - pokazal sie w karcie Waleta Trefl a nie kierowej karty, wiec wydaje mi się, że ta 9 Kier, która się pokazała na pozycji co was łączy/dzieli oznacza przeszkodę. A jest nią uczucie, zauroczenie w kims jednego z was...Moze on sie w kims podkochuje lub ty masz jakies nadzieje na cos wiecej co na chwile obecna nie moze sie zrealizowac?

Tak na chwilę obecną widze ten rozkład Uśmiech


Odpowiedz
#13

hm ja to raczej spokojna jestem..
Odpowiedz
#14

maryś napisał(a):hm ja to raczej spokojna jestem..

Mialam na mysli spotkanie z osoba, ktora bedzie wobec was agresywna. Jesli ktos jest zaczepny i szuka guza to nie potrzebuje zadnego powodu do wszczecia awantury.


Odpowiedz
#15

na wiecej niee zdecydowanie jako kolega tylko i wyłącznie, dobrze nam sie rozmawia itp ale to tylko tyle właśnie Uśmiech Uśmiech dal mi raz propozycje na maly wyjazd z nimi za granice, bo on czasem ujezdzi, tak by sie przejechac i oderwac ale chyba nie zbyt dobry pomysl jakos watpie zeby on tak z dobrego serca bez powodu chcial mnie tam zabrac ..
Odpowiedz
#16

No to moze on ci zlozy jakies zaproszenie Rotfl W kazdym razie pojawil sie As Karo a to oznacza wiadomosci, czy od ciebie czy od niego to czas pokaze... 9 Kier jest na przeszkodzie wiec ktos sie tutaj w kims podkochuje Rotfl dalam ci luzne sugestie bo nie stawiam kart klasycznych, sama sobie sprobuj zweryfikowac te karty Rotfl


Odpowiedz
#17

hm gdyby on podkochiwal sie we mnie to juz by wyjasnialo jego żarty, ktore chyba nie do konca sa żartami i to zachowanie..
no coz chyba cos sie zgadza, zobaczymy zweryfikuje to za jakis czas Uśmiech
dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#18

A na przyszłość jak bedziesz kladla karty to staraj sie przyporzadkowac im konkretny czas realizacji wrozby np. miesiac, 3 itd. oraz konkretne znaczenia np. osobno Co nas łączy a osobno co dzieli, bedzie wtedy duzo prosciej. Rotfl


Odpowiedz
#19

chodzi o jakies konkretne rozklady ?
czy kazde pytanie to inny rozklad
Odpowiedz
#20

Powinnas wybrac sobie 3 najbardziej przemawiajace do Ciebie rozklady, zacznij od czegos prostego, jest duzo ksiazek o tej tematyce. Pamietam, że jako nastolatka wrozylam - lub staralam sie wrozyc ze zwyklej talii, nawet mi to wychodzilo, ale juz w wiekszosci zapomnialam znaczenia kart. Zanim zaczniesz wrozyc przyporzadkuj okreslone znaczenie treflom i pikom - bo ich znaczenie miejscami sie rozni. Moim zdaniem powinnas zaczac od zakupu dobrej ksiazki - one nie sa drogie a wprowadza cie w temat Rotfl Powodzenia!


Odpowiedz
#21

ciekawe czy w ksiegarni dostane taka ksiazke, dziekuje za pomoc Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#22

Tu napewno kupisz Uśmiech <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.czarymary.pl/p_393_karty_klasyczne_helena#ModuleReviews">http://www.czarymary.pl/p_393_karty_kla ... uleReviews</a><!-- m -->


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości