Nagość!!
#1

Witajcie, dzisiaj miałam mega mega dziwny sen, w moim śnie widziałam mojego zmarłego już ojca ,który stał przy oknie, wydaje mi się ,że rozmawiał z kimś przez telefon i wyglądał przez to okno i był zupełnie nagi!! stał tyłem do mnie więc widziałam tylko sylwetkę z tyłu , jak wstałam rano byłam naprawdę rozbawiona Rotfl Rzecz się działa u nas w domu rodzinnym, bardzo jasny słoneczny dzień, może ktoś z was mi coś podpowie? Nie był zawstydzony wręcz dawał mi do zrozumienia swoją postawą ,że to zupełnie normalne!
Odpowiedz
#2

Monroe ktos z Twojej przeszłosci , jakis mezczyzna odezwie sie dzisiajOczko To Dzien Kobiet wiec z pewnoscia bedzie chcial zlozyc zyczeniaOczko Z tej okazji obnazy sie przed Toba, powie cos szczerze, cos czego do tej pory nie wiedzialas ujrzy światło dzienne...

Miłego dniaOczko
Odpowiedz
#3

O kurde blade! No to czekam na tego Pana, wczoraj już się zaczęli odzywać faceci z przeszłości , też byłam zdziwiona, dziękuję Lady Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#4

A prosze bardzoOczko
Odpowiedz
#5

Wyciągnelam karte na pytanie
Kim będzie ta osoba z przeszlosci , ktora sie do Ciebie odezwie?

7 Bulaw(-)

To bedzie męzczyzna , ktora czuje sie na straconej pozycji, ktora czuje sie przegrana lub byc moze przyjdzie z siedmioma tulipanami, lub przysle Ci kwiaty mmsem?OczkoOdzywajac sie do Ciebie będzie chciał cos ugrać, nie będzie to bezinteresowne.
Odpowiedz
#6

Oczekuje romansu? Rotfl

Oj to na pewno nie będzie mój były on się nigdy nie czuł na straconej pozycji, to jest pan i władca.. Język

Tak sobie pomyślałam ,że to może jakiś facet ,którego nie chciałam w przeszłości? Ale mi dałaś zagwozdkę! Będę informować co to z tego wyszło.
Odpowiedz
#7

Ten ktos moze miec jakis gorszy nastroj, czuc sie oslabiony, smutny ale nie przyzna sie do tego bo jest wlasnie typem zwyciezcy... Oczko
Odpowiedz
#8

Lady ta osoba się odezwała, wedle opisu Twojej interpretacji pasująca idealnie, ale odezwała się wczoraj, może nie było to do końca bezinteresowne Uśmiech

Weryfikuję i pozdrawiam!
Odpowiedz
#9

Dziekuje bardzo za weryfikacje Monroe Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości