Warsztat 67 - Wakacje
#1

Witam Wszystkich baaaardzo serdecznie i zapraszam na mój warsztat. Buźki
Co prawda nie jest bardzo wybitny ale takie też są potrzebne. Tak
A wiec do dzieła:
Każdy z nas miał swój pierwszy raz... Paluszkiem tzn.pierwszy raz był  bez rodziców na wakacjach!! Uśmiech

Ja taki moment w życiu też miałam i mam związane z tym pytania:
1. Ile miałam lat ?
2. Z kim pojechałam?
3. Dokąd?
4 .Czym?

5. Z czym związany był ten wyjazd?

Proste pytania...mam nadzieje,że się przyłączycie..
Zapraszam!

Rozwiązanie podam w niedzielę wieczorem, Powodzenia!!

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#2

1. Ile miałam lat ? II Kaplanka, mysle, ze 2 lat nie mialas. pierwsza mysl to 14, i tego sie bede trzymaja, jesli chodzi o odniesienie do karty, to juz kobieta, ale dziewica.
2. Z kim pojechałam? 9 mieczy - 9 sugeruje wieksza grupe ludzi, ktos z kims nas lacza mysli, czy powiazania intelektualne, nawet bardzo intensywne przemyslenia.
3. Dokąd? Sila - no zdecydowanie w dzicz jakas. Moze to byc las, albo jakakolwiek przestrzen naturalna. Nie typowy osrodek wypoczynkowy. No chyba ze Lwow Oczko
4 .Czym? Rycerz Pentalki- niezbyt szybki sposob transportu, wiec obstawiam autobus.
5. Z czym związany był ten wyjazd? Znow rycerz pentakli, nie sadze aby to bylu pieniadze w sposob doslowny, zdobycie doswiadczenia czy nauka czegos nowego, doskonalenie sie.
Odpowiedz
#3

Ile miałaś lat? 7 denarów...ja też myślę że 7 lat nie miałaś Uśmiech moja skojarzenie to 17
Z kim pojechałaś?..4 buław...z chłopakiem, ewentualnie z przyjaciółmi
Dokąd? Rycerz Pucharów...tutaj nie mam wątpliwości ze nad morze albo jakieś jezioro
Czym? Królowa buław...nie wiem czemu mi się z pociągiem skojarzyła Rotfl
Z czym związany był ten wyjazd? Gwiazda..impreza jakaś może plenerowa...sama nie wiem
Odpowiedz
#4

Ile miałaś lat? 7 denarów...ja też myślę że 7 lat nie miałaś Uśmiech moja skojarzenie to 17
Z kim pojechałaś?..4 buław...z chłopakiem, ewentualnie z przyjaciółmi
Dokąd? Rycerz Pucharów...tutaj nie mam wątpliwości ze nad morze albo jakieś jezioro
Czym? Królowa buław...nie wiem czemu mi się z pociągiem skojarzyła Rotfl
Z czym związany był ten wyjazd? Gwiazda..impreza jakaś może plenerowa...sama nie wiem
Odpowiedz
#5

Ile miałaś lat? 7 denarów...ja też myślę że 7 lat nie miałaś Uśmiech moja skojarzenie to 17
Z kim pojechałaś?..4 buław...z chłopakiem, ewentualnie z przyjaciółmi
Dokąd? Rycerz Pucharów...tutaj nie mam wątpliwości ze nad morze albo jakieś jezioro
Czym? Królowa buław...nie wiem czemu mi się z pociągiem skojarzyła Rotfl
Z czym związany był ten wyjazd? Gwiazda..impreza jakaś może plenerowa...sama nie wiem
Odpowiedz
#6

..ok, to zobaczmy.. Buźki

1. Ile miałam lat ? 2 bulaw..no chyba nie 24..? obstawiam jakies 16-17 lat..aczkolwiek bulawy to predkosc wiec moze 12..?
2. Z kim pojechałam? As monet..ktos z rodzicow kolezanek/kolegow zasponsorowal Wam te wakacje, albo je zorganizowal..byla to osoba zaufana na tyle, ze Rodzice Cie puscili..lub w osrodku/domku kogos znajomego wiec bylo pelne zaufanie..pojechalas z kolezanka..
3. Dokąd? 10 bulaw..uff, ciezko..wyglada na to, ze pojachalas na zniwa lub jakies inne zbiory..chyba nie na wycinke drzew..? Rotfl gdzies na gospodarstwo ale mam dziwnie na karcie..widze latarnie morska lub wieze, ale nie widze wody..Kaszuby? gdzies blisko morza?
4 .Czym? Krolowa bulaw..czyms co ma siedzenia z wysokimi oparciami..autokar? samolot..?
5. Z czym związany był ten wyjazd? Diabel..to to fajnie..chyba nie plantacja ziola..? Rotfl byl to wyjazd, ktory pozwolil zarobic Ci pierwsze pieniazki albo pieniazki wogole..i wyglada na to, ze byl to tez Twoj pierwszy raz..bardzo namietny i mozliwe, ze wrocilas ze zlamanym serduszkiem..jednak mozliwe, ze namietnosc grala na tym wyjezdzie powazna role.. Zawstydzony
Odpowiedz
#7

..ok, to zobaczmy.. Buźki

1. Ile miałam lat ? 2 bulaw..no chyba nie 24..? obstawiam jakies 16-17 lat..aczkolwiek bulawy to predkosc wiec moze 12..?
2. Z kim pojechałam? As monet..ktos z rodzicow kolezanek/kolegow zasponsorowal Wam te wakacje, albo je zorganizowal..byla to osoba zaufana na tyle, ze Rodzice Cie puscili..lub w osrodku/domku kogos znajomego wiec bylo pelne zaufanie..pojechalas z kolezanka..
3. Dokąd? 10 bulaw..uff, ciezko..wyglada na to, ze pojachalas na zniwa lub jakies inne zbiory..chyba nie na wycinke drzew..? Rotfl gdzies na gospodarstwo ale mam dziwnie na karcie..widze latarnie morska lub wieze, ale nie widze wody..Kaszuby? gdzies blisko morza?
4 .Czym? Krolowa bulaw..czyms co ma siedzenia z wysokimi oparciami..autokar? samolot..?
5. Z czym związany był ten wyjazd? Diabel..to to fajnie..chyba nie plantacja ziola..? Rotfl byl to wyjazd, ktory pozwolil zarobic Ci pierwsze pieniazki albo pieniazki wogole..i wyglada na to, ze byl to tez Twoj pierwszy raz..bardzo namietny i mozliwe, ze wrocilas ze zlamanym serduszkiem..jednak mozliwe, ze namietnosc grala na tym wyjezdzie powazna role.. Zawstydzony
Odpowiedz
#8

..ok, to zobaczmy.. Buźki

1. Ile miałam lat ? 2 bulaw..no chyba nie 24..? obstawiam jakies 16-17 lat..aczkolwiek bulawy to predkosc wiec moze 12..?
2. Z kim pojechałam? As monet..ktos z rodzicow kolezanek/kolegow zasponsorowal Wam te wakacje, albo je zorganizowal..byla to osoba zaufana na tyle, ze Rodzice Cie puscili..lub w osrodku/domku kogos znajomego wiec bylo pelne zaufanie..pojechalas z kolezanka..
3. Dokąd? 10 bulaw..uff, ciezko..wyglada na to, ze pojachalas na zniwa lub jakies inne zbiory..chyba nie na wycinke drzew..? Rotfl gdzies na gospodarstwo ale mam dziwnie na karcie..widze latarnie morska lub wieze, ale nie widze wody..Kaszuby? gdzies blisko morza?
4 .Czym? Krolowa bulaw..czyms co ma siedzenia z wysokimi oparciami..autokar? samolot..?
5. Z czym związany był ten wyjazd? Diabel..to to fajnie..chyba nie plantacja ziola..? Rotfl byl to wyjazd, ktory pozwolil zarobic Ci pierwsze pieniazki albo pieniazki wogole..i wyglada na to, ze byl to tez Twoj pierwszy raz..bardzo namietny i mozliwe, ze wrocilas ze zlamanym serduszkiem..jednak mozliwe, ze namietnosc grala na tym wyjezdzie powazna role.. Zawstydzony
Odpowiedz
#9

1. Ile miałam lat ?
XVII Gwiazda - około 17
2. Z kim pojechałam?
Królowa Mieczy - starsza ciotka, kuzynka, koleżanka z ciętym językiem
3. Dokąd?
XX Odrodzenie - ośrodek wypoczynkowy lub miejsce związane z archeologią, zabytkami
4 .Czym?
XVIII Księżyc - statkiem kosmicznym raczej nie, ale chyba czymś, co ukołysało Cię do snu
5. Z czym związany był ten wyjazd?
Rycerz Pucharów - z czyimś marzeniem, misją życiową, z poszukiwaniami typu "śladami zaginionych epok"
Odpowiedz
#10

1. Ile miałam lat ?
XVII Gwiazda - około 17
2. Z kim pojechałam?
Królowa Mieczy - starsza ciotka, kuzynka, koleżanka z ciętym językiem
3. Dokąd?
XX Odrodzenie - ośrodek wypoczynkowy lub miejsce związane z archeologią, zabytkami
4 .Czym?
XVIII Księżyc - statkiem kosmicznym raczej nie, ale chyba czymś, co ukołysało Cię do snu
5. Z czym związany był ten wyjazd?
Rycerz Pucharów - z czyimś marzeniem, misją życiową, z poszukiwaniami typu "śladami zaginionych epok"
Odpowiedz
#11

1. Ile miałam lat ?
XVII Gwiazda - około 17
2. Z kim pojechałam?
Królowa Mieczy - starsza ciotka, kuzynka, koleżanka z ciętym językiem
3. Dokąd?
XX Odrodzenie - ośrodek wypoczynkowy lub miejsce związane z archeologią, zabytkami
4 .Czym?
XVIII Księżyc - statkiem kosmicznym raczej nie, ale chyba czymś, co ukołysało Cię do snu
5. Z czym związany był ten wyjazd?
Rycerz Pucharów - z czyimś marzeniem, misją życiową, z poszukiwaniami typu "śladami zaginionych epok"
Odpowiedz
#12

jantar napisał(a):Ja taki moment w życiu też miałam i mam związane z tym pytania:
1. Ile miałam lat ?
2. Z kim pojechałam?
3. Dokąd?
4 .Czym?

5. Z czym związany był ten wyjazd?

1. Gwiazda - 17 lat
2. Wisielec - czyżby z nikim? wg tej karty pojechałaś sama
3. as pucharów - nad wodę (morze, jezioro, rzeka) lub w miejsce związane ze sztuką (muzeum, teatr, wystawa), ewentualnie jak każdy as, tutaj może chodzić o jakieś początki - pojechałaś do kogoś poznanego w internecie na spotkanie, albo na jakiś wykład uniwersytecki; do kogoś kogo kochasz
4. 3 buław - prawdopodobnie był to rejs statkiem
5. 10 denarów + 7 mieczy - widzę tu jakąś ucieczkę do rodziny (być może sama odwiedzałaś np. ciocię zza oceanu) lub od rodziny Rotfl ucieczka od tradycji, pierwsze próby samodzielności

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#13

jantar napisał(a):Ja taki moment w życiu też miałam i mam związane z tym pytania:
1. Ile miałam lat ?
2. Z kim pojechałam?
3. Dokąd?
4 .Czym?

5. Z czym związany był ten wyjazd?

1. Gwiazda - 17 lat
2. Wisielec - czyżby z nikim? wg tej karty pojechałaś sama
3. as pucharów - nad wodę (morze, jezioro, rzeka) lub w miejsce związane ze sztuką (muzeum, teatr, wystawa), ewentualnie jak każdy as, tutaj może chodzić o jakieś początki - pojechałaś do kogoś poznanego w internecie na spotkanie, albo na jakiś wykład uniwersytecki; do kogoś kogo kochasz
4. 3 buław - prawdopodobnie był to rejs statkiem
5. 10 denarów + 7 mieczy - widzę tu jakąś ucieczkę do rodziny (być może sama odwiedzałaś np. ciocię zza oceanu) lub od rodziny Rotfl ucieczka od tradycji, pierwsze próby samodzielności

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#14

jantar napisał(a):Ja taki moment w życiu też miałam i mam związane z tym pytania:
1. Ile miałam lat ?
2. Z kim pojechałam?
3. Dokąd?
4 .Czym?

5. Z czym związany był ten wyjazd?

1. Gwiazda - 17 lat
2. Wisielec - czyżby z nikim? wg tej karty pojechałaś sama
3. as pucharów - nad wodę (morze, jezioro, rzeka) lub w miejsce związane ze sztuką (muzeum, teatr, wystawa), ewentualnie jak każdy as, tutaj może chodzić o jakieś początki - pojechałaś do kogoś poznanego w internecie na spotkanie, albo na jakiś wykład uniwersytecki; do kogoś kogo kochasz
4. 3 buław - prawdopodobnie był to rejs statkiem
5. 10 denarów + 7 mieczy - widzę tu jakąś ucieczkę do rodziny (być może sama odwiedzałaś np. ciocię zza oceanu) lub od rodziny Rotfl ucieczka od tradycji, pierwsze próby samodzielności

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#15

Madrugada. Bronka, Poranna-cisza, Klepka, Luks- dziękuję za udział Kwiatek Buźki

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#16

Madrugada. Bronka, Poranna-cisza, Klepka, Luks- dziękuję za udział Kwiatek Buźki

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#17

Madrugada. Bronka, Poranna-cisza, Klepka, Luks- dziękuję za udział Kwiatek Buźki

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#18

Zapraszam do ćwiczeń... Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#19

Zapraszam do ćwiczeń... Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#20

Zapraszam do ćwiczeń... Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#21

1. Ile miałam lat ? Król monet 7 mieczy
17/16 albo 14
2. Z kim pojechałam? Słońce Głupiec Rycerz miecz
Kiedy zobaczyłam słońce pomyślałam o babci, ale reszta kart temu przeczy. Był to ktoś bardzo cieply, wesoły, pogodny, jednocześnie taki marzyciel, młody i inteligentny chłopak. Więc będzie to albo brat albo Twój chłopak albo kuzyn.
3. Dokąd? Rycerz mieczy As pucharów 10 pucharów
Nad jakąś wodę, gdzieś gdzie przy okazji wieje wiatr. Może nad morze albo na żagle gdzieś? Chociaż 10 pucharów może symbolizować zwykłą małą rzeczkę gdzieś na wsi.
4 .Czym?
5 buław As monet Słońce
Ne był to raczej samolot bo nie mamy nic wietrznego. W tym miejscu było dużo ludzi, ktoś się kłócił. Trzeba było też za ten środek transportu zapłacić. Ale byłaś zadowolona. Pociąg albo autobus, Z buławami bardziej stawiam na pociąg w końcu tory.
5. Z czym związany był ten wyjazd?
6 buław Śmierć 4 buławy
Z jakiś festiwalem albo koncertem.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#22

1. Ile miałam lat ? Król monet 7 mieczy
17/16 albo 14
2. Z kim pojechałam? Słońce Głupiec Rycerz miecz
Kiedy zobaczyłam słońce pomyślałam o babci, ale reszta kart temu przeczy. Był to ktoś bardzo cieply, wesoły, pogodny, jednocześnie taki marzyciel, młody i inteligentny chłopak. Więc będzie to albo brat albo Twój chłopak albo kuzyn.
3. Dokąd? Rycerz mieczy As pucharów 10 pucharów
Nad jakąś wodę, gdzieś gdzie przy okazji wieje wiatr. Może nad morze albo na żagle gdzieś? Chociaż 10 pucharów może symbolizować zwykłą małą rzeczkę gdzieś na wsi.
4 .Czym?
5 buław As monet Słońce
Ne był to raczej samolot bo nie mamy nic wietrznego. W tym miejscu było dużo ludzi, ktoś się kłócił. Trzeba było też za ten środek transportu zapłacić. Ale byłaś zadowolona. Pociąg albo autobus, Z buławami bardziej stawiam na pociąg w końcu tory.
5. Z czym związany był ten wyjazd?
6 buław Śmierć 4 buławy
Z jakiś festiwalem albo koncertem.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości